Pirmizrāde: 1 novembris, 2022 |

Vaļu un delfīnu vērošana no Playa de las Américas

Šajā tekstā atradīsiet informāciju par vaļu un delfīnu vērošanu no Playa de las Americas Tenerifē. Bananapalmbay.com specializējas laivu nomā Tenerifē dažādiem mērķiem. Mūsu rīcībā ir buru laivas, motorlaivas, jahtas, katamarāni un cita veida laivas, lai jūs varētu pavadīt brīnišķīgu dienu jūrā.

Šoreiz mēs vēlamies pastāstīt jums par aktivitātēm, kas pieejamas vaļu vērošanai no Playa las Americas un kas ietver arī transportu no viesnīcas, kurā esat apmetušies.

Vaļu un delfīnu vērošana no Playa de las Americas

Full HD - humpback-whale-jumps-out-water-beautiful-jump-madagascar-tenerife
Šī ir viena no populārākajām aktivitātēm atpūtniekiem, kas ierodas Tenerifē. Mēs ar prieku piedāvājam jums privātus kuģu čarterus un kopīgas vaļu vērošanas ekskursijas pilnīgā komfortā. Mūsu vietnē jūs atradīsiet labākos kuģus vaļveidīgo vērošanai no Playa de Las Americas un citiem salas kūrortiem.

Tenerifes dienvidu ūdeņos ir liela iespēja redzēt delfīnus un vaļus. No Puerto Colón kuģīši dodas uz La Gomeru, kuras ūdeņos mīt dažādi jūras dzīvnieki. Šajā Atlantijas okeāna daļā bieži var redzēt delfīnus un vaļus, kas priecīgi peld.

Vērojumi ir droši gan dzīvniekiem, gan videi. Jums jāraizējas tikai par to, lai uzņemtu jaukas fotogrāfijas un izbaudītu mirkli. Atgādinām, ka nedrīkst mest ūdenī nekādus priekšmetus un radīt skaļus trokšņus, kas var iebiedēt vaļus.

Laiks paiet nemanot, kad atrodamies šo draudzīgo dzīvnieku klātbūtnē. Izbaudiet šo pieredzi kopā ar saviem mīļajiem un jo īpaši ar bērniem, kuriem šī aktivitāte patīk visvairāk.

Vaļveidīgo sugas, kuras Tenerifē var redzēt visu gadu

Lūk, dažas no sugām, kuras var sastapt, dodoties izbraucienā ar laivu Tenerifē:

delfīni

Full HD - Delfín mular-common-bottlenose-dolphinZinātniskais nosaukums: Tursiops truncatus. Tos var redzēt ļoti tuvu Tenerifes piekrastēm. Tos var atpazīt pēc intensīvi pelēkās krāsas, kas pakāpeniski izbalē ķermeņa apakšējās daļas virzienā. Nobrieduši tie sasniedz 3 m garumu. Parasti tie parasti peld vidēji 20 delfīnu grupās.

Pludmales vaļi

Full HD - pilot-whale-globicephala-melas-atlantic-ocean
Zinātniskais nosaukums: Globicephala macrorinchus, pazīstams arī kā loču vaļs. Tas ir liels zobains vaļveidīgais, kas var sasniegt 5 metrus garumu un līdz 2 tonnām svara.

Tie spēj ienirt vairāk nekā 1000 metru dziļumā uz vairāk nekā 20 minūtēm.

Sugas ar sporādisku sastopamību

Turpmāk uzskaitītās sugas parādās noteiktos gadalaikos, tāpēc to novērošana būs atkarīga no gadalaika, kad esat atvaļinājumā Tenerifē.

Atlantijas plankumainais delfīns

Full HD - Stenella frontalis - Delfín moteado atlántico -Atlantic spotted dolphin-b
Zinātniskais nosaukums: Stenella frontalis. Tā nosaukums radies ķermeņa virsmas plankumu dēļ, kas pieaugušā vecumā pilnībā klāj tā ķermeņa virsmu. Tie ir ļoti aktīvi delfīni, kas peld grupās. Tie sasniedz 2,3 metrus garumu un sver līdz 80 kilogramiem.

Rupjazobainais delfīns

Zinātniskais nosaukums: Steno bredanensis. Tiem raksturīgi rievotie zobi, no kuriem arī cēlies to nosaukums. Tiem ir arī iegarens galvaskauss, kas ļauj tos viegli atšķirt no citām sugām. To garums sasniedz 2,7 metrus, un tie var svērt līdz 150 kilogramiem. To krāsojums ir tumšāks nekā buteļdelfīniem, un tiem ir gaišākas plankumainās vietas. Tie peld grupās, kurās ir vidēji 8 īpatņi.

Kašalots

Full HD - sperm-whale-cachalotte
Zinātniskais nosaukums: Physeter macrocephalus. Tā ir liela suga, kuras garums ir līdzīgs vaļa garumam. Tos var atpazīt pēc nelielā muguras spuras, lielās galvas un tumšās ādas ar svītrām.

Šī suga var sasniegt līdz 18 metriem un 50 tonnu svaru. Lai meklētu barību, tie nirst līdz pat 2000 metru dziļumā un zem ūdens uzturas vairāk nekā stundu. Tās biežāk var redzēt pavasarī.

Migrējošās sugas, kas parādās noteiktos gadalaikos

Ūdeņi starp La Gomeru un Tenerifi ir daļa no dažādu migrējošo sugu migrācijas ceļa. Ja jums paveiksies, mūsu laivu braucienu laikā Tenerifē varēsiet redzēt šādus vaļveidīgos:

parastos delfīnus

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (3)
Zinātniskais nosaukums: Delphinus delphis. Ļoti populāra suga visās planētas jūrās, bet Tenerifē tos var redzēt ziemā. Tam raksturīgs dzeltenīgs sānu krāsojums. Tā garums sasniedz 2,5 metrus un svars ir 120 kg.

Likteņzivs

Zinātniskais nosaukums: Pseudorca crassidens. Tas ir sabiedrisks un apburošs dzīvnieks. To var atpazīt pēc izliekuma spuru vidū, slaidā ķermeņa un aptuveni 10 collu garās muguras spuras. Tās intensīvi pelēkais krāsojums ir viendabīgs. To garums sasniedz 6 metrus un svars ir 1500 kg. Parasti peld lielās grupās, kurās ir līdz 50 īpatņiem.

Citas sugas, kas neregulāri parādās Tenerifē, ir ziemeļu spuras vaļi, spuras vaļi, strupdeguna vaļi, Freizera delfīni, orka vaļi un citi.

Privāta vaļu un delfīnu vērošanas ekskursija Playa de las Américas

Ar turpmāk minētajām aktivitātēm jūs varat doties pilnīgi privātā izbraucienā ar laivu, tikai jūs un jūsu viesi. Mēs piedāvājam jums komfortu un privātumu jūrā, lai piedzīvotu aizraujošu piedzīvojumu.

Motorlaivas noma vaļu vērošanai ar Fairline 42

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot
Izbaudiet šo neticamo laivu ar maksimālo ietilpību 12 cilvēki. Mēs izbraucam no Puerto Kolonas uz vaļu vērošanas vietām Tenerifē. Pēc tam mēs noenkurosimies kaut kur līcī, lai ikviens varētu izpeldēties un atvēsināties. Atkarībā no brauciena ilguma jūs varēsiet apmeklēt El Puertito līci, klintis un starojošo Maskas līci.

Privāts čartera brauciens ar Neptuno laivu grupām

Neptuno Tenerife Private Boat Charter
Pavadiet brīnišķīgu dienu Tenerifes dienvidu līcī ar šo majestātisko laivu, kas paredzēta līdz 22 pasažieriem. Vērojiet vaļveidīgos to dabiskajā vidē. Pēc vaļu vērošanas mēs dosimies uz skaistu līci, kur varēsim peldēties un snorkelēt.

Kopīgi braucieni ar kuģi, lai vērotu vaļveidīgos Tenerifē

Šeit ir saraksts ar aktivitātēm, kas pieejamas mūsu tīmekļa vietnē kopīgām vaļu un delfīnu vērošanas ekskursijām.

Ekskursija vaļveidīgo vērošanai Tenerifes dienvidos ar Eden katamarānu

eden catamaran tour tenerife
Mums ir īsa aktivitāte tikai vaļu vērošanai Tenerifē. Šī ekskursija ilgst divas stundas, un tās laikā jūs dosieties uz vietām, ko visbiežāk apmeklē delfīni un vaļi.

Kuģis izbrauc no Puerto Colon ostas Costa Adeje uz blakus esošo La Gomeras salu. Ekskursijas mērķis ir delfīnu un vaļu vērošana to dabiskajā vidē. Nodarbībā iekļauts atspirdzinošs dzēriens.

Ja jūs rezervēsiet 3 stundu ekskursiju ar Eden katamarānu, jūs izbaudīsiet jūru vēl vairāk. Šajā ekskursijā ir iekļauta pietura līcī, lai atvēsinātos, peldētos un snorkelētu. Ekskursijā ir iekļauti arī bezalkoholiskie dzērieni, ūdens un alus.

Royal Dolphin katamarāns vaļveidīgo vērošanai no Playa de Las Américas

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)
Šī ir viena no mūsu labākajām vaļu vērošanas iespējām Tenerifē. Mēs piedāvājam jums lielisku laivu neaizmirstamai ekskursijai.

Royal Dolphin ir moderna un plaša laiva, uz kuras jūs piedzīvosiet vislabākās emocijas. Ar šo laivu jūs varēsiet apskatīt vaļveidīgos unikālā veidā, jo tās grīdā ir lieli logi, lai redzētu zemūdens aktivitātes zem laivas. Bez šaubām, tas ir veids, kā ieraudzīt jūru kā nekad agrāk.

Papildus zemūdens logiem tajā ir arī dažādas kameras, kas fiksē dzīvnieku gaitas laivas tuvumā un pēc tam projicē to uz dažādiem televizoriem. Kā redzat, ar šīs aktivitātes palīdzību jūs varēsiet iepazīt Tenerifes jūras faunu tuvplānā.

Pēc novērošanas kuģis dodas uz Maskas līci, un pa ceļam jūs varēsiet baudīt Los Gigantes klinšu neaptveramību. Kad sasniegsiet līci, kuģis noenkurojas, lai ikviens varētu izkāpt un atvēsināties Atlantijas okeāna ūdeņos. Izmantojiet iespēju atpūsties uz smiltīm un spēlēties ar ūdens rotaļlietām. Izbaudiet kopā ar draugiem un ģimeni. Dalieties skaistos mirkļos kopā.

Aktivitāte beidzas ar gardām pusdienām un atgriešanos ostā, kamēr jūs apbrīnojat salas piedāvātos skatus.

Maxicat brauciens ar katamarānu uz Los Gigantes

maxicat catamaran tenerife
Mēs aicinām jūs izbaudīt jūru un vērot vaļveidīgos Playa de Las Americas ar mūsu katamarānu Maxicat. Jūs varat rezervēt 3 vai 5 stundu ekskursijas, lai peldētu Atlantijas okeāna ūdeņos, meklējot delfīnus un vaļus.

Kuģis izbrauc no Puerto Colon Costa Adeje un dodas La Gomeras salas virzienā, kas ir apgabals ar augstu vaļveidīgo populāciju. Šeit pulcējas dažādi jūras dzīvnieki, no kuriem vispopulārākie ir delfīni, kas ar prieku tuvojas laivām. Jūras dzīvnieki šajā apgabalā ir pieraduši pie laivām, tāpēc tie mierīgi tuvojas.

Ar Maxicat jūs varat arī apceļot klintis un noenkuroties Maskas līcī, lai peldētos tā ūdeņos. Ņemiet līdzi savus draugus, lai izbaudītu lielisku dienu jūrā, sauļojoties, peldoties, nirkstot ar šņoreri un spēlējoties ar ūdens rotaļlietām. Šajā aktivitātē ir iekļauts transports un pusdienas.

Palīdzība un transports

contact us
Kā jau minējām sākumā, visas šīs aktivitātes piedāvā izbraukšanu no galvenajiem Tenerifes tūrisma centriem. Ja atrodaties Playa de las Americas, vienkārši rakstiet mums, norādiet, kur esat apmetušies, un mēs jūs aizvedīsim.

Izvēlieties kādu no šīm vaļu vērošanas aktivitātēm no Playa de las Americas un rakstiet mums, lai veiktu rezervāciju. Mēs nododam jūsu rīcībā mūsu WhatsApp, uz kuru jūs varat rakstīt, lai noskaidrotu savas šaubas un izteiktu savu pieprasījumu. Izmantojiet iespēju izbaudīt jūru Tenerifē un pavadiet labākos brīvdienu mirkļus.

 

Rezervējiet caur WhatsApp

Laivu čarteri vietnē Playa de las Americas

Vaļu vērošana vietnē Playa de las Americas

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: