První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem vodních skútrů z Los Cristianos Tenerife

Půjčte si naše zábavné vodní skútry z Los Cristianos a pociťte, jak vám tělem proudí adrenalin. Prožijte nezapomenutelný den s přáteli a rodinou. Vodní skútry jsou zábavné, dosahují vysokých rychlostí a umožní vám prozkoumat zátoku a objevit její kouzlo. Pokud si chcete pronajmout vodní skútry z Los Cristianos, stačí nám nyní napsat na náš WhatsApp. Bude nám potěšením vám pomoci. Specializujeme se na poskytování různých služeb pro turisty a dobrodruhy, kteří přijíždějí na Tenerife.

Zábava na vodních skútrech z Los Cristianos

jetski los gigantes

Pokud pobýváte v Los Cristianos a chcete zažít dobrodružství na moři, nenechte si ujít příležitost pronajmout si naše vodní skútry safari. Jedná se o fascinující vodní sport, při kterém se můžete projet po zátoce a užít si krásné výhledy. Budete moci navštívit skrytá místa, která jsou přístupná pouze po vodě, což této aktivitě dodává na vzrušení. Nahoru se můžete vydat sami nebo s doprovodem. Doporučujeme vám vzít s sebou partnera, abyste zažili jedinečný a nezapomenutelný zážitek na moři.

Tour po útesech obrů

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Tyto obrovské skalní stěny se tyčí na pobřeží Tenerife a chrání ostrov. Na vodních skútrech můžete tyto skály navštívit, žasnout nad jejich mohutností a obdivovat překrásnou scenérii. Jedná se o fascinující aktivitu pro milovníky přírody a outdoorových sportů.

Vychutnejte si velkou rychlost, které vodní skútry dosahují, a cítíte se svobodně při plavbě po moři. Pokud si chcete pronajmout některou z našich aktivit, stačí nám napsat na náš WhatsApp, věnujeme se vašim rezervacím. Můžete se také zeptat na návrhy, jaké aktivity si vybrat podle svých zájmů.

Balíčky vodních sportů

Parascending na jihu Tenerife

Pronajměte si naše vodní skútry společně s Parascendingem a Flyfish. Nabízíme tyto možnosti pro zvýšení požitku a zábavy. Objednáním našich balíčků vodních sportů získáte tři aktivity za jednu výhodnou cenu. Díky Parascendingu budete létat vzduchem a obdivovat Tenerife z výšky. Flyfish vám zvedne adrenalin, když se budete vznášet vzduchem, dokud nebudete ležet na zádech.

Doba trvání aktivity

Níže je uveden seznam možností, které jsou právě teď k dispozici k pronájmu na našem WhatsAppu. Na konci textu najdete seznam s jednotlivými aktivitami a jejich charakteristikami, abyste se mohli rozhodnout, která z nich je pro vás nejvhodnější. Pokud si budete chtít některou z nich pronajmout, najdete zde kontaktní formulář, který stejně jako WhatsApp slouží k pronájmu vodních skútrů z Los Cristianos.

  • Jízda na vodních skútrech v délce 20 minut, 40 minut, 1 hodiny a 2 hodin.
  • Jet ski safari do Los Acantilados de los Gigantes na 2,5 hodiny: objevte útesy a mořské jeskyně na pobřeží Tenerife.
  • Balíček vodních sportů 1: 40 minut jízdy na vodním skútru a 10 minut paraskijöringu
  • Balíček vodních sportů 2: 1 hodina jízdy na vodním skútru a 10 minut parascendingu
  • Balíček vodních sportů 3: 1 hodina jízdy na vodním skútru, 10 minut parascendingu a 10 minut muškaření

Jak si rezervovat vodní skútry z Los Cristianos

Pokud si chcete rezervovat naše vodní skútry z Los Cristianos, stačí nám napsat. Je to velmi jednoduchý proces. Rádi vám pomůžeme a vyřídíme váš požadavek. Zveme vás také k vyzkoušení dalších vodních aktivit dostupných na našich webových stránkách, aby zábava nikdy nekončila. Doufáme, že se vám dovolená v Los Cristianos bude líbit. Nezapomeňte nám napsat na náš WhatsApp, pokud máte nějaké dotazy.

Rezervujte přes WhatsApp

Vodní skútr na Los Cristianos

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: