Ko darīt Los Cristianos

Ko darīt Los Cristianos

Los Cristianos ir jauka mazpilsēta Tenerifes dienvidos, kas atrodas tieši blakus slavenajai Playa de Las Americas. Līdzās Las Americas un Costa Adeje Los Cristianos ir viens no populārākajiem tūristu galamērķiem Tenerifē.

Klimats Los Cristianos ir ļoti maigs, saulains laiks un silta temperatūra ļauj baudīt šo apburošo kūrortu visu gadu.

Ja plānojat izvēlēties Los Cristianos savu brīvdienu pavadīšanai, iespējams, vēlaties uzzināt nedaudz vairāk par šo vietu. Ja vēlaties uzzināt, ko darīt Los Cristianos, šeit atradīsiet daudz interesantu lietu, ko darīt.. Taču vispirms sniegsim jums vispārīgu informāciju par šo vietu. Iepazīstieties ar to, lai plānotu savas brīvdienas un gūtu no tām maksimālu labumu.

Los Cristianos tuvākā lidosta ir Reina Sofia. Attālums no lidostas līdz Los Cristianos ir aptuveni 17 km, līdz ar to brauciens ar autobusu aizņems mazāk nekā 30 minūtes, bet ar taksometru vai automašīnu – aptuveni 15 minūtes. Autobuss jūs nogādās Los Cristianos galvenajā autobusu pieturā, no kurienes jūs varat doties kājām vai ar taksometru uz savu naktsmītni.
Runājot par naktsmītnēm, Los Cristianos jūs varat atrast jebkuru naktsmītni, sākot no 5-4 zvaigžņu viesnīcām ar visaptverošu pakalpojumu līdz pat hosteļiem vai dzīvokļu īrei.

Ja neesat izvēlējies “viss iekļauts” brīvdienas un domājat, kur paēst Los Cristianos, šeit ir daudz labu restorānu, kas piedāvā spāņu, kanāriju, angļu, itāļu, indiešu, ķīniešu un citus ēdienus. Ir arī daudz angļu un īru bāru ar dzīvo mūziku vai karaoke.

Un tagad beidzot pievērsīsimies lietām, ko var darīt Tenerifē. Zemāk esam atlasījuši populārākās un ieteicamākās ekskursijas un aktivitātes, ko varat darīt Tenerifē, tāpēc ielūkojieties.

Kā jūs zināt, Tenerife nav tikai saule, pludmales un okeāns. Tā ir arī skaista daba, autentiska arhitektūra un bagāta kultūra. To visu jūs varat novērtēt, izmantojot mūsu autobusu ekskursijas pa salu. Ir dažas obligāti apmeklējamās vietas, bet obligāti apmeklējamā vieta numur viens, protams, ir slavenais vulkāns Teide. To var apmeklēt pusdienas ekskursijas vai visas dienas ekskursijas Teide-Masca ietvaros, kuras laikā jūs redzēsiet arī citas iespaidīgas vietas, piemēram, autentisko Masca ciematu, Garačiko un Ikod de Los Vinos.

Jūs varat doties arī vienas dienas ekskursijā uz kaimiņu salu La Gomera. Pēc sagaidīšanas viesnīcā jūs no Los Cristianos ostas izbrauksiet ar prāmi, un pēc nepilnas stundas jūs jau piestāsiet La Gomerā, kur pavadīsiet lielisku dienu, iepazīstot tās elpu aizraujošās dabas ainavas un kultūru, tostarp vietējo vistuvāko valodu.

Cita populāra izklaide Tenerifē ir izbrauciens ar laivu. Dodoties ar laivu, jūs visu gadu varat vērot vaļus un delfīnus, baudīt sauli un atpūsties. Mēs piedāvājam dažādas laivu braucienu iespējas. Jūs varat izvēlēties pēc laivas tipa un brauciena ilguma. Izvēloties 4,5 stundu braucienu, jums būs iespēja redzēt arī iespaidīgās Los Gigantes klintis!

Ir arī daudz dažādu aktivitāšu, kuras varat veikt tieši Los Cristianos vai ar bezmaksas savākšanu no viesnīcas Los Cristianos.
Izmēģiniet nirt, lai iepazītu zemūdens pasauli, pat ja nekad iepriekš neesat niris.
Ar paraplānu jūs varat baudīt aizraujošu panorāmas skatu uz Tenerifes dienvidu daļu.
Kvadracikli Safari ļaus jums iepazīt Tenerifes skaistākās ainavas vispriecīgākajā veidā.
Arī makšķerēšana, ūdens motocikli, ūdens motociklisti un citi ūdens sporta veidi ir pieejami Los Cristianos vai no tā.

 

Apskatiet visus mūsu piedāvājumus un izdariet savu izvēli! Lai rezervētu ekskursiju vai aktivitāti, jums tikai jāaizpilda rezervācijas pieprasījuma veidlapa vai sazinieties ar mums tieši pa WhatsApp.

Un atcerieties, ka arī Los Cristianos ir skaista vieta, ko vērts apmeklēt.
Pastaigājieties pa tās centrālajām ielām, apmeklējiet svētdienas tirgu, nobaudiet vietējos ēdienus un vienkārši izbaudiet tās relaksējošo atmosfēru.

Braucieni ar laivu vietnē Los Cristianos

Ekskursijas pa salām vietnē Los Cristianos

Laivu čarteri vietnē Los Cristianos

Makšķerēšanas braucieni vietnē Los Cristianos

Niršana vietnē Los Cristianos

Tematiskie parki vietnē Los Cristianos

Trekings vietnē Los Cristianos

Ūdens sporta veidi vietnē Los Cristianos

Veiklos paketai vietnē Los Cristianos

Žvejybos chartijos vietnē Los Cristianos