Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Vodný skúter na Playa de las Americas
Prenájom vodných skútrov z Playa de las Américas

S požičovňou vodných skútrov z Playa de las Americas si užijete úžasný deň na mori. Jazda na vodných skútroch je fascinujúca, osviežujúca a zábavná aktivita. Pri takomto plytvaní adrenalínom a rýchlosťou nie je priestor na nudu. Pre rezervácie stačí napísať na náš WhatsApp, budeme sa vám venovať čo najrýchlejšie.

Zábava na vodných skútroch z Playa de las Américas

jetski los gigantes

Playa de las Americas je známa svojimi rozmanitými možnosťami trávenia voľného času a zábavy. Každý si tu nájde niečo pre seba vrátane vodných športov, osvieženia a zábavy. Vodné skútre vám umožnia dostať sa do oblastí pobrežia, kam sa dá dostať len loďou.

Jazda na našich vodných skútroch je bezpečná a jednoduchá, jediné, o čo sa musíte starať, je zábava a radosť. Vydajte sa na palubu sami alebo so spoločníkom na plavbu okolo nádherného zálivu Tenerife. Pozvite svojho partnera, aby ste na palube zažili intenzívne emócie. Vykonávajte neuveriteľné skoky, aby ste rozprskli hladinu, a točte sa vysokou rýchlosťou a zažite extrémnu zábavu.

Útesy Los Gigantes

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Útesy gigantov sú obrovské skalné steny, ktoré sa týčia na západnom pobreží ostrova Tenerife. Vznikli nahromadením lávy z veľmi starých sopečných erupcií. Skalná stena sa v najvyšších bodoch týči do výšky 600 metrov. S požičovňou vodných skútrov sa môžete plaviť pozdĺž skál a obdivovať ich majestátnosť.

Balíčky vodných športov

Vodné skútre na juhu tenerife

Ponúkame vám prenájom vodných skútrov z Playa de las Americas spolu s ďalšími fascinujúcimi vodnými aktivitami pre ešte väčšiu zábavu a potešenie. Užite si paragliding a preleťte sa po mori vysokou rýchlosťou. Cíťte sa ako čajka, ktorá bezpečne lieta nad vodami mora. Flyfish je ďalšia neuveriteľná aktivita, pri ktorej sa vydáte na palubu veľmi zábavného plávajúceho člna, ktorý sa vznáša vo vzduchu a vyvoláva vo vás extrémne emócie. Svoje otázky môžete klásť prostredníctvom našej aplikácie WhatsApp.

Trvanie

Vyberte si z rôznych možností safari na vodných skútroch z Playa de las Americas.

    • Safari na vodných skútroch v trvaní 20 minút, 40 minút, 1 hodiny a 2 hodín v zálive.
    • 2,5 hodiny jazdy do Los Acantilados de los Gigantes: objavte útesy a morské jaskyne. Odchod z Puerto Colon
    • Balíček vodných športov 1: 40 minút jazdy na vodných lyžiach a 10 minút paraskoku
    • Balíček vodných športov 2: 1 hodina na vodnom skútri a 10 minút parascendingu
    • Balíček vodných športov 3: 1 hodina jazdy na vodnom skútri, 10 minút parascendingu a 10 minút Flyfish.

Ako si rezervovať vodné skútre z Playa de las Americas

Ponúkame vám prenájom vodných skútrov z Playa de las Americas na deň plný zábavy a adrenalínu na mori. Keď si prezriete našu webovú stránku, nájdete túto a ďalšie vodné aktivity, ktoré si môžete užiť s rodinou a priateľmi. Ak si chcete objednať, napíšte nám priamo na náš WhatsApp alebo vyplňte kontaktný formulár priložený ku každej aktivite pod týmto textom. Je nám potešením slúžiť vám a poskytovať vám tie najlepšie rekreačné aktivity na Tenerife. Užite si skvelú dovolenku plnú adrenalínu a zábavy.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: