Prvá publikácia: 17 marca, 2024 | Posledná aktualizácia: 29 apríla, 2024 | Autor: Jan Daniel

Prenájom lodí v Playa de Las Americas

Vitajte v našej sekcii požičiavanie lodí v Playa de las Américas.

Keďže na Tenerife žijem už 25 rokov a užil som si veľa výletov loďou, vybral som pre vás tie najlepšie, aby ste si mohli užiť senzačný deň na mori. Ponúkame člny s kapitánom, bez kapitána a bez licencie.

Máme lode na prenájom na oslavu špeciálnych príležitostí, relax, vychutnávanie slnka, morského vánku a romantickej atmosféry mora. Vynikajúce počasie na plavbu v každom ročnom období.

Čas na prenájom jachty s kapitánom v Playa de Las Américas

Tenerife - Prenájom lodí - (7).min

Pri súkromnom prenájme lode so skipperom sa nemusíte starať o plavbu, ale všetko prenecháte posádke. Ponúkame plachetnice, luxusné jachty, rybárske lode a priestranné katamarány. Na našich lodiach sa môžu ubytovať veľké aj malé skupiny, od 7 do 220 osôb.

Počas aktivity môžete pozorovať veľryby a delfíny v ich prirodzenom prostredí, navštíviť útesy Los Gigantes a zakotviť v krásnej zátoke, kde si môžete zaplávať a osviežiť sa Pozorovanie delfínov a veľrýb je pre turistov veľmi ceneným prírodným predstavením, ktoré si môžete vychutnať, keď si prenajmete kapitánske lode v Playa de las Americas.

Lode sú k dispozícii pre skupiny od 7 do 12 osôb

Počas 3-hodinových výletov sa môžete plaviť po Atlantiku, pozorovať veľryby a delfíny a kúpať sa v krásnej pobrežnej zátoke. Výlety v trvaní 6 hodín a viac vás zavedú k útesom Los Gigantes. Spoznajte slávnu zátoku Masca s jej vulkanickým pôvodom a jedinečným čarom.

Ak by ste chceli loď pre väčšie skupiny, kontaktujte nás na WhatsApp pre ponuku na mieru. Povedzte nám svoje želania a my pre vás a vašu skupinu hostí navrhneme špeciálny program. Okrem iného sa prispôsobíme vašim preferenciám, pokiaľ ide o stravovanie, miesto a dĺžku pobytu. Navrhnite si s nami svoje dobrodružstvo.

Prenájom lodí bez kapitána (vyžaduje sa vodičský preukaz)

Prenájom lodí bez kapitána a vodičského preukazu v južnej časti Tenerife

Ponúkame rôzne člny bez kapitána, ktoré môžete sami riadiť. Plavte sa po moriach Tenerife ako skúsený námorník. Ak chcete riadiť naše lode, musíte mať minimálne 18 rokov a platný lodný preukaz.

Pri prenájme lode bez vodiča musíte pred vyplávaním zaplatiť zálohu pred vyplávaním, ktorá vám bude vrátená po vrátení lode. Strava nie je zahrnutá v rozpočte, takže si musíte priniesť vlastné zásoby. Palivo sa účtuje podľa spotreby.

Naše najodporúčanejšie lode bez kapitána

Napíšte nám e-mail alebo napíšte WhatsApp, aby sme vám pomohli vybrať loď na plavbu na Tenerife.

Lode bez preukazu v Playa de Las Americas

Loď na Tenerife bez kapitána a licencie pre 6 osôb

Nemajte obavy, ak nemáte lodný preukaz. Ak máte viac ako 18 rokov a chcete vstúpiť do sveta plachtenia, môžeme vám pomôcť.

Ponúkame vám malé motorové člny, ktoré môžete riadiť bez lodného preukazu, aby ste si mohli užívať more a vziať so sebou svojich blízkych. Sú to malé a veľmi pohodlné člny pre 5 alebo 6 osôb.

Ako rezervovať

kontaktujte nás

Urobte si prenájom lode v Playa de Las Americas s nami. Ak nás chcete kontaktovať, kliknite na ikonu WhatsApp. Špecializujeme sa na prenájom všetkých typov lodí na Tenerife, určite pre vás máme tú najlepšiu možnosť.

Lode vyplávajú z Puerto Colón, neďaleko Playa de las Américas. Máme rôzne možnosti lodí s dopravou z miest v blízkosti Playa de las Americas.

Upozorňujeme, že máme veľký dopyt a lode nie sú vždy k dispozícii na zvolený termín. Aby ste sa vyhli nepríjemnostiam, napíšte nám niekoľko dní vopred.

Rezervujte cez WhatsApp

Prenájom lodí na Playa de las Americas

Prenájom lodí bez kapitána na Playa de las Americas

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: