Ką veikti Playa de las Americas

Ką veikti Playa de las Americas

Playa de las Americas (arba tiesiog Las Americas) – tai Tenerifės pietuose esantis kurortas, įsikūręs tarp Los Cristianos ir Kosta Adechės. Daug turistų iš viso pasaulio (daugiausia europiečių) atostogoms renkasi šią atostogų vietą. Playa de las Americas mieste yra daugybė pramogų, apie kurias sužinosite skaitydami šį straipsnį.

Aplankykite populiariausias ir rekomenduojamas Tenerifės vietas, iš kurių pasiimsite netoli savo viešbučio Playa de las Americas (jūsų patogumui kurorte yra kelios pasiėmimo ir išvykimo vietos).

Sala turi tikrai daug ką pasiūlyti, todėl tikrai verta aplankyti tam tikras jos dalis. Kai kurios vietos, pavyzdžiui, Los Gigantes uolos, gali jus išties sužavėti, o kitos privers susijaudinti.

Taigi mūsų 1-asis patarimas – prieš atvykstant į Tenerifę susidaryti gerą atostogų planą. Taip galėsite sutaupyti brangaus atostogų laiko ir išnaudoti visus privalumus, kuriuos suteiks viešnagė viename garsiausių Tenerifės kurortų: Amerikos Playa de las Americas.

Siūlome ekskursijas, kurias atrinkome vieną po kitos, remdamiesi savo ilgamete patirtimi, įgyta dirbant Tenerifės vietiniame turizmo versle. Jei Jums reikia mūsų pagalbos organizuojant veiklą ir ekskursijas viešnagės Tenerifėje metu, nedvejodami kreipkitės į mus. Praneškite mums užpildydami užsakymo užklausos formą, kurią rasite ekskursijos detalių puslapyje, arba tiesiog parašykite mums trumpą „WhatsApp“ žinutę, jei norite susisiekti tiesiogiai. Taip pat nedvejodami skambinkite mūsų ispaniškuoju mobiliojo telefono numeriu +34 663 699 101

ℹ️ Bendra informacija

☁️ Orai

Švelnūs orai, leidžiantys mėgautis atostogomis bet kurį metų mėnesį, t. y. birželio mėn. temperatūra vos keliais laipsniais aukštesnė nei gruodžio mėn.

💃 Pramogos 👯

Daugybė pramogų vietų, įskaitant barus, restoranus, golfo aikštynus, prekybos centrus, išvystytą naktinį gyvenimą su daugybe diskotekų ir paplūdimio klubų ir dar daugiau pramogų, pavyzdžiui, laivų vakarėliai.

✈️ Jungtis

Artimiausias oro uostas prie Playa de Las Americas yra pietinis Reinos Sofijos oro uostas. Iš jo į viešbutį Las Amerikoje autobusu nuvyksite per maždaug 30 minučių.

🏨 Viešbučiai

Kalbant apie garsiuosius Tenerifės kurortus, pirmas pavadinimas, kuris žmonėms ateina į galvą norint viešbučio, yra Playa de las Americas. Tikrai jau girdėjote apie jo paplūdimius, naktinius klubus ir ekskursijas. Las Americas gerai žinomas kaip pietų Tenerifės pramogų ir naktinio gyvenimo centras.

Playa de las Americas yra 4 ir 5 žvaigždučių prabangūs viešbučiai, tokie kaip Villa Cortes ar garsusis Mare Nostrum Resort. Taip pat tokie viešbučiai kaip „Columbus“, „Catalonia Oro Negro“, „H10 Las Palmeras“ ir „Best Tenerife“ arba „Spring Hotel Volcano“ siūlo tikrai geras paslaugas.

 

ℹ️ Aiškinamoji informacija

Mes žinome! Pagrindinis klausimas jūsų galvoje – ką galima nuveikti Playa de las Americas. Skaitykite toliau, kad tai sužinotumėte.

Nes, žinoma, Playa de Las Americas mieste galite nuveikti daugybę dalykų, pavyzdžiui, ekskursijų, užsiėmimų, kelionių po salą, vandens sporto keturračių safarių ir dar daugiau. Viskas prasideda tiesiai šiame kurorte arba iš jo.

Visą ekskursijų, kurias galite nuveikti Playa de Las Americas, pasirinkimą rasite vos vienu slinkimu žemyn. Tačiau prieš tai norėtume trumpai apibūdinti, ko galite tikėtis iš kai kurių mūsų ekskursijų ir užsiėmimų.

Dauguma dalykų, kuriuos siūlome toliau, yra teikiami su transportu. Kitos veiklos tiesiogiai realizuojamos Playa de las Americas mieste. Pavyzdžiui, pradedama nuo paplūdimio arba uosto. Kitų užsiėmimų metu jus paims autobusas iš jūsų viešbučio. Užsisakydami pas mus, mes, žinoma, suteiksime jums reikiamą informaciją, kad galėtumėte lengvai nuvykti į pradžios ar susitikimo vietą.

⚡Trumpas lankytinų vietų sąrašas ✅

  • Per pusės dienos ekskursiją atraskite tikrus gamtos lobius, tokius kaip Teidės kalnas, aukščiausias Ispanijos kalnas ir ugnikalnis.
  • grožėkitės didžiulėmis Los Gigantes uolomis, kol plaukiosite atpalaiduojančia valtimi
  • Mėgaukitės autentiška kanarietiška atmosfera tokiuose kaimeliuose kaip Masca per vieną iš mūsų dienos ekskursijų
  • Tyrinėkite pakrantę ir susipažinkite su įspūdingais banginiais ir delfinais per banginių stebėjimo ekskursiją
  • Aplankykite vaizdingą kaimyninę La Gomeros salą visos dienos ekskursijos metu
  • Pajuskite gaivą ir džiaugsmą, kai važiuosite vandens motociklu arba užsiimsite viena iš mėgstamų vandens sporto šakų

🌃 Naktinis gyvenimas

Įvairūs vakariniai pasirodymai, barai ir užeigos su gyva muzika, šviesomis ir šokiais iki ryto – visa tai neatsiejama Las Amerikos dalis. Las Amerika visada traukė įvairaus amžiaus jaunimą ir vakarėlių bei linksmybių mėgėjus. Taigi jei ieškote nesibaigiančių pramogų, tai visiškai tinkama vieta. Jei mėgstate linksmybes ir vakarėlius, apsilankykite Veronicas Stripe, labiau žinomame kaip Las Veronicas.

🏖️ Paplūdimiai

Žinoma, nepamirštame, kad nepaisant meilės vakarėliams ir pramogoms, pirmiausia Tenerifė traukia švelniais saulės spinduliais ir žydru vandenynu. Taigi negalime pamiršti paminėti paplūdimių. Pagrindinis Las Americas paplūdimys vadinamas Troya. Tai puiki vieta pasimėgauti bronza, atsipalaiduoti ir paplaukioti žydruose Tenerifės vandenyse. O jei norite pailsėti nuo vidurdienio saulės, galite atsigaivinti gėrimais viename iš kaštoninių barų. Beje, kiekvieną vasaros sekmadienį galite dalyvauti paplūdimio vakarėlyje, kurį organizuoja „Monkey Beach Club“. Atnaujinta 2019 m. spalio mėn.: „Monkey Beach Club“ šiuo metu uždarytas.

🍔 Restoranai

Playa de las Americas rasite daugybę restoranų bet kokiam skoniui ir biudžetui. Jei norite paragauti tipiško ispaniško maisto, eikite į Meson Castellano. Jei nemėgstate ispaniško maisto (kas beveik neįmanoma) arba tiesiog norite paįvairinti savo maistą (kas labiau įmanoma), galite nuvykti į prekybos centrą „Safari“ ir, priklausomai nuo savo pageidavimų, paragauti itališko maisto restorane „Bianco“, indiško maisto restorane „Bombay Blue“, „Tex-Mex“ restorane „Hacienda Miranda“ arba azijietiško maisto restorane „Thai Botanico“.

🛍️ Apsipirkimas 🛒

Playa de las Americas dar vadinama pietų Tenerifės apsipirkimo centru. Apsipirkti galite apsilankyti Auksinėje mylioje, prasidedančioje nuo Vista Sur. Čia rasite garsiuosius prekybos centrus: Safari, Oasis ir Americas Plaza. Taip pat nepamirškite aplankyti neseniai Las Amerikoje pastatyto didžiulio prekybos centro „Siam Mall“.

Banginių stebėjimas į Playa de las Americas

Buriavimas Valčių frachtavimo į Playa de las Americas

Ekskursijos po salas į Playa de las Americas

Katamaranų frachtavimas į Playa de las Americas

Kelionės laivu į Playa de las Americas

Keturračių motociklų safaris į Playa de las Americas

Nardymas į Playa de las Americas

Prabangių jachtų nuoma į Playa de las Americas

Rekomenduojami dalykai į Playa de las Americas

Teminiai parkai į Playa de las Americas

Trekingas į Playa de las Americas

Vandens sportas į Playa de las Americas

Žvejybos kelionės į Playa de las Americas

Susiję straipsniai:

Playa de las Americas yra vienas svarbiausių atostogų kurortų Tenerifės pietuose. Vis...
Playa de las Americas yra ideali vieta apsistoti Tenerifėje, jei norite užsiimti...