Výlety loďou v Playa de las Americas

Výlety loďou v Playa de las Americas

Playa de las Americas je jedným z najvýznamnejších dovolenkových stredísk a nachádza sa na juhu Tenerife. Čoraz viac ľudí trávi dovolenku v Playa de las Americas vďaka teplému podnebiu a turistickej infraštruktúre na juhu Tenerife.

 

Vďaka celkovo dobrým poveternostným podmienkam je možné uskutočniť výlety loďou v Playa de las Americas v ktoromkoľvek mesiaci v roku. Tu je náš vybraný zoznam výletov loďou do Playa de las Americas:

 

  • 3 hodiny na katamaráne Abrazo so zníženým počtom cestujúcich
  • 4,5-hodinový výlet katamaránom na útesy Los Gigantes
  • 3-hodinové výlety loďou na pozorovanie veľrýb alebo delfínov s katamaránom Freebird
  • 2-hodinový výlet loďou na pozorovanie veľrýb s katamaránom Eden
  • 3-hodinová prehliadka súkromnej motorovej jachty
  • 3-hodinový výlet pevným nafukovacím člnom
  • 3 hodiny súkromná prehliadka katamaránom

Pravdepodobne prvá vec, ktorú urobíte po príchode do Playa de las Americas, bude, že pôjdete na pláž, aby ste si oddýchli a vychutnali teplé slnko a osviežujúci oceán. Okrem celodenného pobytu na pláži tu však môžete podniknúť množstvo aktivít a výletov.

Jednou z najpríjemnejších a najpríjemnejších je výlet loďou, kde môžete pozorovať veľryby a delfíny, relaxovať, šnorchlovať a jednoducho stráviť skvelý čas s priateľmi, párom alebo rodinou.

 

Ponúkame vám veľa vecí, ktoré musíte urobiť v Playa de las Americas, a tiež veľa výletov loďou, v závislosti od vašich potrieb a rozpočtu máme pre vás ponuku. Každý z nich začína v Puerto Colon, len 10-15 minút chôdze od Playa de las Americas.

 

Ešte predtým vám však povieme niečo viac o veľrybách a delfínoch žijúcich vo vodách Tenerife. Delfíny skákavé sú stálymi obyvateľmi kanárskych vôd. Pravdepodobne vám názov „delfín skákavý“ nemusí veľa povedať, ale čo je to Flipper? Spomínate si na seriál z vášho detstva? Tak presne ten istý druh delfínov budete mať možnosť vidieť počas nášho výletu loďou.

 

V kanárskych vodách však nežijú len delfíny. Ďalšími stálymi obyvateľmi sú naši priatelia veľryby pilotné.

Dobre, teraz už stačí hovoriť o veľrybách a delfínoch, povieme vám o ďalších veciach, ktoré môžete robiť počas našich výletov loďou.

 

Všetko závisí od toho, koľko času chcete stráviť na palube.

Máme rôzne možnosti, ako absolvovať výlet loďou z Playa de las Americas za pozorovaním veľrýb

Pri najtrvalejšej možnosti, 4,5-hodinovom výlete Freebird Gigantes, budete môcť navštíviť aj absolútne pôsobivé útesy, ktoré sa v španielčine nazývajú „Los Acantilados de los Gigantes“ (Útesy Los Gigantes).

A samozrejme budete mať čas na kúpanie v blízkosti zálivu Masca. Po kúpaní si na palube dáte občerstvenie a potom sa vrátite do Puerto Colon.

 

Ak by ste chceli mať trochu viac pohodlia, odporúčame vám vziať si jednu z lodí so zníženým počtom osôb na palube. Môžete si vybrať napríklad výlet katamaránom Abrazo. Pri ktoromkoľvek z týchto výletov budete počas 3 hodín pozorovať veľryby, plávať a šnorchlovať. V cene je zahrnuté aj občerstvenie a nápoje.

 

V prípade, že by ste si chceli výlet trochu urýchliť alebo máte obmedzený rozpočet, máme pre vás aj 2-hodinový výlet s katamaránom Eden.

 

A samozrejme, vždy sa nájdu aj nejaké špeciálne príležitosti: narodeniny, oslava menín alebo akýkoľvek iný okamih, o ktorý by ste sa chceli podeliť len so svojimi priateľmi alebo rodinou. Perfektným spôsobom, ako tieto chvíle urobiť nezabudnuteľnými, bude súkromná prenájom lode.

V prípade, že si chcete počas dovolenky urobiť len luxusné pozorovanie veľrýb, je táto možnosť určená aj pre vás.

Prenájom luxusných jácht na Playa de las Americas

Prenájom rýchlostných člnov na Playa de las Americas

Rybárske člny na Playa de las Americas

Výlety loďou na Playa de las Americas

Súvisiace články:

Playa de las Americas je ideálnym miestom na pobyt na Tenerife, ak sa chcete venovať...
Playa de las Americas (alebo jednoducho Las Americas) je letovisko na juhu Tenerife,...