Vodné športy v Los Cristianos

Vodné športy v Los Cristianos

Pri tejto príležitosti sa s vami chceme podeliť o kompletný zoznam vodných športov v Los Cristianos. Zostaňte až do konca a zistite, prečo Los Cristianos každoročne navštevujú tisíce návštevníkov, ktorí sa nadchýnajú jeho plážami a rôznymi vodnými aktivitami.

S nami si môžete vybrať z rôznych možností, ako si užiť to najlepšie z Los Cristianos. Ponúkame výlety loďou a rôzne plavidlá, ktoré sa prispôsobia potrebám klienta. Môžete si vybrať pokojnú jazdu na katamaráne, romantický výlet na plachetnici, luxusnú jachtu, ktorú môžete zdieľať s členmi, alebo katamarán na pozorovanie delfínov a veľrýb a mnoho ďalšieho.

Nižšie uvádzame zoznam vodných športov a aktivít v Kristiáne, aby ste si mohli naplánovať svoju ďalšiu dovolenku.

Vodné skútre

Jetski in tenerife south

Jazda na vodnom skútri je jedným z najvzrušujúcejších zážitkov, ktoré môžete zažiť na vode. Prevezmite kontrolu a plavte sa nad vodou, pričom všetky starosti nechajte za sebou. Nerozmýšľajte a zapíšte si do svojho zoznamu tento úžasný zážitok, ktorý vám zanechá úsmev na tvári po celý deň. Všetky skútre sú v špičkovom stave a ľahko sa ovládajú. K dispozícii vám budú aj najlepší odborníci, ktorí vás budú viesť, aby ste sa naučili všetko, čo potrebujete vedieť.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Ide o veľmi zábavnú a úžasnú aktivitu, pri ktorej sa vznesiete do výšky 100 metrov a vychutnáte si výhľad na ostrov, akoby ste boli vtákom. Po skončení jazdy zostúpite a pri priblížení sa k lodi sa nohami dotknete vody. Je to úplne bezpečný zážitok, o ktorý sa môžete podeliť s ďalšou osobou vedľa vás. K dispozícii sú záchranné vesty a člny riadia odborníci s dlhoročnými skúsenosťami s vodnými aktivitami v Los Cristianos a na iných miestach Tenerife.

Výlety na kajaku a kanoe

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Ide o nenáročnú aktivitu, pri ktorej môžete pádlovať vlastným tempom po krištáľovo čistých vodách mora. Prehliadky zahŕňajú najlepšie oblasti zálivu, aby ste si mohli vychutnať najlepšie výhľady a vidieť najkrajšie miesta v Los Gigantes. Je vhodná pre každého a pre vašu bezpečnosť budete mať k dispozícii všetko potrebné vybavenie. Výlet sa uskutočňuje v malých skupinách s inštruktorom, ktorý má na starosti rozhodovanie o prehliadke.

Potápanie a šnorchlovanie

diving in tenerife south

Pripravte sa ponoriť do hlbín Stredozemného mora a spoznať všetky jeho krásy. Je to vzrušujúci zážitok, pri ktorom sa môžete podeliť s morskými živočíchmi v ich prirodzenom prostredí. O nič sa nestarajte, poskytneme vám všetko potrebné vybavenie a pomoc. Najlepšie miesta na potápanie sú odľahlé a musíte sa k nim dostať na kajaku alebo na lodi, vďaka čomu je tento zážitok ešte zábavnejší, pretože si môžete vychutnať útesy, pozorovať Teide z mora a sledovať vtáky, ktoré toto miesto obklopujú. Bežne sa tiež dostanete do blízkosti oblastí, kde preplávajú niektoré veľryby a delfíny.

Surfovanie

Neďaleko Los Cristianos, na pláži Las Américas, sú ideálne podmienky na to, aby ste si sadli na dosku a skrotili vlny. Počasie je tu príjemné a zvyčajne sú tu dobré vlny. V lete môžete surfovať bez neoprénu, ale v zime teploty klesajú na 19 stupňov Celzia, takže by ste mali mať väčšiu ochranu. Čo sa týka vĺn, niektoré z nich môžu dosahovať až 3 metre a kvôli pôsobeniu skál sa odporúčajú pre skúsených surferov. Sú tu aj pokojnejšie oblasti pre začiatočníkov.

Nájdete tu desiatky surferov, ktorí sa sem chodia každý víkend a počas prázdnin zabaviť a vytrhnúť z rutiny. Pripomíname, že keďže ide o skalnatú oblasť, vlny sa občas stretávajú so skalami a treba ich pustiť v správnom čase.

Chartery lodí

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

V neposlednom rade sme nemohli zabudnúť spomenúť výlety loďou, ktoré nás zavedú na more, aby sme sa odpútali od rutiny a relaxovali pri šume vĺn. Počas výletov loďou si môžete vychutnať pokojný výlet alebo usporiadať párty na oslavu výnimočného dátumu vo vodách Stredozemného mora. Budete mať tiež možnosť vychutnať si pozorovanie delfínov a veľrýb, výlety zahŕňajú miesta, kde sa tieto krásne veľryby prechádzajú.

Ponúkame aj výlety motorovým člnom, aby ste si mohli vychutnať more a jeho pôvaby. Oddýchnite si na sedadlách lode, zatiaľ čo kapitán sa s vami podelí o svoje vedomosti o ostrove. K dispozícii máme aj luxusné jachty pre malé skupiny, plachetnice na romantický výlet, katamarány na objavovanie vôd Atlantiku a mnoho ďalších možností. V závislosti od vlastností lode a výletu sú k dispozícii jedlá, občerstvenie a nápoje pre celú rodinu.

Dúfame, že sme vyriešili všetky vaše pochybnosti súvisiace so športom.

Vodné športy na Los Cristianos

Súvisiace články:

Los Cristianos je krásne mestečko na juhu Tenerife, hneď vedľa slávnej pláže Playa...

Pláže v Los Cristianos

Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....
Playa de las Vistas, známa aj ako pláž Las Vistas, je veľmi atraktívna pláž pre...
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...