Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Kelionės laivu Los Cristianos Tenerifė

Atvykite ir pasimėgaukite mūsų fantastiškomis kelionėmis laivu Los Cristianose. Papasakosime viską, ką reikia žinoti, kad galėtumėte leistis į kelionę jūra ir patirti nepamirštamų nuotykių. Jei turite klausimų, rašykite į mūsų WhatsApp ir mes mielai jums padėsime. Specializuojamės įvairiose turizmo paslaugose ir valčių nuomoje Los Kristianose, todėl tikrai turime veiklos, kurios ieškote.

Dalijamos išvykos laivu Los Kristianose

Tenerifės katamaranų nuoma 45 asmenims

Bendros kelionės laivu – tai puiki galimybė plaukioti Tenerifės įlankomis, stebėti banginius ir ramiai degintis saulėje. Turime daug įvairių šiai pramogai skirtų laivų, jums tereikia pasirinkti norimą laivą ir ekskursijos trukmę.

Turime įvairių katamaranų, skirtų bendroms ekskursijoms didelėms grupėms, kuriuose yra daug vietos ir komforto visiems. Į maršrutą įtrauktas banginių stebėjimas, apsilankymas Los Gigantes uolose ir sustojimas paplūdimyje atsigaivinti. Atvykite su šeima pasimėgauti jūra, vaikams ypač patinka išvykos laivu. Tai taip pat mėgstamas užsiėmimas draugų grupėms arba tiems, kurie nori atsijungti nuo pasaulio ir atsipalaiduoti jūroje. Į kainą įskaičiuotas maistas ir gaivieji gėrimai.

Daugumoje mūsų bendrų kelionių laivu siūlome transportą iš Los Kristianoso į uostą, iš kurio išplauksite laivu. Parašykite mums ir pasiteiraukite, ar yra galimybė pervežti pasirinktai veiklai.

Privačios išvykos laivu Los Kristianose

ekskursija katamaranu po tenerifę privati ir bendra (1).min

Taip pat galite užsisakyti privačias ekskursijas laivu Los Kristianose ir plaukioti išskirtinai be svetimų žmonių kompanijos. Būsite patikimose rankose, mūsų profesionali įgula sklandžiai jus plukdys po įlanką, nes puikiai išmano maršrutus ir laivą.

Privačioms kelionėms laivu Los Kristianose siūlome prabangias jachtas, burlaivius, žvejybinius laivus ir katamaranus. Rinkdamiesi laivą privačioms ekskursijoms turėtumėte atsižvelgti į savo grupės dydį. Tenkiname vieno keleivio pageidavimus iki 220 žmonių. Parašykite mums į „WhatsApp”, kad pateiktume rekomendacijas dėl laivo, kuris jums labiausiai tinka pagal jūsų pageidavimus.

Privačioms ekskursijoms siūlomi laivai

Privačios ekskursijos laivu tinka ypatingiems renginiams jūroje švęsti. Dauguma mūsų klientų laive švenčia gimtadienius ir vestuvių metines. Kviečiame švęsti išleistuves, darbo paaukštinimą, verslo uždarymą, mergvakarius ar bernvakarius, Valentino dieną ar bet kurią kitą ypatingą datą.

Katamaranus galima išsinuomoti bendrai arba privačiai. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Parašykite mums bet kada, kad pateiktume jums rekomendacijas, padėtume išsirinkti jums tinkamiausią katerį ir rezervuotume.

Privačios prabangių jachtų nuomos sutartys idealiai tinka dalytis su išrinktąja draugų grupe arba darbo kolegomis. Tai patogūs laivai su aukščiausios klasės apdaila, atitinkantys išrankiausią skonį. Privačių jachtų ekskursijos apima gaivų maistą ir gėrimus, apsilankymą Los Gigantes uolose ir banginių stebėjimą jų natūralioje aplinkoje.

Tenerifės prabangių jachtų nuoma -

Greitaeigiai kateriai suteikia daugiau nuotykių ir priartina prie jūros. Siūlome motorines valtis, kad galėtumėte mėgautis kelione niekieno nelydimi.

Taip pat galite užsisakyti privačias žvejybos keliones gerai įrengtuose žvejybos laivuose. Mūsų įgula nuveš jus į konkrečias įlankos vietas, kuriose gaudomos geriausios žuvys.

Tenerifės valčių ir žvejybos užsakomoji nuoma, licencijos nereikia Las Galletaso uostas

Parašykite mums dabar „WhatsApp” ir užsisakykite kitą kelionę laivu Los Cristianos Tenerifėje. Teksto pabaigoje pateikiame visus laivus, kuriais galima užsiimti šia veikla. Jei norite valties, atminkite, kad jos ne visada būna laisvos, todėl kuo greičiau susisiekite su mumis, kad sužinotumėte galimus variantus. Mėgaukitės jūros vėjeliu vienoje iš mūsų fantastiškų valčių ir pasidalykite su artimaisiais keliomis džiaugsmo ir jūros vėjelio kupinomis valandomis.

Užsisakykite per WhatsApp

Kelionės laivu į Los Cristianos

Valčių čarteriai į Los Cristianos

Valčių nuoma be kapitono į Los Cristianos

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: