Pirmasis leidimas: 24 spalio, 2021 | Paskutinį kartą atnaujinta: 30 rugsėjo, 2022 | Autorius: Jan Daniel

Ką veikti Playa de las Americas

Playa de las Américas (arba tiesiog Las Américas) – tai Tenerifės pietuose esantis turizmo centras, įsikūręs tarp Los Cristianos ir Costa Adeje. Daug turistų iš viso pasaulio (ypač europiečių) renkasi šią vietą savo atostogoms. Playa de las Americas yra daugybė pramogų, kurias sužinosite perskaitę šį straipsnį.

Aplankykite populiariausias ir rekomenduojamas Tenerifės vietas su paėmimu iš viešbučio netoli Playa de las Americas (jūsų patogumui kurorte yra kelios paėmimo ir išvežimo vietos).

Ką veikti Playa de Las Americas

Tenerife - Boat Charter - (7).min

Mes žinome!!! Pagrindinis klausimas, kuris jums kyla galvoje, yra tai, ką galima nuveikti Playa de las Americas. Skaitykite toliau ir sužinokite.

Playa de Las Americas galima nuveikti daugybę dalykų, pavyzdžiui, ekskursijas, užsiėmimus, keliones po salą, keturračių safarį, bagių nuomą Tenerifėje, vandens sportą ir dar daugiau. Visa tai prasideda tiesiai šiame atostogų centre arba iš jo.

Dauguma dalykų, kuriuos siūlome toliau, yra suteikiami su transportu. Kita veikla vyksta tiesiogiai Playa de las Americas mieste. Pavyzdžiui, pradedama nuo paplūdimio arba uosto. Kitus jus paims autobusas iš viešbučio. Užsisakydami pas mus, mes, žinoma, suteiksime jums reikiamą informaciją, kad lengvai pasiektumėte pradžios ar susitikimo vietą.

Išsamus lankytinų vietų sąrašas Playa de Las Américas mieste✅

Čia pateikiamas išsamus ekskursijų ir lankytinų dalykų Playa de las Americas mieste sąrašas.

Vandens sportas Playa Las Americas

Šiame sąraše pateikiame jums visas mūsų svetainėje prieinamas vandens pramogas Playa de las Americas.

Skraidančios žuvys

Fly Fish ride in Tenerife

Mėgaukitės adrenalino ir linksmybių kupina veikla. Skraidanti žuvis – tai plūduras, panašus į bananų valtį, kuriame jūs ir jūsų draugų grupė patirsite stiprių emocijų. Atraskite skraidančios žuvies galią, kai valtis pagreitėja ir visi skrieja ore.

Bananų valtis

banana boat tenerife

Populiari pramoga tarp visų, kurie lankosi Tenerifės paplūdimiuose. Laikykitės banano kuo tvirčiau. Tačiau būkite atsargūs, nes didėjant greičiui ant banano niekas neliks. Tai smagus užsiėmimas, padėsiantis nusišypsoti ir nuvyti stresą. Pasidalykite ja su draugais ir šeima.

Safario plaukimas baidarėmis

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Pajuskite jaudulį, kai rankų jėga valdote baidarę. Baidarę varys irklai, kuriuos savo ruožtu valdys keleiviai. Tai komandinis užsiėmimas, kuriame visi turi dirbti kartu. Tai smagu ir įdomu. Plaukite aplink Tenerifės įlanką, atraskite tarp uolų paslėptus kampelius ir leiskitės viliojami jūros grožio.

Vandens motociklai

Jetski in tenerife south

Plaja de Las Amerikoje būtina pasivažinėti vandens motociklais. Kosta Adechėje siūlome fantastišką vandens motociklų pramogą, kad galėtumėte puikiai praleisti laiką su draugais. Galite pasirinkti laiką nuo 20 minučių iki 2 valandų. Pajuskite vėjo gūsius ir mūsų vandens motociklų galingų variklių greitį.

Parascending skrydis

Parascending in Tenerife South

Taip pat siūlome gerai žinomą vandens parasparnių skrydį, kuriuo galėsite pakilti ore virš Tenerifės įlankos. Parasparnis pritvirtinamas prie valties, kuri juda dideliu greičiu, todėl parasparnis kyla aukštyn. Prisitvirtinę prie parasparnio pasieksite fantastišką aukštį, kuriame pasijusite tarsi laisvai ore skraidantis paukštis. Šis užsiėmimas yra visiškai saugus, nes jį atlieka šios srities ekspertų komanda.

Flyboard

Flyboard in Tenerife South

Baigdami vandens sporto šakų sąrašą, norėtume paminėti Flyboarding. Tai tokia pat įdomi ir ekstremali veikla. Pajuskite šio prietaiso galią, kuri leis jums atlikti neįtikėtinus piruetus.

Taip pat siūlome vandens sporto paketus, kad galėtumėte mėgautis keliomis sporto šakomis tos pačios veiklos metu. Mėgaukitės vandens motociklais, parasparniais ir skraidykle. Šie paketai leidžia mėgautis keliomis pramogomis nesinuomojant jų atskirai, be to, už patogesnę kainą.

Los Gigantes uolos

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (3)

Tenerifė tikrai turi ką pasiūlyti, o tam tikras jos dalis verta aplankyti. Kai kurios vietos, pavyzdžiui, Los Giganteso uolos, gali būti išties žavios, o kitos privers jus pernelyg susijaudinti.

Burinių jachtų frachtavimas su kapitonu Tenerifės pietuose

Sailing Boat Charter in Tenerife Galatea

Siūlome jums žavingas burines jachtas kelionei po Atlanto vandenyną. Išsinuomoję burinę jachtą su kapitonu galėsite visiškai išskirtinai plaukioti aplink įlanką. Tik jūs ir jūsų svečiai. Jums nereikės dalytis kelione su nepažįstamais žmonėmis, todėl turėsite laisvę būti savimi ir su malonumu mėgautis įspūdžiais. Mūsų ekspertas kapitonas žino geriausias įlankos vietas. Ekskursija prasideda nuo įlaipinimo Puerto Kolone. Įskaičiuotas sustojimas paplūdimyje atsigaivinti, atsigerti ir papietauti, taip pat delfinų ir banginių stebėjimas Tenerifėje.

Katamaranų nuoma Playa de las Americas

Katamaranai yra patogūs ir erdvūs laivai, kuriais galima dalytis su keliais žmonėmis. Į ekskursiją įeina kelionė į banginių ir delfinų priartėjimo vietas, sustojimas įlankoje ir užkandžiai. Sustojimo metu galėsite maudytis, nardyti ir atsigaivinti krištolo skaidrumo Tenerifės vandenyse.

Tokio tipo laivas puikiai tinka švęsti ypatingas šventes, pavyzdžiui, gimtadienius ir išleistuves. Pakvieskite draugus švęsti kartu su jumis jūros ir gaivaus vėjo apsuptyje. Nepamirškite, kad jūroje gyvenimas yra skanesnis ir linksmesnis.

Katamaranas yra vienas populiariausių laivų banginiams ir delfinams Tenerifėje stebėti. Atminkite, kad jūrų gyvūnai dažniausiai lankosi vandenyse tarp Tenerifės ir La Gomeros, ir būtent ten jus nuveš katamaranas. Mėgaukitės delfinų ir orkų atplaukimo stebėjimu. Negalime garantuoti, kad pamatysite banginius, tačiau yra didelė tikimybė, kad juos pamatysite. Šie draugiški gyvūnai gerai pažįsta laivus ir dažnai priplaukia pasisveikinti.

Nardymo kursai

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Siūlome įvairių kursų ir užsiėmimų, kurių metu galėsite pasinerti į jūros dugną. Tyrinėkite jūros paslaptis ir plaukiokite su vietiniais vėžliais bei žuvimis. Pirmą kartą nardydami parengsime jus teoriškai, kad žinotumėte technines proceso detales. Jus visada lydės instruktorius, kuris padės pasiekti tinkamą gylį. Tai bus nepamirštama patirtis, kurią norėsite pakartoti dar ir dar kartą.

Taip pat siūlome užsiėmimų patyrusiems narams, nardantiems su akvalangu ir norintiems įgyti naują sertifikatą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis „WhatsApp” ir mes mielai jums padėsime. Be to, teksto pabaigoje rasite išsamų visų Tenerifėje siūlomų veiklų sąrašą, įskaitant ir tas, kurios susijusios su nardymu.

Nardymas su akvalangu išlieka viena populiariausių pramogų Tenerifės pietuose. Apskaičiuota, kad didelė šios vietovės jūrų biologinė įvairovė pritraukia šimtus nuotykių ieškančių nardytojų.

Ekskursija į Teidę

Organizuojame ekskursijas į Teidės nacionalinį parką ir jo garsųjį ugnikalnį. Tokios kelionės neturėtų trūkti jūsų atostogų Tenerifėje veiklų sąraše. Atminkite, kad Teidė yra salos širdis ir negalite išvykti jos neaplankę.

Taip pat turime ir kitų ekskursijų, kurios nukels jus į kitas ne mažiau fantastiškas vietas kitose salos dalyse. Ekskursijos po Tenerifę – tai geriausias būdas pažinti salą lydint patyrusiems gidams. Jums nereikia niekuo rūpintis, tiesiog pasiimkite fotoaparatą ir mėgaukitės viskuo, ką gali pasiūlyti Tenerifė. Keliaukite po Santa Krusą, La Laguną ir Tagananą arba aplankykite neįtikėtiną Maskos kaimelį su turtinga istorija ir naujoviškais kraštovaizdžiais.

Žygiai pėsčiomis

Private Trekking Teide with Permision (2)

Kaip visi žino, Tenerifė – tai sala, kurioje gausu augmenijos ir nuostabių vulkanų suformuotų kraštovaizdžių. Čia rasite miškų, kalnų, uolų, sukietėjusių lavos paviršių, uolų ir neįtikėtiną Teidės kalną. Visose šiose aplinkose rasite fantastiškus takus pasivaikščiojimams ir pasigrožėjimui gamta. Kviečiame atrasti Tenerifę jos takais.

Keturračių safaris Playa Las Américas ir pasivažinėjimai su bagiais

Dar vienas aktyvaus turizmo Tenerifėje būdas – pasivažinėjimas keturračiais arba bagiais. Mėgaukitės adrenalinu ir ekstremaliomis emocijomis vairuodami šias transporto priemones. Mūsų keturračių safaris Tenerifėje jus nuves stebuklingais takais ir kerinčiomis salos vietomis.

Teminiai parkai Tenerifėje

Dar viena iš galimybių, kurias Tenerifė siūlo savo lankytojams, yra ilgas teminių parkų, kuriais gali mėgautis visa šeima, sąrašas. Nepraleiskite progos apsilankyti kuriame nors iš šių parkų ir parsivežti namo puikių prisiminimų.

Apsilankykite Beždžionių parke – beždžionėms priklausančioje teritorijoje. Jas rasite visiškoje laisvėje, todėl galėsite su jomis pasidalyti. Fotografuokite ir duokite joms vaisių, užtikriname, kad puikiai praleisite laiką. Kupranugarių parke taip pat galėsite pasivažinėti kupranugariais.

Džiunglių parkas – dar viena fantastiška vieta saloje, autentiškos džiunglės, pilnos augmenijos, upelių ir daugiau nei 500 gyvūnų, kurie laukia, kad praskaidrintų jūsų dieną. Loro parkas yra bene vienas garsiausių, nes jame gyvena daugybė įvairių rūšių gyvūnų, įskaitant papūgas ir jūrų gyvūnus. Gyvūnai pasiruošę surengti jums puikius pasirodymus, kurie nustebins žiūrovus. Mėgaukitės nuostabiais pingvinais, milžinišku akvariumu, papūgų šou, orkų, delfinų ir jūrų liūtų parodomis.

Playa de las Americas paplūdimiai

Playa Troya - Costa Adeje Beach (13)

Žinoma, nepamirštame, kad, nepaisant meilės vakarėliams ir pramogoms, Tenerifė pirmiausia traukia švelnia saule ir žydru vandenynu. Taigi negalime pamiršti paminėti paplūdimių. Pagrindinis Las Americas paplūdimys vadinamas Troya. Tai puiki vieta įdegiui, poilsiui ir maudynėms žydruose Tenerifės vandenyse.

Playa de Las Americas labai smagu užsiimti lauko pramogomis. Čia rasite vandens motociklų, vandens dviračių ir gultų. Pilkšvas pakrantės smėlis kviečia atsipalaiduoti ir degintis. Mėgaukitės vėjo ošimu į veidą ir švelniu į smėlį besiritančių bangų ošimu.

Iš Playa de las Américas teikiamų paslaugų galima paminėti paplūdimio skėčius ir gultus, Raudonojo Kryžiaus gelbėtojų punktą ir viską, ko reikia besimaudančiųjų patogumui. Primename, kad tai Mėlynosios vėliavos paplūdimys, o tai reiškia, kad čia saugu maudytis ir teikiamos kokybiškos paslaugos. O jei norite pailsėti nuo vidurdienio saulės, atsigaivinkite gaiviu gėrimu viename iš pakrantėje esančių barų.

Playa de Las Americas Orai

Ką veikti Playa de las Americas

Didžiąją metų dalį Las Americas Tenerifėje orai išlieka saulėti. Čia vyrauja švelnūs orai, leidžiantys mėgautis atostogomis bet kuriuo metų laiku. Birželio mėnesį temperatūra tik keliais laipsniais aukštesnė nei gruodį.

Pramogos

Playa de las Americas rasite daugybę pramogų vietų. Galima paminėti barus, restoranus, golfo aikštynus ir prekybos centrus. Naktinis gyvenimas čia gerai išvystytas: daug diskotekų ir paplūdimio klubų. Taip pat galite linksmintis laivu – tai labai populiarus Tenerifės gyventojų užsiėmimas.

Naktinis gyvenimas

Įvairūs naktiniai šou, barai ir užeigos su gyva muzika, šviesomis ir šokiais iki ankstyvo ryto – visa tai neatsiejama Las Amerikos dalis. Las Amerika visada traukė įvairaus amžiaus jaunimą ir vakarėlių bei linksmybių mėgėjus. Taigi, jei ieškote nesibaigiančių pramogų, tai puiki vieta. Jei mėgstate vakarėlius ir linksmybes, apsilankykite Veronicas Stripe, labiau žinomame kaip Las Veronicas.

Ryšys

Artimiausias oro uostas, iš kurio galima pasiekti Playa de Las Americas, yra pietinis Reina Sofia oro uostas. Iš jo į viešbutį Las Amerikoje autobusu nuvyksite maždaug per 30 minučių.

Viešbučiai

Playa del Camison - Playa de las Americas

Kalbant apie garsius Tenerifės kurortus, pirmas pavadinimas, kuris žmonėms ateina į galvą pagalvojus apie viešbutį, yra Playa de las Americas. Tikriausiai esate girdėję apie jo paplūdimius, naktinius klubus ir ekskursijas. Las Americas garsėja kaip Tenerifės pietinės dalies pramogų ir naktinio gyvenimo centras.

Playa de las Americas yra prabangių 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių, tokių kaip „Villa Cortes” arba garsusis „Mare Nostrum Resort”. Taip pat labai geras paslaugas siūlo tokie viešbučiai kaip „Columbus”, „Catalonia Oro Negro”, „H10 Las Palmeras & Best Tenerife” arba „Spring Hotel Volcano”.

Restoranai

Playa de las Americas mieste rasite daugybę restoranų kiekvienam skoniui ir biudžetui. Jei norite paragauti tipiško ispaniško maisto, eikite į Mesón Castellano. Jei nemėgstate ispaniško maisto (tai beveik neįmanoma) arba tiesiog norite paįvairinti maistą (tai labiau įmanoma), galite nuvykti į prekybos centrą „Safari” ir pagal savo pageidavimus paragauti itališko maisto restorane „Bianco”, indiško maisto restorane „Bombay Blue”, „Tex-Mex” restorane „Hacienda Miranda” arba azijietiško maisto restorane „Thai Botanico”.

Apsipirkimas

Playa de las Americas taip pat žinoma kaip Tenerifės pietų komercinė širdis. Apsipirkti galima Auksinėje mylioje, kuri prasideda prie Vista Sur. Čia rasite garsiuosius prekybos centrus: Čia rasite Safari, Oasis ir Américas Plaza. Taip pat nepamirškite apsilankyti Las Américas mieste neseniai pastatytame didžiuliame prekybos centre Siam Mall.

Pagalba ir transportas

Pirmasis mūsų patarimas – prieš atvykstant į Tenerifę susidaryti gerą atostogų planą. Taip galėsite sutaupyti brangaus atostogų laiko ir maksimaliai išnaudoti viešnagę viename garsiausių Tenerifės kurortų: Amerikos Playa de las Americas.

Siūlome geriausias ekskursijas saloje. Atrinkome jas vieną po kitos, remdamiesi savo patirtimi, įgyta per daugelį darbo metų vietiniame turizmo versle Tenerifėje. Jei jums reikia mūsų pagalbos organizuojant veiklą ir ekskursijas viešnagės Tenerifėje metu, nedvejodami kreipkitės į mus. Užpildykite mūsų užsakymo užklausos formą, kurią rasite pridėtą prie kiekvienos ekskursijos. Taip pat galite parašyti mums „WhatsApp”, kad galėtumėte susisiekti tiesiogiai. Taip pat siūlome jums naudotis mūsų ispanišku mobiliojo telefono numeriu +34 663 699 101.

Tuo baigiame šį straipsnį, kuriuo norėtume jums pristatyti ekskursijas ir lankytinas vietas Playa las Américas. Tikimės, kad šis straipsnis jums padėjo ir galėsite pradėti planuoti savo atostogas. Jei turite klausimų arba norite atlikti rezervaciją, parašykite mums „WhatsApp”, mes mielai jums atsakysime.

Užsisakykite per WhatsApp

Banginių stebėjimas į Playa de las Americas

Buriavimas Valčių frachtavimo į Playa de las Americas

Ekskursijos po salas į Playa de las Americas

Katamaranų frachtavimas į Playa de las Americas

Kelionės laivu į Playa de las Americas

Keturračių motociklų safaris į Playa de las Americas

Nardymas į Playa de las Americas

Prabangių jachtų nuoma į Playa de las Americas

Rekomenduojami dalykai į Playa de las Americas

Teminiai parkai į Playa de las Americas

Trekingas į Playa de las Americas

Vandens sportas į Playa de las Americas

Žvejybos kelionės į Playa de las Americas

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: