Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Playa de las Americas
Prenájom lodí bez kapitána na Playa de las Americas
Prenájom lodí v Playa de Las Americas

Prostredníctvom prenájmu lodí v Playa de las Americas budete mať možnosť vychutnať si slnko, morský vánok a romantickú atmosféru mora. Na našej webovej stránke si môžete pohodlne rezervovať akýkoľvek čln prostredníctvom aplikácie WhatsApp. Stačí, ak nám napíšete, uvediete loď, trvanie výletu a požadovaný termín. Všetky lode vyplávajú z prístavu Puerto Colon neďaleko Playa de las Americas.

výlet katamaránom na tenerife súkromný a zdieľaný (9).min

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste si mali prenajať loď v Playa de Las Americas. Príďte a oslávte svoje výnimočné udalosti na mori, rozlúčky so slobodou a stretnutia s priateľmi sú na palube lode zábavnejšie. Požiadajte svoju snúbenicu o ruku alebo vezmite svoju manželku na oslavu jej výročia. Máme všetky typy lodí s rôznymi veľkosťami a vlastnosťami, ktoré vyhovujú vašim preferenciám.

Prenájom lode s kapitánom v Playa de Las Americas

Pri súkromnom prenájme lode so skipperom sa nemusíte starať o navigáciu, všetko nechajte v rukách posádky. Prenájom plachetníc, luxusných jácht, rybárskych lodí a priestranných katamaránov. Počas aktivity môžete vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí, navštíviť útesy Los Gigantes a zakotviť v krásnej zátoke a zaplávať si v osviežujúcich vodách Atlantiku. V mori môžete zvyčajne vidieť spokojne plávať veľryby pilotné a delfíny skákavé. Pre turistov je to vysoko cenené prírodné predstavenie.

Delfíny skákajúce na juhu Tenerife

Kapitánske lode v Playa de las Americas majú profesionálnu posádku s výbornými znalosťami zálivu a prevádzky lode. Postarajú sa o to, aby bola plavba pohodlná pre každého a aby sa loď dostala na najzaujímavejšie miesta pozdĺž pobrežia. Výlet zahŕňa jedlo a osviežujúce nápoje na palube.

Kapitán lode nasmeruje loď do krásnej zátoky, aby sa hostia mohli zísť schladiť do vôd Atlantiku. Spoznajte slávnu zátoku Masca s jej sopečným pôvodom a jedinečným čarom. Útesy Los Gigantes sú ďalšou z najdôležitejších atrakcií, ktoré budete môcť vidieť počas výletu loďou.

Čarter jachty bez kapitána v Playa de Las Américas

prenájom lode tenerife 08

Ponúkame aj rôzne lode bez kapitána, ktoré môžete riadiť sami. Ovládajte loď ako skúsený námorník a ukážte svojim priateľom svoje jachtárske nadanie. Ak chcete riadiť naše lode, musíte mať minimálne 18 rokov a v prípade potreby predložiť platný preukaz na vedenie lode.

V tomto prípade musíte pred vyplávaním zaplatiť zálohu, peniaze vám budú vrátené po vrátení lode. Musíte si tiež priniesť vlastné jedlo, pretože nie je zahrnuté v cene, a palivo sa účtuje podľa spotreby počas výletu. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na WhatsApp, radi vám pomôžeme s výberom lode na plavbu po Tenerife.

Lode bez licencie v Playa de Las Americas

Tenerife loď bez kapitána a licencie pre 6 osôb

Nemajte obavy, ak nemáte lodný preukaz. Ak máte viac ako 18 rokov a chcete začať vo svete plachtenia, môžeme vám pomôcť. Ponúkame malé motorové člny, ktoré môžete riadiť bez vodičského preukazu, aby ste si mohli užívať more a vziať svojich blízkych na prechádzku. Sú to malé a veľmi pohodlné člny pre 7 osôb, s ktorými sa môžete vydať do mora a navštíviť pláže a osviežiť sa v jeho vodách.

Prenajmite si s nami čln v Playa de Las Americas. Špecializujeme sa na prenájom všetkých typov člnov na Tenerife, určite pre vás máme tú najlepšiu alternatívu. Vychutnajte si s priateľmi a rodinou čaro Atlantického oceánu. Pozrite si zoznam nižšie, dostupné možnosti a okamžite nám napíšte, aby ste si mohli rezervovať loď. Nezabudnite, že zvládame vysoký dopyt a lode nebudú vždy k dispozícii na vybraný termín. Aby ste sa vyhli nepríjemnostiam, napíšte nám niekoľko dní vopred.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: