Čo robiť v Puerto Colon

Čo robiť v Puerto Colon

Guide

V tomto príspevku vám povieme o tom najlepšom, čo robiť v Puerto Colón, pravdepodobne najdôležitejšom prístave na juhu Tenerife. Nachádza sa v Playa de las Américas, jednej z najrušnejších oblastí ostrova.

Aby ste mali predstavu o tom, čo robiť v Puerto Colón počas dovolenky, pozrite si tento prehľad:

 • Pozrite si veľryby a delfíny v ich prirodzenom prostredí na juhu Tenerife.
 • Flyboarding a ďalšie vodné športy
 • Rezervujte si súkromné výlety loďou
 • Navštívte zábavné parky v Tenerife Juh

Turistami najlepšie hodnotené aktivity v Puerto Colón

Puerto Colon, the main harbour in Costa Adeje to do a Boat Trip

Poloha Puerto Colon je veľmi dobrá, pretože sa nachádza pomerne blízko Los Cristianos, Las Americas a Costa Adeje. Od letiska Reina Sofia je vzdialené len 16 km.

Na stránke Bananapalmbay.com ponúkame rôzne plachetnice, katamarány a lode na prenájom na Tenerife. Prenájom lodí v Puerto Colon zahŕňa občerstvenie, jedlo a nápoje.

Tu je podrobný zoznam aktivít v Puerto Colon, aby ste strávili tú najlepšiu dovolenku. Ak máte akékoľvek otázky, pozývame vás, aby ste nám napísali a my vám radi pomôžeme.

Pozorovanie veľrýb a delfínov

Puerto Colon, the main harbour in Costa Adeje to do a Boat Trip

Pozorovanie veľrýb a delfínov je jednou z aktivít v Puerto Colon, ktorá nesmie chýbať vo vašom plánovaní.

Väčšina lodí vypláva z Puerto Colón na výlety na pozorovanie veľrýb na Tenerife. Trojhodinová prehliadka zahŕňa pozorovanie veľrýb na Tenerife v ich prirodzenom prostredí. To je dostatok času na fotografovanie a natáčanie týchto úžasných zvierat.

Vychutnajte si prelet delfínov skákavých, veľrýb pilotov, vorvaňov a kosatiek. V závislosti od ročného obdobia môžete vidieť rôzne morské druhy. Ak budeme mať šťastie, môžeme vidieť veľké množstvo rôznych druhov veľrýb.

Súkromná rybárska exkurzia v Puerto Colón

Tenerife Boat and Fishing Charter no license required Las Galletas Harbour

Ak sa chcete vybrať na rybolov na Tenerife, na našej webovej stránke nájdete vynikajúce rybárske lode.

Na stránke Bananapalmbay.com máme súkromné lode na rybolov v Puerto Colón. Nájdete tu moderné rybárske vybavenie, s ktorým môžete chytať tie najlepšie ryby. Výlety trvajú 4 hodiny s odborným kapitánom, ktorý vás zavedie do oblastí s najväčším počtom rýb. Happy Hooker je rybárska loď dostupná v Puerto Colon s perfektnými vlastnosťami pre skvelý deň rybolovu.

Prenájom plachetníc v Puerto Colon

V meste Port Colón a konkrétne na vode sa dá robiť veľa vecí. Zážitková plavba loďou je fantastickou alternatívou pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť a zabudnúť na povinnosti každodenného života.

Objavte morský život a nechajte sa ohromiť krásou pobrežia Tenerife. O plavbu sa postará kapitán, takže sa nemusíte o nič starať. Pozvite svojho partnera, rodinu alebo priateľov a strávte iný deň pod žiarivým slnkom, ktoré ožaruje Tenerife.

Naše plavby v Puerto Colon zahŕňajú jedlo a nápoje. Pozývame vás, aby ste nás kontaktovali prostredníctvom aplikácie WhatsApp alebo kontaktného formulára a získali viac informácií.

 • Prenájom malých plachetníc v Tenerife Juh
 • Prenájom plachetníc na Tenerife s Kosamui
 • Prenájom veľkých plachetníc v Tenerife Juh

Prenájom katamaránov v Puerto Colon

Máme rôzne možnosti prenájmu katamaránov v Puerto Colon. Každá loď má dostatok priestoru a pohodlné vybavenie. V závislosti od veľkosti skupiny si môžete vybrať katamarán pre 12 osôb alebo pre väčšie skupiny. Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme prostredníctvom aplikácie WhatsApp.

Vyberte si medzi 3-hodinovým výletom na pozorovanie delfínov alebo veľrýb alebo 4-hodinovým výletom na zakotvenie v zátoke Masca. Tam sa môžete osviežiť kúpaním a šnorchlovaním. Ukážeme vám tri možnosti prenájmu katamaránov v Puerto Colon, s ktorými si užijete more s radosťou.

 • Prenájom katamaránu na juhu Tenerife až pre 11 osôb
 • Súkromný prenájom katamaránu na Tenerife
 • Prenájom katamaránu na Tenerife pre skupiny

Súkromný prenájom motorového člna

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (3)

Ponúkame vám súkromný prenájom motorového člna, aby ste si mohli vychutnať exkluzívne služby na mori. Prenajmite si motorový čln na dovolenku v Puerto Colon. Príďte na palubu s rodinou alebo priateľmi.

Vychutnajte si rýchlosť a svieži vietor v tvári. Nezabudnite si vziať fotoaparát, aby ste si mohli odfotiť kosatky a delfíny, ktoré počas jazdy často vidíte. Medzi najobľúbenejšie aktivity v Puerto Colon patrí prenájom motorového člna, ktorý je možnosťou pre tých, ktorí hľadajú rýchlosť a adrenalín.

Loď je vybavená zariadením na šnorchlovanie, aby ste sa mohli ponoriť do morského dna a objavovať jeho krásy. V cene sú zahrnuté aj nápoje a občerstvenie. Tu sú tri z našich najlepších rýchlostných člnov:

 • Rýchlostný čln v Tenerife South Opera 33
 • Rýchlostný čln v Tenerife South Puerto Colon
 • Luxusný motorový čln v Tenerife

Prenájom súkromnej luxusnej jachty

Pre tých, ktorí hľadajú v Puerto Colon súkromie, odporúčame súkromné luxusné jachty.

S našimi luxusnými jachtami si užijete tú najlepšiu jazdu na lodi najvyššej kvality. Máme profesionálnych kapitánov s veľkými skúsenosťami s riadením lode.

Oslávte udalosti a špeciálne príležitosti so svojím partnerom alebo priateľmi. Luxusné jachty sú ideálne na to, aby ste zobrali svojich obchodných partnerov na spoločné chvíle na mori a porozprávali sa o obchode. Užite si luxus a pohodlie našich jácht v Puerto Colon.

 • Prenájom luxusných jácht v Tenerife Astondoa 40
 • Prenájom luxusných jácht v Tenerife na flybridge

Skipperované jachty v Puerto Colon

Budete mať najlepší zážitok z plavby s profesionálom s dlhoročnými skúsenosťami a úplnou znalosťou oceánu. Prenajmite si loď so skipperom a užite si príjemnú a bezstarostnú jazdu. Nie je potrebný žiadny lodný preukaz.

Loď bude vždy v bezpečí vďaka našim vyškoleným profesionálom. Využite všetok čas na palube na zábavu, opaľovanie a spoločné chvíle s vašimi blízkymi.

Kapitán pozná najlepšie miesta v zátoke, kde môžete zakotviť. Zoberie vás aj na tie najúžasnejšie miesta v oblasti.

Prenájom jachty bez kapitána

CAPELLI TEMPEST 1000 Mallorca Big Boat Rental without skipper01.min

Máme lode bez kapitána pre tých, ktorí majú skúsenosti s riadením lode.

Kontaktujte nás a informujte sa o možnostiach prenájmu lode bez kapitánskeho preukazu.

Ponúkame aj prenájom lodí bez vodiča s potrebným preukazom spôsobilosti. V tomto prípade musíte predložiť platný lodný preukaz a ak ho nemáte, musíte oň požiadať.

Máme malé a ľahko ovládateľné člny. Prenajmite si malý čln pre skupinu 4 osôb a šoférujte ho sami. Ak hľadáte, čo robiť v Puerto Colon, aby ste sa mohli pochváliť s priateľmi, toto je najlepšia možnosť. Staňte sa na jeden deň kapitánom, šoférujte loď a cíťte sa ako námorník.

Špeciálne podujatia

Oslávte najlepšie chvíle v spoločnosti svojich blízkych na palube lode. S našimi loďami môžete osláviť špeciálne udalosti a prekvapiť svojich blízkych. Predstavte si tú radosť, keď vás obklopujú krištáľovo čisté vody Atlantiku. Na mori je všetko lepšie.

Pozývame vás na oslavu:

 • Rozlúčky so slobodou a rozlúčky so slobodou
 • Vyhlásenie lásky
 • výročia svadby
 • promočné večierky
 • Firemné stretnutia
 • Romantické prekvapenia
 • Narodeniny
 • A oveľa viac

Vodné športy

Parascending in Tenerife South

V Puerto Colon nájdete veľký výber vodných športov: Okrem iného si tu môžete vybrať z rôznych druhov plavby na banánoch, parascendingu, vodných skútrov.

V nasledujúcom zozname vám predstavíme aktivity v Puerto Colon a na blízkych miestach.

 • Banánový čln: je to jedna z aktivít v Puerto Colón, pri ktorej si môžete užiť zábavu s priateľmi. Banánový čln je veľmi zábavná aktivita na vode. Musíte sa veľmi snažiť, aby ste nespadli do vody, kým sa banánový čln pohybuje vysokou rýchlosťou.
 • Jazda na kajaku: ide o fascinujúcu aktivitu, ktorá vás zaujme. Užite si skvelý čas so svojimi priateľmi a rodinou. Užite si zábavný deň, zatiaľ čo si precvičíte telo a dostanete sa do kontaktu s prírodou.
 • Vodné skútre: prežite letné zážitky v Puerto Colón. Vodné skútre sú čoraz populárnejšie. Prebúdzajú jedinečné pocity spojené s adrenalínom. Ľahko sa ovládajú a umožňujú slobodne objavovať oceán. Určite ich zahrňte do svojho plánu aktivít na južnom Tenerife.
 • Parascending: je to jedna z aktivít v Puerto Colón, ktorá stále rastie. Sprevádzať vás budú profesionálni odborníci z Tenerife. Vznesiete sa ako vták nad loď a naskytne sa vám nádherný výhľad na ostrov.
 • Potápanie: preskúmajte morské dno na najlepších potápačských lokalitách na juhu Tenerife. Podeľte sa s morskou faunou tohto regiónu. Nájdite potopené lode a preskúmajte ich interiér. Teplota je počas celého roka stála s krištáľovo čistou a žiarivou vodou.
 • Paragliding: Paragliding na Tenerife ponúka extrémne vzrušenie. Preleťte sa ponad vrcholy, sopky a pobrežia ostrova. Odborní piloti na Tenerife vás budú viesť, aby ste absolvovali hladký a bezpečný let.

Navštívte zábavné parky na Tenerife

Návšteva zábavných parkov na juhu Tenerife je ďalšou z aktivít v Puerto Colón, ktorú si nemôžete nechať ujsť.

Povieme vám o troch najdôležitejších zábavných parkoch na juhu Tenerife, ktoré si môžete užiť s rodinou. Pozývame vás, aby ste so sebou zobrali deti a zažili skvelé emócie a veľa zábavy.

Monkey Park sa nachádza len 10 minút od Playa de Las Americas. Je to očarujúca zoologická záhrada, v ktorej sa nachádzajú rôzne druhy zvierat. Jej účelom je ochrana niektorých ohrozených primátov. Neuvidíte tu žiadne zvieracie predstavenia, nájdete tu len zvieratá pokojne žijúce vo svojom prirodzenom prostredí.

Jungle Park je veľká džungľa s viac ako 500 zvieratami. Nachádza sa v tesnej blízkosti pláže Los Cristianos a funguje ako zoologická a botanická záhrada. Vo vnútri parku vládne autentická atmosféra džungle. Prejdite sa po chodníkoch a vychutnajte si krásnu prírodnú scenériu. Hlavnou atrakciou je prehliadka dravých vtákov, ktoré lietajú nad hlavou. Vezmite deti, aby si pozreli tigre, kajmany, opice, levy a mnoho ďalších.

Ďalším z najobľúbenejších parkov na Tenerife je Siam Park, ktorý sa považuje za jeden z najlepších zábavných parkov na svete. Nachádza sa v Costa Adeje, takže by ste ho počas svojej dovolenky na južnom Tenerife nemali vynechať. Je to skvelý vodný park, postavený so zámerom vzbudiť v návštevníkoch intenzívne emócie. Užite si skvelý deň s rodinou a priateľmi. Každá atrakcia je fantastická a veľmi obľúbená počas celého roka.

Prístav Puerto Colon

Puerto Colon je moderný prístav so všetkými potrebnými službami. Môže poňať viac ako 350 kotviacich lodí a viac ako 250 kotvových miest pre malé lode.

Nájdete tu ubytovanie pre jachtárov a návštevníkov. V blízkosti sa nachádzajú veľmi dobré hotely s vynikajúcimi službami. Komfortné izby, dobré jedlo, príjemný personál a prístup na promenádu. Prestaňte o tom premýšľať a príďte si užiť niekoľko nádherných dní do Puerto Colón.

Ak ste na dovolenke v Costa Adeje, vychutnajte si promenádu, ktorá je relaxačným miestom na prechádzku. Prejdite sa po promenáde a pozrite si všetko, čo ponúka. Počúvajte šumenie vĺn a vnímajte bohatú vôňu mora.

Môžete si tiež vychutnať krásne pláže s kompletným vybavením, vodné športy a mnoho možností, ako si užiť more. Vďaka ochranným morským múrom sú vlny pokojné. Pláže sú bezpečné pre celú rodinu.

Začnite plánovať svoju dovolenku na juhu Tenerife a vychutnajte si všetky aktivity v Puerto Colon. Na našej webovej stránke ponúkame výlety loďou po Atlantickom oceáne pre vašu dovolenku v Puerto Colon. Napíšte nám na WhatsApp alebo vyplňte kontaktný formulár, aby sme vám objasnili akékoľvek nejasnosti. Pomôžeme vám vybrať loď, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Verte nám, máme bohaté skúsenosti s prenájmom lodí na Tenerife a presne vieme, čo naši zákazníci potrebujú.

Pozorovanie veľrýb na Puerto Colon
Prehliadky ostrovov na Puerto Colon
Prenájom katamaránov na Puerto Colon
Prenájom lodí na Puerto Colon
Prenájom luxusných jácht na Puerto Colon
Prenájom motorového člna na Puerto Colon
Prenájom plachetníc na Puerto Colon
Prenájom RIB na Puerto Colon
Prenájom rýchlostných člnov na Puerto Colon
Rybárske člny na Puerto Colon
Rybárske výlety na Puerto Colon
Safari na štvorkolkách na Puerto Colon
Tematické parky na Puerto Colon
Treking na Puerto Colon
Vodné športy na Puerto Colon
Výlety loďou na Puerto Colon
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Puerto Colon