Išvykos laivu į Playa de las Americas

Išvykos laivu į Playa de las Americas

Playa de las Americas yra vienas svarbiausių atostogų kurortų Tenerifės pietuose. Vis daugiau žmonių atostogauja Playa de las Americas dėl šilto klimato ir turizmo infrastruktūros Pietų Tenerifėje.

 

Dėl apskritai gerų oro sąlygų Playa de las Americas galima plaukioti laivu bet kurį metų mėnesį. Čia pateikiame mūsų atrinktų išvykų laivu Playa de las Americas sąrašą:

 

  • 3 valandų ekskursija katamaranu su „Abrazo“ su sumažintu keleivių skaičiumi
  • 4,5 val. ekskursija katamaranu, kurios metu aplankomos Los Gigantes uolos
  • 3 valandų išvyka laivu stebėti banginių arba delfinų su katamaranu „Freebird
  • 2 valandų ekskursija laivu, skirta banginių stebėjimui, su katamaranu „Eden
  • 3 valandų ekskursija privačia motorine jachta
  • 3 valandų kelionė standžia pripučiama valtimi
  • 3 valandų privati ekskursija katamaranu

Tikriausiai pirmas dalykas, kurį padarysite atvykę į Playa de las Americas, bus nueiti į paplūdimį ir atsipalaiduoti bei pasimėgauti šilta saule ir gaiviu vandenynu. Tačiau čia galite ne tik visą dieną praleisti paplūdimyje, bet ir užsiimti įvairia kita veikla ir ekskursijomis.

Viena iš maloniausių ir labiausiai džiuginančių – tai kelionė laivu, kurios metu galėsite stebėti banginius ir delfinus, atsipalaiduoti, nardyti ir tiesiog puikiai praleisti laiką su draugais, pora ar šeima.

 

Mes siūlome daugybę privalomų dalykų Playa de las Americas mieste, taip pat daugybę ekskursijų laivu, priklausomai nuo jūsų poreikių ir biudžeto, turime jums keletą pasiūlymų.. Kiekviena iš jų prasideda nuo Puerto Colon, vos už 10-15 minučių kelio pėsčiomis nuo Playa de las Americas.

 

Tačiau prieš tai papasakosime šiek tiek daugiau apie Tenerifės vandenyse gyvenančius banginius ir delfinus. Kanarų vandenyse nuolat gyvena mažieji delfinai. Tikriausiai pavadinimas „Bottlenose delfinas“ jums gali daug ko nesakyti, bet kas yra apie Flipper? Ar prisimenate vaikystės serialą? Taigi lygiai tokius pačius delfinus turėsite galimybę pamatyti mūsų kelionės laivu metu.

 

Tačiau Kanarų vandenyse gyvena ne tik delfinai. Kiti nuolatiniai gyventojai yra mūsų draugai – bandomieji banginiai.

Gerai, dabar užteks kalbėti apie banginius ir delfinus, papasakosime apie kitus dalykus, kuriuos galite nuveikti mūsų kelionių laivu metu.

 

Viskas priklauso nuo to, kiek laiko norėtumėte praleisti laive.

Turime įvairių banginių stebėjimo kelionės laivu iš Playa de las Americas variantų

Pasirinkę patį ilgiausią variantą – 4,5 val. trukmės ekskursiją „Freebird Gigantes“ – taip pat galėsite aplankyti absoliučiai įspūdingas uolas, kurios ispaniškai vadinamos „Los Acantilados de los Gigantes“ (Los Gigantes uolos).

Ir, žinoma, turėsite laiko paplaukioti prie Maskos įlankos. Po maudynių užkąsite laive ir grįšite į Puerto Koloną.

 

Jei norite šiek tiek daugiau komforto, rekomenduojame plaukti laivu, kuriame yra mažesnis žmonių skaičius. Pavyzdžiui, galite rinktis kelionę katamaranu „Abrazo“. Bet kurios iš šių ekskursijų metu per 3 valandas galėsite stebėti banginius, plaukioti ir nardyti. Užkandžiai ir gėrimai taip pat įskaičiuoti.

 

Jei norėtumėte, kad kelionė truputį sutrumpėtų, arba jei turite mažesnį biudžetą, taip pat siūlome 2 valandų trukmės ekskursiją katamaranu „Eden“.

 

Ir, žinoma, visada yra ypatingų progų: gimtadienis, išleistuvės ar bet kuri kita akimirka, kuria norėtumėte pasidalyti tik su draugais ar šeima. Puikus būdas šias akimirkas paversti nepamirštamomis bus privati laivo nuoma.

Jei per atostogas norite tik prabangiai stebėti banginius, šis variantas taip pat skirtas jums.

Greitaeigių valčių nuoma į Playa de las Americas

Katamaranų nuoma į Playa de las Americas

Kelionės laivu į Playa de las Americas

Prabangių jachtų frachtavimas į Playa de las Americas

Žvejybos chartijos į Playa de las Americas

Susiję straipsniai:

Playa de las Americas yra ideali vieta apsistoti Tenerifėje, jei norite užsiimti...
Playa de las Americas (arba tiesiog Las Americas) – tai Tenerifės pietuose esantis...