První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem vodních skútrů na Playa de las Américas

S půjčovnou vodních skútrů z Playa de las Americas si užijete úžasný den na moři. Jízda na vodním skútru je fascinující, osvěžující a zábavná aktivita. Při takovém plýtvání adrenalinem a rychlostí není místo pro nudu. Pro rezervaci stačí napsat na náš WhatsApp, budeme se vám věnovat co nejrychleji.

Zábava na vodních skútrech z Playa de las Américas

jetski los gigantes

Playa de las Americas je známá svými rozmanitými možnostmi trávení volného času a zábavy. Každý si zde najde něco pro sebe, včetně vodních sportů, osvěžení a zábavy. Na vodních skútrech se můžete dostat do oblastí pobřeží, kam se lze dostat pouze lodí.

Naše vodní skútry jsou bezpečné a snadno se na nich jezdí, jediné, o co se musíte starat, je, abyste se bavili a užívali si. Vydejte se na palubu sami nebo s doprovodem na plavbu kolem krásného zálivu Tenerife. Pozvěte svého partnera, abyste na palubě zažili intenzivní emoce. Provádějte neuvěřitelné skoky, abyste rozčeřili hladinu, a točte se vysokou rychlostí a užijte si extrémní zábavu.

Útesy Los Gigantes

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Útesy gigantů jsou obrovské skalní stěny, které se tyčí na západním pobřeží ostrova Tenerife. Vznikly nahromaděním lávy z velmi starých sopečných erupcí. Skalní stěna se v nejvyšších místech tyčí do výšky až 600 metrů. S půjčovnou vodních skútrů můžete plout podél skal a obdivovat jejich majestátnost.

Balíčky vodních sportů

Vodní skútr na jihu tenerife

Nabízíme vám pronájem vodních skútrů z Playa de las Americas spolu s dalšími fascinujícími vodními aktivitami pro ještě větší zábavu a potěšení. Užijte si paragliding a proleťte se po moři vysokou rychlostí. Připadejte si jako racek, který bezpečně létá nad vodami moře. Flyfish je další neuvěřitelná aktivita, při které se vydáte na palubu velmi zábavného plovoucího člunu, který se vznáší vzduchem a vyvolává ve vás extrémní emoce. Své dotazy pokládejte prostřednictvím naší aplikace WhatsApp.

Doba trvání

Vyberte si z různých možností safari na vodních skútrech z Playa de las Americas.

    • Safari na vodních skútrech v délce 20 minut, 40 minut, 1 hodiny a 2 hodin v zátoce.
    • Jízda na 2,5 hodiny do Los Acantilados de los Gigantes: objevte útesy a mořské jeskyně. Odjezd z Puerto Colon
    • Balíček vodních sportů 1: 40 minut jízdy na vodním skútru a 10 minut paraskijöringu
    • Balíček vodních sportů 2: 1 hodina na vodním skútru a 10 minut paraskijöringu
    • Balíček vodních sportů 3: 1 hodina jízdy na vodním skútru, 10 minut parascendingu a 10 minut Flyfish.

Jak si rezervovat vodní skútry z Playa de las Americas

Nabízíme vám pronájem vodních skútrů z Playa de las Americas pro den plný zábavy a adrenalinu na moři. Při prohlížení našich webových stránek najdete tuto i další vodní aktivity, které si můžete užít s rodinou a přáteli. Pro rezervaci nám napište přímo na náš WhatsApp nebo vyplňte kontaktní formulář připojený ke každé aktivitě pod tímto textem. Je nám potěšením sloužit vám a poskytovat vám ty nejlepší rekreační aktivity na Tenerife. Užijte si skvělou dovolenou plnou adrenalinu a zábavy.

Rezervujte přes WhatsApp

Vodní skútr na Playa de las Americas

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: