První publikace: 25 března, 2024 |

Jednodenní výlety v Los Cristianos Tenerife

Zveme vás k prozkoumání Tenerife prostřednictvím našich jednodenních výletů z Los Cristianos. Pokud jste v Los Cristianos ubytováni nebo se na Tenerife chystáte v nejbližší době, doporučujeme vám prohlédnout si tohoto průvodce plného možností, jak si užít dovolenou. Máte-li jakékoli dotazy, můžete nám napsat na náš WhatsApp, který je k dispozici na této stránce. Našim klientům již léta nabízíme různé aktivity a výlety. Víme, jak uspokojit všechny chutě, a rádi vám pomůžeme užít si skvělou dovolenou na Tenerife.

Exkurze na společných lodích v Los Cristianos

soukromý katamarán los gigantes lagoon 40 (3).min

Městečko Los Cristianos se nachází v sousedství Costa Adeje a Playa de las Americas a společně tvoří skvělé turistické centrum plné možností a aktivit pro volný čas a zábavu. Užijte si jeho přímořskou atmosféru a vynikající letní klima na palubě fantastické lodi na moři.

Odpočívejte pod zastíněnou částí lodi a zároveň si užívejte nádherný výhled na záliv. Pokud chcete, můžete se natáhnout na sluneční palubu, abyste se vyhřáli na slunci a dodali své pokožce krásnou zlatavou barvu. Většina našich tras zahrnuje návštěvu míst, která navštěvují tenerifští kytovci. Sledujte zblízka a natáčejte na video proplouvající delfíny a velryby, které vás přijdou pozdravit. Poté loď zakotví v zátoce, aby hosté mohli vystoupit a zaplavat si na pláži.

Máme různé možnosti, které vyhovují všem chutím. Stačí si jen vybrat loď, datum a délku výletu, napsat nám a my vám rádi provedeme rezervaci.

Soukromý pronájem jachty pro exkluzivní plavbu v Los Cristianos

Tenerife Luxury Yacht Charter - Astondoa 46 (2)

Díky této aktivitě si můžete užít příjemný výlet po moři sami se svými blízkými. Nebudete se muset dělit s cizími lidmi na palubě, budete to jen vy a vaše vybraná skupina, kdo si užije skvělý den na moři. Naše posádka s dlouholetými zkušenostmi vám zajistí bezpečný a pohodový výlet, při kterém se nebudete muset o nic starat. Pronajměte si jednu z našich luxusních jachet, plachetnic nebo katamaránů a užijte si nezapomenutelný soukromý výlet lodí. Výlet zahrnuje jídlo a osvěžující nápoje.

Soukromé lodě jsou ideální pro oslavy zvláštních událostí na moři. Přijeďte oslavit narozeniny na palubu nebo překvapte někoho blízkého. Oslavy na moři mají zábavnější atmosféru, vychutnejte si dobré jídlo a příjemnou hudbu. Pronajměte si naše lodě na oslavu výročí svatby, rozlučky se svobodou, promoce a mnoho dalšího.

Výlety po ostrově a objevování Tenerife a jeho kouzel

Teide by Night Tenerife (2)

Pokud chcete poznat vnitrozemí ostrova Tenerife, doporučujeme vám najmout si některý z našich výletů s průvodcem po nejvýznamnějších turistických atrakcích ostrova. Navštivte velké město Santa Cruz de Tenerife a jeho tradiční architekturu v kombinaci s moderními budovami. Laguna na vás čeká se svými malebnými uličkami plnými radosti, historie a dobré nálady. Poznáte také tenerifské lesy a venkovské vesničky zasazené v horách.

S našimi výlety s průvodcem si nemusíte dělat starosti s dopravou a výběrem míst k návštěvě. O vše se postaráme my. Naši odborní průvodci se s vámi navíc podělí o zajímavosti o jednotlivých oblastech.

Soukromý výlet z Los Cristianos

Vesnice Masca - Pueblo de Masca - Tenerife (5)

Nabízíme také soukromé prohlídky ostrova exkluzivním způsobem, bez davů a shonu lidí. Objednejte si soukromou prohlídku pro sebe a svou skupinu přátel. Užijete si skvělý den s našimi odbornými průvodci, kteří vám poskytnou skvělé zážitky. Poznejte Tenerife na vlastní kůži, ochutnejte jeho chutě, poslechněte si jeho historii a navštivte jeho památky. Odvezte si domů báječné vzpomínky a krásné fotografie z dovolené na Tenerife.

Transfery jsou zajištěny pohodlným a komfortním luxusním autobusem. Vyzvednutí se provádí v hotelu nebo na předem domluveném místě. Měli byste nás kontaktovat několik dní předem, abychom si stanovili termín aktivity a ujistili se, že najdete volná místa.

Safari na čtyřkolkách

Quad Safari Tenerife14.min

Kromě výletů lodí a poznávání tenerifských vesnic byste měli prozkoumat kouzelné stezky ostrova také na čtyřkolce. Jedná se o fantastická, zábavná a adrenalinová plavidla. Jejich řízení je snadné, takže jde o aktivitu vhodnou pro každého, stačí vám pouze řidičský průkaz a jste připraveni na nové dobrodružství. Specializovaný tým vám poradí, jak řídit, a poskytne vám několik bezpečnostních rad pro bezpečný výlet.

Máme pro vás různé jednodenní výlety z Los Cristianos, na kterých poznáte Tenerife a jeho podstatu, podívejte se na naši nabídku! Prohlédněte si níže uvedený seznam a najděte si ideální aktivitu, kterou si můžete užít s přáteli a rodinou. Kontaktujte nás prostřednictvím aplikace WhatsApp a proveďte rezervaci.

Rezervujte přes WhatsApp

Prohlídky ostrovů na Los Cristianos

Safari na čtyřkolkách na Los Cristianos

Výlety lodí na Los Cristianos

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: