První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem lodí na Playa de las Americas
Pronájem lodí bez kapitána na Playa de las Americas
Půjčovny lodí v Los Cristianos Tenerife

Prostřednictvím pronájmu lodí v Playa de las Americas budete mít možnost užívat si slunce, mořského vánku a romantické atmosféry moře. Na našich webových stránkách si můžete pohodlně rezervovat jakoukoli loď prostřednictvím aplikace WhatsApp. Stačí nám napsat, uvést loď, délku plavby a požadovaný termín. Všechny lodě vyplouvají z přístavu Puerto Colon poblíž Playa de las Americas.

výlet katamaránem na tenerife soukromý a sdílený (9).min

Existuje mnoho důvodů, proč byste si měli pronajmout loď v Playa de Las Americas. Přijeďte a oslavte své výjimečné události na moři, rozlučky se svobodou a setkání s přáteli jsou na palubě lodi zábavnější. Požádejte svou snoubenku o ruku nebo vezměte svou ženu na oslavu jejího výročí. Máme všechny typy lodí s různými velikostmi a vlastnostmi, které vyhovují vašim preferencím.

Půjčovna lodí s kapitánem v Playa de Las Americas

S pronájmem soukromého člunu s kapitánem se nemusíte starat o navigaci, vše nechte v rukou posádky. Pronajměte si plachetnice, luxusní jachty, rybářské čluny a prostorné katamarány. Během aktivity můžete pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí, navštívit útesy Los Gigantes a zakotvit v krásné zátoce a zaplavat si v osvěžujících vodách Atlantiku. V moři lze obvykle vidět spokojeně plavat velryby pilotní a delfíny skákavé. Jedná se o turisticky velmi ceněnou přírodní podívanou.

Delfíni skáčou na jihu Tenerife

Kapitánské lodě v Playa de las Americas mají profesionální posádku s výbornými znalostmi zálivu a provozu lodi. Všem zajistí pohodlnou plavbu a zavedou loď na nejzajímavější místa podél pobřeží. Výlet zahrnuje jídlo a osvěžující nápoje na palubě.

Kapitán lodi navede loď do krásné zátoky, kam se hosté mohou sjet zchladit ve vodách Atlantiku. Poznejte slavnou zátoku Masca se sopečným původem a jedinečným kouzlem. Útesy Los Gigantes jsou další z nejvýznamnějších atrakcí, které budete moci během výletu lodí spatřit.

Pronájem jachty bez kapitána v Playa de Las Américas

charter lodi tenerife 08

Nabízíme také různé lodě bez kapitána, které můžete řídit sami. Řiďte loď jako zkušený námořník a ukažte svým přátelům svůj jachtařský talent. Chcete-li řídit naše lodě, musí vám být alespoň 18 let a předložit platný průkaz způsobilosti k řízení lodi, pokud je vyžadován.

V tomto případě musíte před vyplutím zaplatit zálohu, peníze vám budou vráceny po vrácení lodi. Musíte si také přinést vlastní jídlo, protože není zahrnuto v ceně, a pohonné hmoty jsou účtovány podle spotřeby během výletu. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás na WhatsApp, rádi vám pomůžeme s výběrem lodi na plavbu po Tenerife.

Lodě bez licence v Playa de Las Americas

Tenerife loď bez kapitána a licence pro 6 osob

Nemějte obavy, pokud nemáte lodní průkaz. Pokud je vám více než 18 let a chcete začít ve světě plachtění, můžeme vám pomoci. Nabízíme malé motorové čluny, které můžete řídit bez řidičského průkazu, abyste si mohli užívat moře a vzít své blízké na projížďku. Jsou to malé a velmi pohodlné čluny pro 7 osob, se kterými můžete vyrazit do moře a navštívit pláže a osvěžit se v jeho vodách.

Pronajměte si u nás člun v Playa de Las Americas. Specializujeme se na pronájem všech typů lodí na Tenerife, určitě pro vás máme tu nejlepší alternativu. Užijte si s přáteli a rodinou kouzlo Atlantského oceánu. Prohlédněte si níže uvedený seznam dostupných možností a ihned nám napište o rezervaci. Nezapomeňte, že zvládáme vysokou poptávku a lodě nebudou vždy na vybraný termín k dispozici. Abyste se vyhnuli nepříjemnostem, napište nám prosím několik dní předem.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: