Výlety lodí v Playa de las Americas

Výlety lodí v Playa de las Americas

Playa de las Americas je jedním z nejvýznamnějších rekreačních středisek na jihu Tenerife. Stále více lidí tráví dovolenou v Playa de las Americas díky teplému klimatu a turistické infrastruktuře jižního Tenerife.

 

Díky celkově dobrým povětrnostním podmínkám je možné podnikat výlety lodí v Playa de las Americas v kterémkoli měsíci v roce. Zde je náš vybraný seznam výletů lodí do Playa de las Americas:

  • 3hodinový výlet katamaránem Abrazo se sníženým počtem cestujících
  • 4,5hodinový výlet katamaránem s návštěvou útesů Los Gigantes
  • 3hodinové výlety lodí za pozorováním velryb nebo delfínů s katamaránem Freebird
  • 2hodinový výlet lodí na pozorování velryb s katamaránem Eden
  • 3hodinová prohlídka soukromé motorové jachty
  • 3hodinový výlet na pevném nafukovacím člunu
  • 3hodinová soukromá plavba katamaránem

Pravděpodobně první věc, kterou uděláte po příjezdu do Playa de las Americas, bude, že půjdete na pláž, abyste si odpočinuli a užili si teplého slunce a osvěžujícího oceánu. Kromě celodenního pobytu na pláži se tu však můžete věnovat i mnoha dalším aktivitám a výletům.

Jedním z nejpříjemnějších a nejpříjemnějších je výlet lodí, při kterém můžete podniknout pozorování velryb a delfínů, relaxovat, šnorchlovat a prostě si jen tak užít skvělé chvíle s přáteli, párem nebo rodinou.

 

Nabízíme spoustu věcí, které musíte udělat v Playa de las Americas, a také spoustu lodních výletů, v závislosti na vašich potřebách a rozpočtu pro vás máme nabídku.. Každý z nich začíná v Puerto Colon, jen 10-15 minut chůze od Playa de las Americas.

 

Ještě předtím vám však povíme něco více o velrybách a delfínech žijících ve vodách Tenerife. Delfíni skákaví jsou stálými obyvateli kanárských vod. Asi vám název „delfín skákavý“ mnoho neřekne, ale co je to Flipper? Vzpomínáte si na seriál z dětství? Tak přesně stejný druh delfínů budete mít možnost spatřit na našem výletě lodí.

 

V kanárských vodách však nežijí jen delfíni. Dalšími stálými obyvateli jsou naši přátelé velryby pilotní.

Dobrá, teď už stačí mluvit o velrybách a delfínech, řekneme vám o dalších věcech, které můžete podniknout při našich výletech lodí.

 

Vše záleží na tom, kolik času chcete strávit na palubě.

Máme různé možnosti, jak podniknout výlet lodí z Playa de las Americas za pozorováním velryb.

Při nejdelší variantě, 4,5hodinovém výletu Freebird Gigantes, budete moci navštívit také naprosto působivé útesy, kterým se ve španělštině říká „Los Acantilados de los Gigantes“ (Útesy Los Gigantes).

A samozřejmě budete mít čas na koupání v blízkosti zátoky Masca. Po koupání si na palubě dáte malé občerstvení a pak se vrátíte do Puerto Colon.

 

Pokud chcete mít trochu větší pohodlí, doporučujeme vám vzít si jednu z lodí se sníženým počtem osob na palubě. Můžete si vybrat například výlet katamaránem Abrazo. Při kterémkoli z těchto výletů budete během 3 hodin pozorovat velryby, plavat a šnorchlovat. V ceně je také občerstvení a nápoje.

 

V případě, že byste si chtěli výlet trochu urychlit nebo máte omezený rozpočet, máme pro vás také 2hodinový výlet katamaránem Eden.

 

A samozřejmě se vždycky najdou nějaké zvláštní příležitosti: narozeniny, oslava plného zdraví nebo jakýkoli okamžik, který byste chtěli sdílet jen se svými přáteli nebo rodinou. Dokonalým způsobem, jak tyto chvíle učinit nezapomenutelnými, bude soukromý pronájem lodi.

V případě, že si chcete na své dovolené udělat jen luxusní pozorování velryb, je tato možnost také pro vás.

Luxusní jachty na Playa de las Americas

Pronájem rychlostních člunů na Playa de las Americas

Půjčovna katamaránů na Playa de las Americas

Rybářské chartery na Playa de las Americas

Výlety lodí na Playa de las Americas

Související články:

Playa de las Americas je ideálním místem pro pobyt na Tenerife, pokud se chcete...
Playa de las Americas (nebo jednoduše Las Americas) je letovisko na jihu Tenerife,...