Pirmasis leidimas: 29 balandžio, 2024 |

Valčių nuoma Playa de Las Americas

Sveiki atvykę į mūsų skyrių apie laivų nuomą Playa de las Américas.

Tenerifėje gyvenu jau 25 metus ir mėgavausi daugybe kelionių laivu, todėl atrinkau geriausius, kad galėtumėte pasimėgauti įspūdinga diena jūroje. Siūlome laivus su kapitonu, be kapitono ir be licencijos.

Turime valčių, kurias galima išsinuomoti ypatingoms progoms švęsti, atsipalaiduoti, mėgautis saule, jūros vėju ir romantiška jūros atmosfera. Puikus oras buriavimui bet kuriuo metų laiku.

Jachtų nuoma su kapitonu Playa de Las Américas

Tenerifė - jachtų nuoma - (7).min

Naudodamiesi privatia laivo frachtavimo su kapitonu paslauga neturėsite rūpintis plaukiojimu, o viską paliksite įgulai. Siūlome burines jachtas, prabangias jachtas, žvejybinius laivus ir erdvius katamaranus. Mūsų laivuose gali apsistoti didelės ir mažos grupės – nuo 7 iki 220 žmonių.

Užsiėmimo metu galėsite stebėti banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje, aplankyti Los Gigantes uolas ir nuleisti inkarą gražioje įlankoje, kad galėtumėte išsimaudyti ir atsigaivinti Delfinų ir banginių stebėjimas yra turistų labai vertinamas gamtos reginys, kuriuo galėsite mėgautis išsinuomoję škiperinius laivus Playa de las Americas.

Lotais galima plukdyti nuo 7 iki 12 žmonių grupes

Per 3 valandų trukmės keliones galėsite plaukti Atlanto vandenynu, stebėti banginius ir delfinus bei maudytis gražioje pakrantės įlankoje. Per 6 valandų ar ilgesnes ekskursijas nuvyksite į Los Gigantes uolas. Susipažinkite su garsiąja Maskos įlanka, pasižyminčia vulkanine kilme ir nepakartojamu žavesiu.

Jei pageidaujate laivo didesnei grupei, susisiekite su mumis „WhatsApp” programa, kad gautumėte individualų pasiūlymą. Papasakokite mums savo pageidavimus ir mes parengsime specialią programą jums ir jūsų svečių grupei. Be kita ko, prisitaikysime prie jūsų pageidavimų dėl maitinimo, vietos ir viešnagės trukmės. Sukurkite savo nuotykį kartu su mumis.

Laivų nuoma be kapitono (reikalingas vairuotojo pažymėjimas)

Valčių nuoma be kapitono ir vairuotojo pažymėjimo Tenerifės pietuose

Siūlome įvairias valtis be kapitono, kurias galite vairuoti patys. Plaukiokite Tenerifės jūromis kaip patyręs buriuotojas. Norėdami vairuoti mūsų laivus, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų ir turėti galiojantį laivavedžio pažymėjimą.

Už laivo be kapitono nuomą turite sumokėti užstatą prieš išplaukiant, kuris bus grąžintas, kai grąžinsite laivą. Maistas į biudžetą neįtrauktas, todėl turite atsivežti savo atsargų. Kuro mokestis imamas pagal suvartojimą.

Mūsų labiausiai rekomenduojamos valtys be kapitono

Parašykite mums el. laišką arba WhatsApp, kad galėtume padėti išsirinkti laivą buriavimui Tenerifėje.

Lotai be licencijos Playa de Las Americas mieste

Tenerifės valtis be kapitono ir licencijos 6 asmenims

Nesijaudinkite, jei neturite laivo licencijos. Jei esate vyresnis nei 18 metų ir norite įžengti į buriavimo pasaulį, mes galime jums padėti.

Siūlome jums mažas motorines valtis, kurias galite vairuoti neturėdami laivavedžio pažymėjimo, kad galėtumėte mėgautis jūra ir kartu su savimi pasiimti artimuosius. Tai nedidelės ir labai patogios valtys 5 arba 6 žmonėms.

Kaip užsisakyti

susisiekite su mumis

Atlikite savo laivų nuomą Playa de Las Americas su mumis. Norėdami su mumis susisiekti, spustelėkite WhatsApp” piktogramą. Specializuojamės visų tipų valčių nuomos Tenerifėje srityje, tikrai turėsime jums geriausią variantą.

Valtys išplaukia iš Puerto Colón, netoli Playa de las Américas. Turime įvairių valčių variantų su transportavimu iš netoli Playa de las Americas esančių vietų.

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų paklausa yra didelė ir laivai ne visada būna laisvi pasirinktą datą. Kad išvengtumėte nepatogumų, parašykite mums prieš kelias dienas.

Užsisakykite per WhatsApp

Valčių čarteriai į Playa de las Americas

Valčių nuoma be kapitono į Playa de las Americas

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: