První publikace: 25 března, 2024 |

Safari na čtyřkolkách z Playa de las Américas

věděli jste, že si můžete pronajmout čtyřkolky Safari z Playa de las Americas? Je to jedno z nejživějších letovisek na Tenerife, a proto nabízí také možnosti, jak si užít přírodu a objevit divokou stránku Tenerife.

Tentokrát vám chceme povědět o výletech na čtyřkolkách z Playa de las Americas, díky kterým zažijete intenzivní emoce. Čtyřkolky jsou vozidla určená k jízdě v drsném a náročném terénu. Využijte příležitosti zdokonalit své řidičské dovednosti v bezpečném prostředí s vyškolenými instruktory. Stačí mít s sebou řidičský průkaz, být starší 18 let a mít chuť se skvěle bavit. Rezervujte si místo již nyní na našem WhatsAppu.

Naučte se řídit čtyřkolku

Quad Safari Tenerife01.min

Tenerife nabízí řadu možností pro všechny chutě a preference. Pokud jedete poprvé, nabízíme jízdy na nenáročných trasách, abyste si mohli zvyknout na řízení čtyřkolky. Jakmile se budete cítit připraveni, můžete si vyžádat safari v náročnějším terénu pro odvážlivce a milovníky adrenalinu.

Řiďte vlastní čtyřkolku v drsném terénu Tenerife

Quad Safari Tenerife04.min

Projíždějte se po přírodních stezkách a obdivujte přitom krásy tenerifské krajiny. Vezmeme vás na stanici čtyřkolek v Santiagu del Teide, kde se vám dostane prvotřídní pozornosti a instrukcí, jak čtyřkolku řídit. Projeďte se po kouzelných stezkách Arenas Negras, nádherné trase s neuvěřitelnými výhledy, určené zejména pro milovníky přírody a dobrodružných sportů.

Objevte krásy Tenerife

Quad Safari Tenerife06.min

Jízda na čtyřkolkách vám umožní poznat ostrov z jeho hor. Projeďte se mimo vyšlapané cesty mezi skalami, sopečným pískem, borovicemi a strmými svahy. Dovolte nám, abychom se stali vašimi průvodci na této dobrodružné cestě. Máme profesionální odborníky v oboru, kteří vám poradí a budou vás po celou dobu doprovázet. Nabízíme trasu, která zahrnuje Playa de las Américas, Arona, la Escalona a Villaflor s příslušnými zastávkami k odpočinku a fotografování. Máme také trasu do soutěsek Teide v nejvyšší oblasti ostrova. Vychutnejte si její sopečnou geografii a rozjímejte nad krásou flóry a fauny Národního parku Teide.

Jízda čtyřkolkou podél pobřeží

Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1)

Nabízíme vám safari podél pobřeží Tenerife, při kterém můžete objevovat jeho krásné výhledy a zvláštní vegetaci této oblasti. Budete moci prozkoumat členité stezky způsobené sopečnou činností, kde si budete moci vyzkoušet své ovládání volantu. Součástí aktivity je zastávka v restauraci, kde ochutnáte vynikající kanárská jídla. Pokud chcete tuto túru absolvovat, stačí nám to sdělit na WhatsApp a my vám rádi zajistíme rezervaci.

Jak si rezervovat safari na čtyřkolkách z Playa de las Américas

Squad Quad Safari Tenerife South (1)

Na našich webových stránkách naleznete rozsáhlý seznam aktivit, které vám umožní pobavit se a užít si dovolenou v Playa de las Americas. Volně se projíždějte náročným terénem, podělte se o své zážitky s přáteli, zdokonalte své řidičské dovednosti, vychutnejte si panoramatické výhledy na ostrov a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky. Nerozmýšlejte se a přijeďte objevovat Tenerife z jeho stezek a strmých cest.

Většina čtyřkolkových safari z Playa de las Americas zahrnuje dopravu s vyzvednutím a odvozem u vašeho ubytování. Napište nám na WhatsApp a sdělte nám svou přesnou adresu a proveďte rezervaci. Pro podrobnosti o jednotlivých aktivitách sledujte níže uvedený seznam, můžete také vyplnit kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve. Již více než deset let děláme radost našim klientům a poskytujeme jim jedinečné a nezapomenutelné zážitky na Tenerife.

Rezervujte přes WhatsApp

Safari na čtyřkolkách na Playa de las Americas

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: