Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na Playa de las Americas
Safari na štvorkolkách z Playa de las Américas

vedeli ste, že si môžete prenajať štvorkolkové safari z Playa de las Americas? Je to jedno z najživších letovísk na Tenerife, a preto ponúka aj možnosti vychutnať si prírodu a spoznať divokú stránku Tenerife.

Tentoraz vám chceme povedať o výletoch na štvorkolkách z Playa de las Americas, prostredníctvom ktorých zažijete intenzívne emócie. Štvorkolky sú vozidlá určené na prejazd drsným a náročným terénom. Využite príležitosť zdokonaliť sa v jazde v bezpečnom prostredí s vyškolenými inštruktormi. Jediné, čo si musíte priniesť, je vodičský preukaz, mať viac ako 18 rokov a chuť sa skvele zabaviť. Zarezervujte si miesto už teraz na našej stránke WhatsApp.

Učte sa riadiť štvorkolku

Quad Safari Tenerife01.min

Tenerife ponúka množstvo možností pre všetky chute a preferencie. Ak jazdíte prvýkrát, ponúkame vám jazdy na nenáročných trasách, aby ste si mohli zvyknúť na riadenie štvorkolky. Keď sa budete cítiť pripravení, môžete požiadať o safari v náročnejšom teréne pre odvážlivcov a milovníkov adrenalínu.

Jazda na vlastnej štvorkolke v náročnom teréne Tenerife

Quad Safari Tenerife04.min

Jazdite po prírodných chodníkoch a obdivujte pritom krásy krajiny Tenerife. Zoberieme vás na stanicu štvorkoliek v Santiagu del Teide, kde sa vám dostane prvotriednej pozornosti a inštrukcií, ako riadiť štvorkolku. Jazdite po čarovných trasách Arenas Negras, nádhernej trase s neuveriteľnými výhľadmi, ktorá je určená najmä pre milovníkov prírody a dobrodružných športov.

Objavte krásy Tenerife

Quad Safari Tenerife06.min

Jazda na štvorkolkách vám dáva možnosť spoznať ostrov z jeho hôr. Jazdite mimo vychodených ciest cez skaly, sopečný piesok, borovice a strmé svahy. Nechajte nás byť vašimi sprievodcami na tejto dobrodružnej ceste. Máme profesionálnych odborníkov v tomto odvetví, ktorí vám poradia a budú vás sprevádzať po celý čas. Ponúkame trasu, ktorá zahŕňa Playa de las Américas, Arona, la Escalona a Villaflor s príslušnými zastávkami na oddych a fotografovanie. Máme tiež trasu do roklín Teide v najvyššie položenej oblasti ostrova. Vychutnajte si jej sopečnú geografiu a rozjímajte nad krásou flóry a fauny Národného parku Teide.

Jazda štvorkolkou pozdĺž pobrežia

Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1)

Ponúkame vám safari pozdĺž pobrežia Tenerife, aby ste spoznali jeho nádherné výhľady a osobitnú vegetáciu tejto oblasti. Budete môcť preskúmať členité trasy spôsobené sopečnou činnosťou, na ktorých si budete môcť vyskúšať ovládanie volantu. Súčasťou aktivity je zastávka v reštaurácii, kde ochutnáte vynikajúce kanárske jedlá. Ak chcete absolvovať tento výlet, stačí nám to oznámiť na WhatsApp a my vám radi urobíme rezerváciu.

Ako si rezervovať safari na štvorkolkách z Playa de las Américas

Squad Quad Safari Tenerife South (1)

Na našej webovej stránke nájdete rozsiahly zoznam aktivít, ktoré vám umožnia zabaviť sa a dobre sa zabaviť počas dovolenky v Playa de las Americas. Jazdite voľne po náročnom teréne, zdieľajte s priateľmi, zdokonaľujte svoje vodičské zručnosti, vychutnávajte si panoramatický výhľad na ostrov a vytvárajte si nezabudnuteľné spomienky. Nerozmýšľajte a príďte objavovať Tenerife z jeho trás a strmých ciest.

Väčšina safari na štvorkolkách z Playa de las Americas zahŕňa dopravu s vyzdvihnutím a odovzdaním v mieste vášho ubytovania. Napíšte nám na WhatsApp, aby ste nám oznámili svoju presnú adresu a urobili si rezerváciu. Priebežne kontrolujte zoznam nižšie, kde nájdete podrobnosti o jednotlivých aktivitách, môžete tiež vyplniť kontaktný formulár, ozveme sa vám čo najskôr. Už viac ako desať rokov robíme radosť našim klientom a poskytujeme im jedinečné a nezabudnuteľné zážitky na Tenerife.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: