Banginių ir delfinų stebėjimas iš Playa de las Américas

Banginių ir delfinų stebėjimas iš Playa de las Américas

Guide

Šiame tekste rasite informacijos apie banginių ir delfinų stebėjimą iš Playa de las Americas Tenerifėje. Bananapalmbay.com specializuojasi nuomojant laivus Tenerifėje įvairiems tikslams. Turime burlaivių, motorlaivių, jachtų, katamaranų ir kitų tipų laivų, su kuriais galėsite praleisti nuostabią dieną jūroje.

Šį kartą norėtume papasakoti apie veiklas, kuriomis galima užsiimti stebint banginius iš Playa las Americas ir kurios taip pat apima transportą iš viešbučio, kuriame esate apsistoję.

Banginių ir delfinų stebėjimas iš Playa de las Americas

Full HD - humpback-whale-jumps-out-water-beautiful-jump-madagascar-tenerifeTai viena iš populiariausių į Tenerifę atvykstančių poilsiautojų pramogų. Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti privačius laivo užsakomuosius reisus ir bendras banginių stebėjimo ekskursijas su visišku komfortu. Mūsų svetainėje rasite geriausius laivus banginių stebėjimui iš Playa de Las Americas ir kitų salos kurortų.

Pietų Tenerifės vandenyse didelė tikimybė pamatyti delfinus ir banginius. Iš Puerto Colón išplaukia laivai į La Gomerą, kurios vandenyse gyvena įvairūs jūrų gyvūnai. Šioje Atlanto vandenyno dalyje įprasta matyti laimingai plaukiojančius delfinus ir banginius.

Stebėjimai yra saugūs gyvūnams ir aplinkai. Jums tereikia rūpintis tik gražiomis nuotraukomis ir mėgautis akimirka. Primename, kad negalima mėtyti daiktų į vandenį ir skleisti garsių garsų, kurie gali išgąsdinti banginius.

Laikas prabėga nepastebimai, kai esame šalia šių draugiškų gyvūnų. Mėgaukitės šia patirtimi su artimaisiais, o ypač su vaikais, kuriems ši veikla patinka labiausiai.

Vėžiagyvių rūšys, kurias Tenerifėje galima pamatyti ištisus metus

Štai kelios rūšys, kurias galite sutikti keliaudami laivu Tenerifėje:

delfinai: mažieji delfinai (Bottlenose delphin)

Full HD - Delfín mular-common-bottlenose-dolphinMokslinis pavadinimas: Tursiops truncatus. Juos galite pamatyti labai arti Tenerifės pakrančių. Juos galima atpažinti pagal intensyvią pilką spalvą, kuri palaipsniui blunka link apatinės kūno dalies. Subrendę jie pasiekia 3 metrų ilgį. Paprastai jie plaukioja vidutiniškai 20 delfinų grupėmis.

Bandomieji banginiai

Full HD - pilot-whale-globicephala-melas-atlantic-oceanMokslinis pavadinimas: Globicephala macrorinchus, dar žinomas kaip bandomasis banginis. Tai didelis dantytasis banginis, kurio ilgis gali siekti 5 metrus, o svoris – iki 2 tonų.

Jie gali nardyti daugiau kaip 1 000 metrų gylyje daugiau kaip 20 minučių.

Retai sutinkamos rūšys

Toliau išvardytos rūšys pasirodo tam tikru metų laiku, todėl jų stebėjimas priklausys nuo to, kokiu metų laiku atostogaujate Tenerifėje.

Atlantinis dėmėtasis delfinas

Full HD – Stenella frontalis – Delfín moteado atlántico -Atlantinis dėmėtasis delfinas-b
Mokslinis pavadinimas: Stenella frontalis. Pavadinimą gavo dėl dėmių, kurios dengia jo kūno paviršių ir kurios visiškai išryškėja suaugus. Tai labai aktyvūs delfinai, plaukiojantys grupėmis. Jie užauga iki 2,3 m ilgio ir sveria iki 80 kg.

Šiurkščiadugnis delfinas

Mokslinis pavadinimas: Steno bredanensis. Jiems būdingi rievėti dantys, nuo kurių ir kilo jų pavadinimas. Jie taip pat turi pailgą kaukolę, todėl juos lengva atskirti nuo kitų rūšių. Jų ilgis siekia 2,7 m, o svoris – iki 150 kg. Jų spalva yra tamsesnė nei pilkųjų delfinų, o dėmės – šviesesnės. Jie plaukioja vidutiniškai 8 individų grupėmis.

Kašalotai

Full HD - sperm-whale-cachalotteMokslinis pavadinimas: Physeter macrocephalus. Tai didelė rūšis, kurios ilgis panašus į banginio ilgį. Juos galima atpažinti iš mažo nugarinio peleko, didelės galvos ir tamsios odos su dryžiais.

Ši rūšis gali siekti iki 18 metrų ir 50 tonų svorio. Ieškodami maisto jie neria iki 2 000 metrų gylio ir po vandeniu išbūna ilgiau nei valandą. Jas dažniau galima pamatyti pavasarį.

Migruojančios rūšys, kurios pasirodo tam tikru metų laiku

Vandenys tarp La Gomeros ir Tenerifės yra įvairių migruojančių rūšių žuvų migracijos maršruto dalis. Jei jums pasiseks, per mūsų keliones laivu Tenerifėje galėsite pamatyti šiuos banginius:

paprastieji delfinai

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (3)Mokslinis pavadinimas: Delphinus delphis. Tai labai populiari rūšis visose planetos jūrose, o Tenerifėje juos galima pamatyti žiemą. Jai būdinga gelsva šonų spalva. Jos ilgis siekia 2,5 metro, o svoris – 120 kilogramų.

Melagingasis banginis žudikas

Mokslinis pavadinimas: Pseudorca crassidens. Tai bendraujantis ir žavus gyvūnas. Juos galima atpažinti pagal išgaubtą pelekų vidurį, liekną kūną ir maždaug 10 colių ilgio nugarinį peleką. Jos intensyvi pilka spalva yra vienalytė. Jie siekia 6 metrus ilgio ir sveria 1 500 kilogramų. Paprastai plaukioja didelėmis grupėmis, kurias sudaro iki 50 individų.

Kitos Tenerifėje retkarčiais pasirodančios rūšys: šiaurinis banginis, pelekinis banginis, mažasis kašalotas, Fraserio delfinas, orkos ir kt.

Privati banginių ir delfinų stebėjimo ekskursija Playa de las Américas

Vykdydami toliau nurodytą veiklą galite leistis į visiškai privačią kelionę laivu tik jūs ir jūsų svečiai. Siūlome komfortą ir privatumą jūroje, kad patirtumėte įspūdingą nuotykį.

Motorinės valties nuoma banginių stebėjimui su „Fairline 42

Tenerife motor boat charter Fairline 42 footMėgaukitės šiuo neįtikėtinu laivu, kuriame telpa ne daugiau kaip 12 žmonių. Išplaukiame iš Puerto Kolono į banginių stebėjimo rajonus Tenerifėje. Paskui nuleisime inkarą kur nors įlankoje, kad visi galėtų išsimaudyti ir atvėsti. Priklausomai nuo kelionės trukmės, galėsite aplankyti El Puertito įlanką, uolas ir spindinčią Maskos įlanką.

Privati laivo nuoma su „Neptuno“ grupėms

Neptuno Tenerife Private Boat CharterPraleiskite nuostabią dieną pietinėje Tenerifės įlankoje su šiuo didingu laivu, kuriame telpa iki 22 keleivių. Stebėkite banginius jų natūralioje aplinkoje. Po banginių stebėjimo plauksime į gražią įlanką, kurioje galėsime plaukioti ir nardyti.

Bendros kelionės laivu stebėti banginių Tenerifėje

Čia pateikiamas mūsų svetainėje pateiktas bendrų ekskursijų banginių ir delfinų stebėjimo laivu sąrašas.

Ekskursija stebėti banginių Tenerifės pietuose su Edeno katamaranu

eden catamaran tour tenerifeTurime trumpą veiklą, skirtą tik banginių stebėjimui Tenerifėje. Ši ekskursija trunka dvi valandas ir jos metu keliausite į delfinų ir banginių dažniausiai lankomas vietas.

Laivas išplaukia iš Puerto Kolono uosto Kosta Adechėje į kaimyninę La Gomeros salą. Ekskursijos metu daugiausia dėmesio skiriama delfinų ir banginių stebėjimui jų natūralioje aplinkoje. Į užsiėmimą įeina gaivinantis gėrimas.

Užsisakę 3 valandų trukmės ekskursiją katamaranu „Eden“ dar labiau mėgausitės jūra. Į šią ekskursiją įeina sustojimas įlankoje, kad galėtumėte atsigaivinti, paplaukioti ir nardyti. Taip pat įskaičiuoti gaivieji gėrimai, vanduo ir alus.

Karališkasis delfinų katamaranas, kuriuo iš Playa de Las Américas galima pamatyti banginius

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų stebėti banginius Tenerifėje. Siūlome jums puikų laivą nepamirštamai ekskursijai.

Royal Dolphin yra modernus ir erdvus laivas, kuriuo plaukdami patirsite geriausias emocijas. Laivu galėsite stebėti banginius unikaliu būdu, nes jo grindyse yra dideli langai, pro kuriuos galėsite stebėti povandeninę veiklą po laivu. Be jokios abejonės, tai būdas pamatyti jūrą kaip niekada anksčiau.

Be povandeninių langų, joje taip pat įrengtos įvairios kameros, kurios fiksuoja šalia valties esančių gyvūnų praplaukimą, o paskui jį rodo per įvairius televizorius. Kaip matote, užsiimdami šia veikla iš arti susipažinsite su Tenerifės jūrų fauna.

Po stebėjimo laivas plaukia Maskos įlankos link, o pakeliui galėsite pasigrožėti Los Gigantes uolų didybe. Kai pasieksite įlanką, laivas bus nuleistas inkarą, kad visi galėtų išlipti ir atsigaivinti Atlanto vandenyse. Pasinaudokite galimybe atsipalaiduoti ant smėlio ir pažaisti su vandens žaislais. Mėgaukitės su draugais ir šeima. Pasidalykite gražiomis akimirkomis kartu.

Užsiėmimas baigiamas skaniais pietumis ir grįžimu į uostą grožintis salos teikiamais vaizdais.

Išvyka „Maxicat“ katamaranu į Los Gigantesą

maxicat catamaran tenerifeKviečiame pasimėgauti jūra ir pamatyti banginius Playa de Las Americas su mūsų katamaranu Maxicat. Galite užsisakyti 3 arba 5 valandų trukmės ekskursijas ir plaukioti Atlanto vandenyse ieškodami delfinų ir banginių.

Laivas išplaukia iš Puerto Kolono Kosta Adechėje ir plaukia La Gomeros salos link – teritorijos, kurioje gausu banginių. Čia susiburia įvairūs jūrų gyvūnai, iš kurių populiariausi yra delfinai, su džiaugsmu artėjantys prie valčių. Šios vietovės jūrų gyvūnai yra pripratę prie laivų, todėl prie jų artėja ramiai.

Su „Maxicat“ taip pat galite apžiūrėti uolas ir įplaukti į Maskos įlanką bei paplaukioti jos vandenyse. Pasiimkite draugus ir mėgaukitės puikia diena jūroje, degindamiesi, plaukiodami, nardydami ir žaisdami vandens žaislais. Į šią pramogą įskaičiuotas transportas ir pietūs.

Pagalba ir transportas

contact usKaip jau minėjome pradžioje, iš visų šių veiklų galima pasiimti iš pagrindinių Tenerifės turizmo centrų. Jei esate Playa de las Americas, tiesiog parašykite mums, nurodykite, kur esate apsistoję, ir mes jus paimsime.

Išsirinkite vieną iš šių banginių stebėjimo veiklų iš Playa de las Americas ir parašykite mums, kad rezervuotumėte. Suteikiame jūsų paslaugoms mūsų WhatsApp, į kurį galite rašyti norėdami išsiaiškinti savo abejones ir pateikti pageidavimą. Pasinaudokite galimybe pasimėgauti jūra Tenerifėje ir praleiskite geriausias atostogų akimirkas.

Banginių stebėjimas į Playa de las Americas

Valčių čarteriai į Playa de las Americas

Susiję straipsniai:

			Things to do in Playa de las Americas - Ką veikti Playa de las Americas
Playa de las Américas (arba tiesiog Las Américas) – tai Tenerifės pietuose...
			diving in tenerife south - Playa de las Americas Vandens sportas
Jei norite užsiimti vandens sportu po skaisčia saule, Playa de las Americas yra ideali...
			Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (10) - Išvykos laivu į Playa de las Americas
Playa de las Americas yra vienas svarbiausių Tenerifės kurortų. Dėl šilto klimato...
			catamaran tour in tenerife private and shared (1).min - Ekskursijos katamaranu Playa de las Americas
kurį rinktis, čia parodysime geriausius. Mums tai – krosnelė, padedanti jums...
			catamaran tour in tenerife private and shared (10).min - Privačios ekskursijos ir katamaranų nuoma Playa de las Américas
Pateikiame jums šį nedidelį vadovą, kad galėtumėte susipažinti su privačių...

Playas en Playa de las Americas

			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison paplūdimys
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya paplūdimys
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé paplūdimys
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...
			 - Playa de las vistas Paplūdimys
Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...