Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Dienos išvykos į Los Cristianos Tenerifė

Kviečiame susipažinti su Tenerife per mūsų dienos išvykas iš Los Cristianos. Jei esate apsistoję Los Kristianose arba planuojate netrukus atvykti į Tenerifę, siūlome susipažinti su šiuo gidu, kuriame rasite daugybę galimybių, kaip praleisti atostogas. Jei turite kokių nors klausimų, galite mums parašyti mūsų WhatsApp programa, kurią rasite šiame puslapyje. Jau daugelį metų savo klientams siūlome įvairią veiklą ir ekskursijas. Mes žinome, kaip patenkinti visus skonius, ir mielai padėsime jums mėgautis šlovingomis atostogomis Tenerifėje.

Ekskursijos bendrais laivais Los Cristianose

privatus katamaranas los gigantes lagoon 40 (3).min

Los Cristianos miestelis įsikūręs šalia Kosta Adechės (Costa Adeje) ir Playa de las Americas (Playa de las Americas), kartu jie sudaro puikų turizmo centrą, kuriame gausu galimybių ir veiklos laisvalaikiui ir pramogoms. Mėgaukitės jo pajūrio atmosfera ir puikiu vasaros klimatu plaukdami fantastišku laivu jūroje.

Atsipalaiduokite pavėsingoje laivo zonoje ir mėgaukitės nuostabiais įlankos vaizdais. Jei pageidaujate, galite ilsėtis ant saulės denio, kad pasikaitintumėte saulėje ir suteiktumėte odai gražią auksinę spalvą. Į daugumą mūsų maršrutų įtrauktas apsilankymas Tenerifės banginių lankomose vietose. Stebėkite iš arti ir filmuokite pro šalį plaukiančius delfinus ir pasisveikinti atplaukiančius banginius. Po to laivas išmetamas inkaru įlankoje, kad svečiai galėtų išlipti išsimaudyti ir pasimėgauti paplūdimiu.

Turime įvairių variantų, tinkančių visiems skoniams. Jums tereikia išsirinkti laivą, datą ir kelionės trukmę, parašyti mums ir mes mielai atliksime rezervaciją.

Privatus jachtos užsakymas išskirtiniam plaukiojimui Los Kristianose

Tenerifės prabangių jachtų nuoma - Astondoa 46 (2)

Naudodamiesi šia veikla galite mėgautis malonia kelione jūra vieni su savo artimaisiais. Laive nereikės dalytis su nepažįstamais žmonėmis, puikią dieną jūroje praleisite tik jūs ir jūsų pasirinkta grupė. Mūsų ilgametę patirtį turinti įgula užtikrins jums saugią ir ramią kelionę, kurios metu jums nereikės dėl nieko nerimauti. Išsinuomokite vieną iš mūsų prabangių jachtų, burlaivių ar katamaranų nepamirštamai privačiai kelionei laivu. Į kelionę įskaičiuotas maistas ir gaivieji gėrimai.

Privačios valtys puikiai tinka švęsti ypatingus renginius jūroje. Atvykite ir atšvęskite gimtadienį laive arba nustebinkite mylimą žmogų. Švenčių jūroje atmosfera yra linksmesnė, mėgaukitės geru maistu ir malonia muzika. Išsinuomokite mūsų laivus vestuvių metinėms, mergvakariams, išleistuvėms ir dar daugiau.

Ekskursijos po salą, kad pažintumėte Tenerifę ir jos žavesį

Teidė naktį Tenerifėje (2)

Jei norite susipažinti su Tenerifės vidine dalimi, siūlome išsinuomoti vieną iš mūsų siūlomų ekskursijų po svarbiausius salos turistinius objektus. Aplankykite didingą Santa Krus de Tenerifės miestą ir jo tradicinę architektūrą, derančią su moderniais pastatais. Kuršių marios laukia jūsų su savo vaizdingomis gatvelėmis, kupinomis džiaugsmo, istorijos ir geros nuotaikos. Taip pat galite susipažinti su Tenerifės miškais ir kalnuose įsikūrusiais kaimiškais kaimais.

Su mūsų vedamomis ekskursijomis jums nereikės rūpintis pervežimu ir lankytinų vietų pasirinkimu. Mes viskuo pasirūpinsime. Be to, mūsų patyrę gidai pasidalys su jumis įdomiais faktais apie kiekvieną vietovę.

Privačios ekskursijos iš Los Kristianoso

Maskos kaimas - Pueblo de Masca - Tenerifė (5)

Taip pat siūlome privačias ekskursijas po salą išskirtiniu būdu, be minios žmonių ir šurmulio. Užsisakykite privačią ekskursiją sau ir savo draugų grupei. Su mūsų patyrusiais gidais, kurie suteiks jums puikių įspūdžių, praleisite puikią dieną. Patirkite Tenerifę iš pirmų lūpų, paragaukite jos skonių, išgirskite jos istoriją ir aplankykite lankytinas vietas. Parsivežkite namo pasakiškus prisiminimus ir gražių nuotraukų iš savo atostogų Tenerifėje.

Pervežimai vykdomi patogiu ir komfortišku prabangiu autobusu. Pasitikimas vyksta viešbutyje arba iš anksto sutartoje vietoje. Turėtumėte susisiekti su mumis likus kelioms dienoms iki užsiėmimo datos ir įsitikinti, kad rasite laisvų vietų.

Kvadratinių dviračių safaris

Quad Safari Tenerifė14.min

Be kelionių laivu ir Tenerifės kaimelių tyrinėjimo, stebuklingus salos takus turėtumėte tyrinėti ir keturračiais motociklais. Tai fantastiški, smagūs, adrenalino kupini amatai. Juos lengva vairuoti, todėl ši veikla tinka visiems, tereikia turėti vairuotojo pažymėjimą ir galite leistis į naują nuotykį. Specializuota komanda jus pamokys, kaip vairuoti, ir duos keletą saugumo patarimų, kad kelionė būtų saugi.

Turime įvairių dienos kelionių iš Los Kristianoso, kad pažintumėte Tenerifę ir jos esmę, susipažinkite su mūsų pasiūlymais! Peržiūrėkite toliau pateiktą sąrašą ir raskite idealią veiklą, kuria galėsite mėgautis su draugais ir šeima. Susisiekite su mumis per „WhatsApp” ir rezervuokite vietas.

Užsisakykite per WhatsApp

Ekskursijos po salas į Los Cristianos

Kelionės laivu į Los Cristianos

Keturračių motociklų safaris į Los Cristianos

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: