Delfinų ir banginių stebėjimas iš Los Kristianoso

Delfinų ir banginių stebėjimas iš Los Kristianoso

Guide

Banginių ir delfinų stebėjimas iš Los Kristianos Tenerifėje yra viena iš labiausiai mūsų klientų pageidaujamų pramogų. Los Kristianosas yra labai svarbus salos turistinis rajonas, todėl čia ištisus metus lankosi šilumos ir pramogų ieškantys turistai.

Šiame straipsnyje pateikiame banginių stebėjimo Tenerifėje veiklų, kurias galite užsisakyti iš Los Kristianoso, sąrašą. Turime transportą į šį salos regioną ir kitus svarbius turistinius centrus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai parašyti mūsų WhatsApp, kad išsiaiškintumėte abejones, įvertintumėte laisvas datas ir rezervuotumėte vietas.

Delfinų ir banginių stebėjimas iš Los Cristianos Tenerifėje

Nepraleiskite progos pamatyti banginių natūralioje aplinkoje. Mūsų laivai yra saugūs aplinkai ir jūros gyvūnams, todėl jums nereikės dėl nieko nerimauti.

Dolphins jumping in Tenerife SouthŠią paslaugą teikiantys laivai yra įsipareigoję teikti kokybiškas turizmo paslaugas ir kartu tausoti jūros gyvūniją. Mėgaukitės įspūdinga patirtimi nedarydami įtakos delfinų, bandomųjų banginių ir banginių gyvybei.

Užsiimdami šia veikla galėsite stebėti laimingai vaikštinėjančius banginius ir delfinus, o kartais ir žaismingą banginį, plaukiojantį vandenyne pirmyn ir atgal. Turistai stebisi matydami šį gamtos reginį, kurį sunku išvysti kitose vietose. Kviečiame fotografuoti, filmuoti ir pagarbiai stebėti.

Kelionės laivu Tenerifėje metu galėsite degintis, ilsėtis laive, mėgautis pakrantės vaizdais, dalytis jais su šeima, draugais ir partneriu, stebėti Los Gigantes uolų ir Maskos įlankos didybę. Pasinaudokite galimybe paplaukioti ir pažaisti su vandens žaislais per ekskursijas, į kurias įtrauktas sustojimas tam tikroje Tenerifės pakrantės vietoje.

Jūrų rūšių, kurias galite pamatyti Tenerifėje, sąrašas

Dabar papasakosime apie įvairias jūros rūšis, kurias galima pamatyti iš laivo pietinėje Tenerifės dalyje. Primename, kad yra rūšių, kurios šioje vietovėje gyvena nuolat, o kitos pasirodo tam tikru metų laiku.

Mažasis delfinas

Tenerifės pietvakariuose esančiose teritorijose gyvena daugiausiai visoje Europoje besimaitinančių pilkųjų delfinų. Tai viena geriausiai žinomų ir gausiausių Tenerifės delfinų rūšių, todėl juos nesunkiai pamatysite įlankoje.

Jų mokslinis pavadinimas – Tursiops truncatus. Jų viršutinė kūno dalis yra tamsiai pilkos spalvos, kuri link apatinės kūno dalies pereina į šviesesnius atspalvius. Jie pasirodo nedideliu atstumu nuo Tenerifės krantų ir yra geriausiai žinoma delfinų rūšis šioje vietovėje. Jų vidutinis dydis – 2,6 m, patelės yra mažesnės už patinus. Tačiau vyresni egzemplioriai pasiekia daugiau kaip 3 metrų ilgį. Tam tikrose įlankos vietose juos galima pamatyti ištisus metus.

Bandomieji banginiai

Mokslinis pavadinimas – Globicephala macrorinchus. Ši rūšis priklauso delfininių (Delphinidae) šeimai ir banginių kategorijai. Tai stambus banginis, kurio ilgis gali siekti 5 metrus, o svoris – iki 2 tonų. Jis pasirodo ištisus metus.

Paprastasis delfinas

Jo mokslinis pavadinimas Delphinus delphis. Tai populiariausia rūšis visame pasaulyje, todėl tikėtina, kad juos jau esate matę. Jei lankysitės Tenerifėje žiemą, labai tikėtina, kad pamatysite juos, plaukiantys savo migracijos keliu. Jų ilgis siekia 2,5 metro, o svoris – 120 kilogramų. Juos galima atskirti pagal geltoną kūno šonų spalvą.

Melagingasis banginis žudikas

Mokslinis jo pavadinimas – Pseudorca crassidens. Tai labai draugiški banginiai, kurie yra tikri minios numylėtiniai. Jiems būdinga liekna, pailga kūno forma ir pelekai su alkūnėmis galuose. Jie yra tamsiai pilkos spalvos. Jų svoris gali siekti 1 500 kg, o ilgis – iki 6 metrų. Jie yra migruojanti rūšis, todėl juos pamatyti galėsite tik tuo atveju, jei jūsų atostogos sutaps su laiku, kai jie keliauja per Tenerifę.

Be šių rūšių, galėsite pamatyti ir kitus banginius, pvz:

  • Brydės banginius
  • dryžuotuosius delfinus
  • Risso delfinus
  • kašalotus
  • šiaurinį mažąjį banginį
  • Finų banginis
  • Kašalotiniai kašalotai
  • Freizerio delfinas
  • Banginis žudikas
  • be kita ko

Privati banginių ir delfinų stebėjimo ekskursija Los Kristianose

Toliau pateiktame sąraše rasite laivus, kuriais galima vykti į išskirtines banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijas. Švęskite ypatingus įvykius su savo artimaisiais ir niekuo kitu.

Išsinuomokite erdvų 11 vietų katamaraną su „Kalima

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Švęskite gyvenimą jūroje šiame erdviame 36 pėdų katamarane. Jame rasite daug erdvės savo ir svečių patogumui. Rinkitės nuo 3 iki 8 valandų kruizus, kad maksimaliai mėgautumėtės.

Turėsite galimybę pamatyti banginius jų natūralioje aplinkoje, plaukioti ir nardyti, aplankyti įspūdingas Los Gigantes uolas ir Masca įlanką.

3 val. trukmės greitaeigio katerio nuoma su „White Heaven

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto ColonAtvykite su šeima ar draugais pasimėgauti jūra šiuo nuostabiu laivu. Šią pramogą gali išbandyti 11 žmonių, todėl visi jausis patogiai ir atsipalaidavę. Be banginių stebėjimo, aplankysite Puertito de Adeje arba Diego Hernandezo įlankas. Į kainą įskaičiuota nardymo įranga, gėrimai ir užkandžiai.

Privatus laivo užsakomasis reisas banginių stebėjimui su „Galatea

Sailing Boat Charter in Tenerife GalateaDalykitės su draugais ir šeima šiuo nuostabiu burlaiviu, kuriame telpa ne daugiau kaip 7 keleiviai. Galėsite pamatyti banginius jų natūralioje aplinkoje ir padaryti gražių nuotraukų. Po stebėjimo eisite atsigaivinti į gražią įlanką. Mėgaukitės nuostabia diena vandenyne visiškai išskirtinėje aplinkoje. Į kainą įskaičiuota nardymo įranga, gėrimai ir užkandžiai.

Bendros banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijos iš Los Kristianoso Tenerifės pietuose
Toliau pateiktame sąraše rasite laivus, kuriais galima plaukti į bendras banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijas. Mėgaukitės jūra, saule, jūros vėju ir banginiais.

Išvyka laivu į Los Gigantes su „Freebird

catamaran tour in Tenerife with FreebirdPer šią 3 val. trukmės kelionę laivu Tenerifėje pamatysite banginius ir delfinus, aplankysite Los Gigantes uolas ir atsigaivinsite krištolo skaidrumo įlankos vandenyje.

Laivu plaukiama į vandenis tarp Tenerifės ir La Gomeros, kur yra didesnė tikimybė pamatyti delfinus ir banginius. Be to, galėsite išvysti ir kitas rūšis, kurios skirtingais metų laikais praplaukia pro šią teritoriją, pavyzdžiui, Atlanto dėmėtuosius delfinus ir kašalotus.

Po banginių stebėjimo „Freebird” keliauja link Los Giganteso uolų, kad pasigrožėtų jų didybe. Po to laivu plaukiama į gražiąją Maskos įlanką, kur galima maudytis ir žaisti smėlyje. Pabaigoje jūsų laukia skanūs pietūs ir grįžimas į uostą.

Delfinų ir banginių stebėjimas katamaranu Eden iš Los Kristianoso

eden catamaran tour tenerifeMėgaukitės šiuo 2 valandų banginių ir delfinų stebėjimo užsiėmimu Tenerifėje. Laivas išplaukia iš Puerto Kolono į La Gomeros salą. Mes ieškome konkrečių vietų, kuriose banginių ir delfinų stebėjimas yra labiausiai tikėtinas, todėl yra didelė tikimybė pamatyti banginius jų natūralioje aplinkoje.

Taip pat galite 3 valandoms išsinuomoti katamaraną „Eden” ir atsigaivinti jūroje. Jei pasirinksite 3 valandų užsiėmimą, turėsite galimybę nusileisti į įlanką išsimaudyti ir pasidalyti su draugais. Į šią veiklą įskaičiuotas vanduo, gaivieji gėrimai ir alus.

Ekskursija su „Royal Dolphin”, kurios metu pamatysite banginius ir delfinus Los Kristianose

royal delfin tenerife los gigantes (59)Jei viešite Los Kristianose, nepraleiskite progos pamatyti banginių ir delfinų mūsų įspūdingame laive „Royal Dolphin”. Kalbame apie puikų katamaraną, pasižymintį dideliu dydžiu ir puikiomis savybėmis, kuriame galima praleisti neįtikėtiną dieną jūroje.

„Royal Dolphin” grindyse įrengti stikliniai langai, pro kuriuos galėsite stebėti ramiai po laivą vaikštinėjančius jūros gyvūnus. Be to, jame įrengtos įvairios kameros, kurios fiksuoja šalia laivo vykstančią jūros veiklą ir vėliau ją transliuoja per denyje esančius televizorius. Kaip matote, šis laivas siūlo kitokį ir visapusišką būdą pamatyti banginius ir delfinus Tenerifėje.

Ekskursija išplaukia iš Puerto Kolono uosto į vandenis tarp La Gomeros ir Tenerifės, t. y. į teritoriją, kurioje banginių būna daugiausia. Čia jums pasiseks pamatyti pilvakojus delfinus ir bandomuosius banginius. Negalime garantuoti, kad pamatysite šiuos banginius, tačiau yra didelė tikimybė, kad jie pasirodys netoli laivo. Taip pat tikėtina, kad pamatysite praplaukiantį kašalotą ar šiurkščiažnyplius delfinus, tačiau jie pasirodo tik tam tikru metų laiku. Į šią pramogą įeina sustojimas Maskos įlankoje, kur galima atsigaivinti ir papietauti.

Banginių stebėjimo kelionė į Los Gigantes su „Maxicat

maxicat catamaran tenerifeSiūlome jums šią puikią 3 valandų trukmės pramogą, kurios metu galėsite stebėti banginius iš Los Cristianos Tenerifėje. Taip pat galite užsisakyti 5 valandų trukmės užsiėmimą, kad galėtumėte ilgiau mėgautis įspūdžiais ir pamatyti kitas pietinės Tenerifės įlankos vietas.

„Maxicat” yra nuostabus laivas, kuriuo galėsite pamatyti banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje. Laivas išplaukia iš Puerto Kolono uosto ieškoti banginių ir delfinų. Atplaukę į šią vietovę, tikėtina, kad pamatysime keletą jūros gyvūnų, kurie atplaukia pasisveikinti. Nepamirškite, kad Tenerifės banginiai yra pripratę prie laivų ir nebijo prisiartinti.

Į užsiėmimą taip pat įtrauktas sustojimas Maskos įlankoje pasiplaukiojimui ir nardymui su vamzdeliu. Įskaičiuoti pietūs ir transportas.

Pervežimas iš įvairių Los Kristianoso vietų

Full HD - los-cristianos-beach-compressedPrimename, kad mūsų interneto svetainėje yra įvairių laivų, skirtų skirtingiems tikslams. Galite atvykti į Tenerifę švęsti mergvakario arba prisipažinti meilėje laive. Siūlome didingus burlaivius, patogias jachtas ir kitus laivus. Jei norite praleisti nepamirštamą dieną jūroje, turime tai, ko jums reikia.

Jei norite užsisakyti bet kurią iš šių banginių stebėjimo veiklų iš Los Kristianoso, tiesiog parašykite mums „WhatsApp” ir rezervuokite.

Nepamirškite rezervuoti vietas prieš kelias dienas, kad būtumėte tikri, jog norimą dieną rasite laisvų vietų. Mums garbė tarnauti jums ir mes tiksliai žinome, ko jums reikia, todėl nedvejodami susisiekite su mumis.

Teksto pabaigoje rasite Los Kristianose apsistojusiems turistams siūlomų pramogų sąrašą. Kviečiame peržiūrėti įvairias veiklas ir prisijungti, kad sužinotumėte daugiau informacijos. Prie kiekvienos veiklos taip pat rasite kontaktinę formą, kurią galite užpildyti ir susisiekti su mumis. Laukiame jūsų Tenerifėje, pradėkite planuoti savo atostogas ir pasitikėkite mumis, turime daug patirties šiame sektoriuje ir galime padėti išsirinkti jums tinkamiausią veiklą.

Banginių stebėjimas į Los Cristianos

Valčių čarteriai į Los Cristianos

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Susiję straipsniai:

Playas en Los Cristianos