Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Jednodňové výlety v Los Cristianos Tenerife

Pozývame vás preskúmať Tenerife prostredníctvom našich jednodňových výletov z Los Cristianos. Ak sa zdržiavate v Los Cristianos alebo plánujete čoskoro prísť na Tenerife, odporúčame vám pozrieť si tohto sprievodcu plného možností pre vašu dovolenku. Ak máte akékoľvek otázky, môžete nám napísať na náš WhatsApp dostupný na tejto stránke. Našim klientom už roky ponúkame rôzne aktivity a výlety. Vieme uspokojiť všetky chute a radi vám pomôžeme užiť si nádhernú dovolenku na Tenerife.

Exkurzie na spoločných lodiach v Los Cristianos

súkromný katamarán los gigantes lagoon 40 (3).min

Mesto Los Cristianos sa nachádza vedľa Costa Adeje a Playa de las Americas, ktoré spolu tvoria skvelé turistické centrum plné možností a aktivít na trávenie voľného času a zábavu. Vychutnajte si jeho prímorskú atmosféru a vynikajúcu letnú klímu na palube fantastickej lode na mori.

Relaxujte pod zatienenou časťou lode a zároveň si vychutnávajte nádherný výhľad na záliv. Ak chcete, môžete si poležať na slnečnej palube, aby ste sa vyhriali na slnku a dodali svojej pokožke peknú zlatistú farbu. Väčšina našich trás zahŕňa návštevu miest, ktoré navštevujú veľryby na Tenerife. Pozorujte zblízka a natáčajte na video delfíny, ktoré plávajú okolo, a veľryby, ktoré vás prídu pozdraviť. Potom loď zakotví v zátoke, aby hostia mohli vystúpiť a zaplávať si na pláži.

Máme rôzne možnosti, ktoré vyhovujú všetkým chutiam. Stačí si vybrať loď, dátum a trvanie výletu, napísať nám a my vám radi urobíme rezerváciu.

Súkromný prenájom jachty na exkluzívnu plavbu v Los Cristianos

Prenájom luxusnej jachty Tenerife - Astondoa 46 (2)

Vďaka tejto aktivite si môžete užiť príjemný výlet na mori osamote so svojimi blízkymi. Nebudete sa musieť deliť s cudzími ľuďmi na palube, budete to len vy a vaša vybraná skupina, ktorá strávi skvelý deň na mori. Naša posádka s dlhoročnými skúsenosťami vám zabezpečí bezpečný a pohodový výlet, počas ktorého sa nebudete musieť o nič starať. Prenajmite si jednu z našich luxusných jácht, plachetníc alebo katamaránov na nezabudnuteľný súkromný výlet loďou. Výlet zahŕňa jedlo a osviežujúce nápoje.

Súkromné lode sú ideálne na oslavu špeciálnych udalostí na mori. Príďte a oslávte svoje narodeniny na palube alebo prekvapte milovanú osobu. Oslavy na mori majú zábavnejšiu atmosféru, vychutnajte si dobré jedlo a príjemnú hudbu. Prenajmite si naše lode na oslavu výročia svadby, rozlúčky so slobodou, promócie a mnoho ďalšieho.

Exkurzie po ostrove a objavovanie Tenerife a jeho pôvabov

Teide by Night Tenerife (2)

Ak chcete spoznať vnútrozemie ostrova Tenerife, odporúčame vám prenajať si niektorú z našich prehliadok najvýznamnejších turistických atrakcií ostrova so sprievodcom. Navštívte veľké mesto Santa Cruz de Tenerife a jeho tradičnú architektúru v kombinácii s modernými budovami. Lagúna na vás čaká so svojimi malebnými uličkami plnými radosti, histórie a dobrej nálady. Môžete tiež spoznať lesy Tenerife a vidiecke dedinky učupené v horách.

S našimi výletmi so sprievodcom sa nemusíte starať o transfer a výber miest, ktoré navštívite. O všetko sa postaráme my. Okrem toho sa s vami naši odborní sprievodcovia podelia o zaujímavosti o každej oblasti.

Súkromný výlet z Los Cristianos

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (5)

Ponúkame aj súkromné prehliadky ostrova exkluzívnym spôsobom, bez davov ľudí a zhonu. Rezervujte si súkromnú prehliadku pre vás a vašu skupinu priateľov. Užijete si skvelý deň s našimi odbornými sprievodcami, ktorí vám poskytnú skvelé zážitky. Zažite Tenerife na vlastnej koži, ochutnajte jeho chute, vypočujte si jeho históriu a navštívte jeho pamiatky. Odneste si domov rozprávkové spomienky a krásne fotografie z dovolenky na Tenerife.

Transfery sa uskutočňujú pohodlným a komfortným luxusným autobusom. Vyzdvihnutie sa uskutočňuje v hoteli alebo na vopred dohodnutom mieste. Mali by ste nás kontaktovať niekoľko dní vopred, aby sme si stanovili termín aktivity a uistili sa, že nájdete voľné miesta.

Safari na štvorkolkách

Quad Safari Tenerife14.min

Okrem výletov loďou a spoznávania dediniek na Tenerife by ste mali preskúmať čarovné trasy ostrova aj na štvorkolke. Ide o fantastické, zábavou a adrenalínom nabité plavidlá. Sú ľahko ovládateľné, takže je to aktivita vhodná pre každého, stačí vám len vodičský preukaz a ste pripravení na nové dobrodružstvo. Špecializovaný tím vám poradí, ako jazdiť, a poskytne vám niekoľko bezpečnostných tipov pre bezpečný výlet.

Máme pre vás rôzne jednodňové výlety z Los Cristianos na spoznávanie Tenerife a jeho podstaty, pozrite si naše ponuky! Pozrite si zoznam nižšie a nájdite si ideálnu aktivitu, ktorú si môžete užiť s priateľmi a rodinou. Kontaktujte nás prostredníctvom aplikácie WhatsApp a urobte si rezerváciu.

Rezervujte cez WhatsApp

Prehliadky ostrovov na Los Cristianos

Safari na štvorkolkách na Los Cristianos

Výlety loďou na Los Cristianos

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: