Co dělat v Playa de las Americas

Co dělat v Playa de las Americas

Playa de las Americas (nebo jednoduše Las Americas) je letovisko na jihu Tenerife, které se nachází mezi Los Cristianos a Costa Adeje. Tuto dovolenkovou destinaci si pro svou dovolenou vybírá mnoho turistů z celého světa (především Evropané). V Playa de las Americas se dá dělat spousta věcí, o kterých se dozvíte při čtení tohoto článku.

Navštivte nejoblíbenější a nejdoporučovanější místa Tenerife s vyzvednutím v blízkosti vašeho hotelu v Playa de las Americas (pro vaše pohodlí je k dispozici několik míst vyzvednutí a nástupu v letovisku).

Ostrov má opravdu co nabídnout, určitá místa se opravdu vyplatí navštívit. Některá místa, jako jsou útesy Los Gigantes, vás mohou opravdu fascinovat, jiná vás naopak vyvedou z míry.

Takže naše 1. rada zní, abyste si před příjezdem na Tenerife dobře naplánovali dovolenou. Takto můžete ušetřit drahocenný čas na dovolené a plně využít pobytu v jednom z nejznámějších letovisek na Tenerife: Playa de las Americas.

Nabízíme vám výlety, které jsme vybrali jeden po druhém díky našim zkušenostem získaným dlouholetou prací v místním cestovním ruchu na Tenerife. Pokud potřebujete naši pomoc při organizaci aktivit a výletů během svého pobytu na Tenerife, neváhejte nás kontaktovat. Dejte nám vědět vyplněním formuláře žádosti o rezervaci, který najdete na stránce s podrobnostmi o výletech, nebo nám prostě pošlete rychlý WhatsApp pro přímější kontakt. Neváhejte také zavolat na naše španělské mobilní číslo +34 663 699 101.

ℹ️ Obecné informace

☁️ Počasí

Mírné počasí, které umožňuje užít si dovolenou kterýkoli měsíc v roce, to znamená, že teplota v červnu je jen o několik stupňů vyšší než v prosinci.

💃 Zábava 👯

Spousta míst pro zábavu, včetně barů, restaurací, golfových hřišť, nákupních center, rozvinutý noční život se spoustou diskoték a plážových klubů a mnoho dalšího, jako jsou například párty na lodi.

✈️ Spojení

Nejbližší letiště v Playa de Las Americas je jižní letiště Reina Sofia. Cesta z něj do hotelu v Las Americas vám zabere asi 30 minut autobusem.

🏨 Hotely

Když už mluvíme o známých letoviscích Tenerife, první jméno, které lidem přijde na mysl na Hotel, je Playa de las Americas. Určitě jste už slyšeli o jeho plážích, nočních klubech & výletech. Las Americas je známé jako centrum zábavy a nočního života jižní části Tenerife.

Playa de las Americas se může pochlubit 4 a 5hvězdičkovým luxusním hotelem, jako je Villa Cortes nebo slavný Mare Nostrum Resort. Také hotely jako Columbus, Catalonia Oro Negro, H10 Las Palmeras & Best Tenerife nebo Spring Hotel Volcano nabízejí opravdu dobré služby.

ℹ️ Upřesňující informace

Víme! V hlavě se vám honí hlavně otázka, co všechno můžete v Playa de las Americas dělat. Čtěte dál a dozvíte se to.

Protože v Playa de las Americas můžete samozřejmě podnikat spoustu věcí, jako jsou výlety, aktivity, prohlídky ostrova, vodní sporty čtyřkolky safari a další. Vše začíná přímo v tomto prázdninovém letovisku nebo z něj.

Kompletní výběr výletů, které můžete v Playa de las Americas podniknout, najdete o jeden list níže. Ještě předtím bychom vám však rádi stručně popsali, co můžete od některých výletů a aktivit očekávat.

Většinu z toho, co nabízíme níže, poskytujeme s dopravou. Ostatní aktivity jsou realizovány přímo v Playa de las Americas. Například se začátkem na pláži nebo v přístavu. Jiné vás vyzvednou autobusem z vašeho hotelu. Při rezervaci u nás vám samozřejmě poskytneme potřebné informace, abyste se snadno dostali na místo startu nebo setkání.

⚡Rychlý seznam cílů ✅

  • Objevte skutečné poklady přírody, jako je hora Teide, nejvyšší hora a sopka Španělska, během půldenního výletu.
  • Vychutnejte si obrovské útesy Los Gigantes během relaxačního výletu lodí.
  • Vychutnejte si autentickou kanárskou atmosféru vesnic, jako je Masca, během jednoho z našich celodenních výletů
  • Prozkoumejte pobřeží a setkejte se s fascinujícími velrybami a delfíny během výletu za pozorováním velryb
  • Navštivte malebný a sousední ostrov La Gomera v rámci celodenního výletu
  • Pociťte svěžest a radost při jízdě na vodním skútru nebo si dopřejte některý z oblíbených vodních sportů

🌃 Noční život

Různá večerní představení, bary a hospody s živou hudbou, světla a tanec až do rána – to vše je nedílnou součástí Las Americas. Las Americas vždy přitahoval mladé lidi a milovníky večírků a zábavy všech věkových kategorií. Pokud tedy hledáte nekonečnou zábavu, je to naprosto správné místo. Pokud máte rádi zábavu a večírky, navštivte Veronicas Stripe, známější jako Las Veronicas.

🏖️ Pláže

Samozřejmě nezapomínáme, že i přes lásku k večírkům a zábavě vás Tenerife v první řadě přitahuje jemným sluníčkem a modrým oceánem. Proto nemůžeme zapomenout zmínit pláže. Hlavní pláž Las Americas se jmenuje Troya. Je to ideální místo pro získání bronzu, relaxaci a koupání v modrých vodách Tenerife. A pokud si budete chtít odpočinout od poledního slunce, můžete si dát osvěžující drink v některém z barů na straně nákladů. Mimochodem, každou letní neděli se můžete zúčastnit plážové party, kterou pořádá Monkey Beach Club. Aktualizace říjen 2019: Monkey Beach Club je momentálně uzavřen.

🍔 Restaurace

V Playa de las Americas najdete spoustu restaurací pro každý vkus i rozpočet. Pokud chcete ochutnat typické španělské jídlo, zajděte do restaurace Meson Castellano. V případě, že vám španělská jídla nechutnají (což je téměř nemožné) nebo si jen chcete jídlo zpestřit (což je spíše možné), můžete zajít do nákupního centra Safari a podle svých preferencí vyzkoušet italskou kuchyni v Bianco, indickou v Bombay Blue, tex-mex v Hacienda Miranda nebo asijskou v Thai Botanico.

🛍️ Nakupování 🛒

Playa de las Americas je také známá jako nákupní centrum jižního Tenerife. Za nákupy se vydejte na Zlatou míli, která začíná ve Vista Sur. Najdete zde vyhlášená nákupní centra: Safari, Oasis a Americas Plaza. Nezapomeňte také navštívit Siam Mall, obrovské nákupní centrum, které bylo nedávno postaveno v Las Americas.

 

Doporučené aktivity na Playa de las Americas

Potápění na Playa de las Americas

Pozorování velryb na Playa de las Americas

Prohlídky ostrovů na Playa de las Americas

Pronájem katamaránů na Playa de las Americas

Pronájem luxusních jachet na Playa de las Americas

Pronájem plachetnic na Playa de las Americas

Rybářské výlety na Playa de las Americas

Safari na čtyřkolkách na Playa de las Americas

Tematické parky na Playa de las Americas

Treking na Playa de las Americas

Vodní sporty na Playa de las Americas

Výlety lodí na Playa de las Americas

Související články:

Playa de las Americas je ideálním místem pro pobyt na Tenerife, pokud se chcete...
Playa de las Americas je jedním z nejvýznamnějších rekreačních středisek na jihu...