Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Safaris keturračiais iš Playa de las Américas

ar žinojote, kad galite išsinuomoti keturračių safarį iš Playa de las Americas? Tai vienas iš gyvybingiausių Tenerifės kurortų, todėl čia taip pat galite mėgautis gamta ir atrasti laukinę Tenerifės pusę.

Šį kartą norime papasakoti apie keturračių ekskursijas iš Playa de las Americas, kurių metu patirsite stiprių emocijų. Keturračiai – tai transporto priemonės, skirtos važinėti nelygiu ir sudėtingu reljefu. Pasinaudokite galimybe patobulinti vairavimo įgūdžius saugioje aplinkoje su apmokytais instruktoriais. Jums tereikia turėti vairuotojo pažymėjimą, būti vyresniems nei 18 metų ir norėti puikiai praleisti laiką. Užsisakykite bilietus jau dabar mūsų „WhatsApp” programoje.

Išmokite vairuoti keturratį

Quad Safari Tenerifė01.min

Tenerifė siūlo daugybę galimybių visiems skoniams ir pageidavimams. Jei važiuojate pirmą kartą, siūlome pasivažinėjimus nesudėtingais maršrutais, kad galėtumėte priprasti prie keturračio vairavimo. Kai pasijusite pasirengę, nuotykių ir adrenalino mėgėjams galite užsisakyti safarį sudėtingesnėmis vietovėmis.

Važiuokite savo keturračiu sudėtingomis Tenerifės vietovėmis

Quad Safari Tenerifė04.min

Važiuokite gamtos takais grožėdamiesi Tenerifės kraštovaizdžio grožiu. Nuvešime jus į keturračių stotį Santjago del Teidėje, kur gausite aukščiausios klasės dėmesį ir instrukcijas, kaip vairuoti keturratį. Važiuokite stebuklingais Arenas Negras takais – nuostabiu maršrutu su neįtikėtinais vaizdais, ypač skirtu gamtos ir nuotykių sporto mėgėjams.

Atraskite Tenerifės grožį

Quad Safari Tenerifė06.min

Važinėjimas keturračiais suteikia galimybę pažinti salą nuo jos kalnų. Važiuokite ne įprastais keliais per uolas, vulkaninį smėlį, pušynus ir stačius šlaitus. Leiskite mums būti jūsų šio nuotykio gidais. Turime profesionalių šios srities ekspertų, kurie jums patars ir visą laiką jus lydės. Siūlome maršrutą, į kurį įeina Playa de las Américas, Arona, la Escalona ir Villaflor su atitinkamais sustojimais pailsėti ir nusifotografuoti. Taip pat siūlome maršrutą į Teidės raguvas aukščiausioje salos vietovėje. Grožėkitės jos vulkanine geografija ir kontempliuokite Teidės nacionalinio parko floros ir faunos grožį.

Važiavimas keturračiu palei pakrantes

Tenerifės keturračių safaris

Siūlome safarius Tenerifės pakrantėmis, kad pažintumėte nuostabius jos vaizdus ir ypatingą vietovės augmeniją. Galėsite tyrinėti vulkaninės veiklos nulemtus nelygius takus, kuriuose galėsite išbandyti vairo kontrolę. Į užsiėmimo programą įtrauktas sustojimas restorane, kuriame galėsite paragauti gardžių kanarietiškų patiekalų. Jei norite dalyvauti šioje ekskursijoje, tiesiog praneškite mums per „WhatsApp” ir mes mielai pasirūpinsime jūsų rezervacija.

Kaip užsisakyti keturračių safarį iš Playa de las Américas

Keturračių safaris Tenerifės pietuose (1)

Mūsų svetainėje rasite platų veiklos rūšių sąrašą, kad galėtumėte smagiai ir turiningai praleisti laiką atostogaudami Playa de las Americas. Laisvai važiuokite sudėtingomis vietovėmis, dalinkitės su draugais, tobulinkite vairavimo įgūdžius, mėgaukitės panoraminiais salos vaizdais ir kurkite nepamirštamus prisiminimus. Nesidrovėkite ir atvažiuokite atrasti Tenerifę iš jos takų ir stačių trasų.

Į daugumą keturračių safarių iš Playa de las Americas įskaičiuotas transportas su paėmimu ir išvežimu iš jūsų apgyvendinimo vietos. Parašykite mums el. paštu „WhatsApp”, kad pateiktumėte tikslų adresą ir rezervuotumėte. Toliau tikrinkite toliau pateiktą sąrašą, kad sužinotumėte išsamią informaciją apie kiekvieną veiklą, taip pat galite užpildyti kontaktinę formą, mes su jumis susisieksime kuo greičiau. Jau daugiau nei dešimtmetį džiuginame savo klientus ir suteikiame jiems unikalių ir nepamirštamų įspūdžių Tenerifėje.

Užsisakykite per WhatsApp

Keturračių motociklų safaris į Playa de las Americas

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: