Braucieni ar laivu Playa de las Americas

Braucieni ar laivu Playa de las Americas

Playa de las Americas ir viens no svarīgākajiem kūrortiem Tenerifes dienvidos. Arvien vairāk cilvēku atpūšas Playa de las Americas, pateicoties siltajam klimatam un tūrisma infrastruktūrai Tenerifes dienvidos.

 

Pateicoties kopumā labiem laikapstākļiem, Playa de las Americas ir iespējams doties izbraucienos ar laivu jebkurā gada mēnesī. Šeit ir mūsu atlasītais Playa de las Americas laivu braucienu saraksts:

 

  • 3 stundu ekskursija ar katamarānu Abrazo ar samazinātu pasažieru skaitu
  • 4,5 stundu ekskursija ar katamarānu, lai apmeklētu Los Gigantes klintis.
  • 3 stundu ekskursija ar laivu, lai vērotu vaļus vai delfīnus ar katamarānu Freebird
  • 2 stundu ekskursija ar kuģi vaļu vērošanai ar Eden katamarānu
  • 3 stundu ekskursija ar privātu motorjahtu
  • 3 stundu izbrauciens ar nekustīgu piepūšamo laivu
  • 3 stundu privāta ekskursija ar katamarānu

Iespējams, pirmais, ko darīsiet, tiklīdz ieradīsieties Playa de las Americas, būs došanās uz pludmali, lai atpūstos un izbaudītu silto sauli un atsvaidzinošo okeānu. Taču papildus tam, ka visu dienu varēsiet pavadīt pludmalē, šeit ir daudz aktivitāšu un ekskursiju.

Viena no patīkamākajām un patīkamākajām ir izbrauciens ar laivu, kur jūs varat vērot vaļus un delfīnus, atpūsties, snorkelēt un vienkārši lieliski pavadīt laiku kopā ar draugiem, pāriem vai ģimeni.

 

Mēs piedāvājam daudz Must do lietas Playa de las Americas un arī daudz laivu ekskursijas, atkarībā no jūsu vajadzībām un budžeta mums ir daži piedāvājums jums.. Katra no tām sākas no Puerto Colon, kas atrodas tikai 10-15 minūšu gājiena attālumā no Playa de las Americas.

 

Bet pirms tam pastāstīsim jums nedaudz vairāk par vaļiem un delfīniem, kas dzīvo Tenerifes ūdeņos. Kanāriju salu ūdeņos pastāvīgi dzīvo delfīni. Iespējams, nosaukums “bottlenose delphin” jums neko daudz nepasaka, bet kas ir Flipper? Vai atceraties šo seriālu no savas bērnības? Tātad tieši tādus pašus delfīnus jums būs iespēja ieraudzīt mūsu laivu braucienā.

 

Taču Kanāriju ūdeņos dzīvo ne tikai delfīni. Vēl vieni pastāvīgie iemītnieki ir mūsu draugi – loču vaļi.

Labi, tagad pietiek runāt par vaļiem un delfīniem, pastāstīsim par dažām citām lietām, ko jūs varat darīt mūsu laivu braucienu laikā.

 

Viss ir atkarīgs no tā, cik daudz laika vēlaties pavadīt uz kuģa.

Mums ir dažādas iespējas, kā doties vaļu vērošanas braucienā ar laivu no Playa de las Americas.

Izmantojot visilgstošāko variantu, 4,5 stundu ekskursiju “Freebird Gigantes”, jūs varēsiet apmeklēt arī absolūti iespaidīgas klintis, kuras spāniski sauc par “Los Acantilados de los Gigantes” (Los Gigantes klintis).

Un, protams, jums būs laiks, lai nopeldētos Maskas līča tuvumā. Pēc peldes uz kuģa jūs baudīsiet uzkodas un pēc tam dosieties atpakaļ uz Puerto Colon.

 

Ja vēlaties lielāku komfortu, iesakām doties ar kādu no laivām ar samazinātu cilvēku skaitu uz klāja. Jūs varat izvēlēties, piemēram, braucienu ar katamarānu Abrazo. Jebkurā no šīm ekskursijām jūs 3 stundu laikā varēsiet vērot vaļus, peldēties un snorkelēt. Cenā ir iekļautas arī uzkodas un dzērieni.

 

Ja vēlaties, lai ceļojums būtu nedaudz ātrāks, vai arī jums ir ierobežots budžets, mēs piedāvājam arī 2 stundu ekskursiju ar Eden katamarānu.

 

Un, protams, vienmēr ir kādi īpaši gadījumi: dzimšanas diena, dzimšanas dienas svinības vai kāds no šiem mirkļiem, ko jūs vēlētos izbaudīt tikai ar saviem draugiem vai ģimeni. Lielisks veids, kā šos mirkļus padarīt neaizmirstamus, būs privāta laivu čartera brauciens.

Ja jūs vienkārši vēlaties brīvdienās vērot vaļus, arī šī iespēja ir domāta jums.

Ātruma laivu noma vietnē Playa de las Americas

Braucieni ar laivu vietnē Playa de las Americas

Katamarānu noma vietnē Playa de las Americas

Luksusa jahtu čarteri vietnē Playa de las Americas

Žvejybos chartijos vietnē Playa de las Americas

Playa de las Americas ir ideāla vieta, kur uzturēties Tenerifē, ja vēlaties...
Playa de las Americas (vai vienkārši Las Americas) ir kūrorts Tenerifes dienvidos, kas...