Sporty wodne w Los Cristianos

Sporty wodne w Los Cristianos

Przy tej okazji chcemy podzielić się z Tobą kompletną listą sportów wodnych w Los Cristianos. Zostań do końca i odkryj, dlaczego Los Cristianos co roku odwiedzają tysiące turystów, którzy przyjeżdżają zachwyceni jego plażami i różnymi atrakcjami wodnymi.

Z nami możesz wybrać spośród różnych opcji, aby cieszyć się tym, co najlepsze w Los Cristianos. Mamy wycieczki łodzią i różne łodzie, aby dostosować się do potrzeb klienta. Możesz wybrać spokojną przejażdżkę katamaranem, romantyczną żeglugę, luksusowy jacht do dzielenia z członkami grupy lub katamaran do obserwacji delfinów i wielorybów oraz wiele innych.

Poniżej znajduje się lista sportów wodnych i zajęć w Chrześcijanach, abyś mógł zaplanować swoje następne wakacje.

Odrzutowce

Jetski in tenerife south

Jazda na skuterze wodnym to jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń, jakie można przeżyć na wodzie. Przejmij kontrolę i płyń po wodzie, zostawiając wszystkie troski za sobą. Nie zastanawiaj się dłużej i zapisz na swojej liście rzeczy do zrobienia to niesamowite doświadczenie, które sprawi, że będziesz się uśmiechać przez cały dzień. Wszystkie skutery są w doskonałym stanie i łatwe w obsłudze. Przewodnikami będą najlepsi eksperci, dzięki którym dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Jest to bardzo zabawna i niesamowita aktywność, podczas której wzniesiesz się na wysokość 100 metrów i będziesz podziwiać widoki wyspy, jakbyś był ptakiem. Po zakończeniu lotu zejdziesz w dół i dotkniesz wody stopami, zbliżając się do łodzi. Jest to całkowicie bezpieczne doświadczenie, które możesz dzielić z drugą osobą obok Ciebie. Kamizelki ratunkowe są zapewnione, a łodzie są kontrolowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie aktywności wodnych w Los Cristianos i innych miejscach na Teneryfie.

Wycieczki kajakowe i canoe

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Jest to rekreacyjna aktywność, podczas której możesz pływać we własnym tempie po krystalicznie czystych wodach morskich. Wycieczki obejmują najlepsze rejony zatoki, dzięki czemu można podziwiać najlepsze widoki i zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Los Gigantes. Wycieczka jest odpowiednia dla wszystkich, a dla bezpieczeństwa będziesz mieć do dyspozycji cały niezbędny sprzęt. Wycieczka odbywa się w małych grupach z instruktorem, który podejmuje decyzje dotyczące wycieczki.

Nurkowanie i snorkeling

diving in tenerife south

Przygotuj się na nurkowanie w głębinach Morza Śródziemnego i poznaj wszystkie jego uroki. Jest to ekscytujące doświadczenie, podczas którego możesz obcować z morskimi zwierzętami w ich naturalnym środowisku. Nie martw się o nic, zapewnimy Ci cały sprzęt i pomoc, której potrzebujesz. Najlepsze miejsca do nurkowania są oddalone i trzeba do nich dopłynąć kajakiem lub łodzią, co czyni to doświadczenie jeszcze bardziej ekscytującym, ponieważ można podziwiać klify, zobaczyć Teide od strony morza i obserwować ptaki, które otaczają to miejsce. Często można też zbliżyć się do miejsc, w których przepływają wieloryby i delfiny.

Surfing

Bardzo blisko Los Cristianos, na plaży Las Américas, panują doskonałe warunki, aby wsiąść na deskę i poskromić fale. Pogoda jest tam przyjemna i zazwyczaj są dobre fale. W lecie można surfować bez kombinezonu, ale zimą temperatury spadają do 19 stopni Celsjusza, więc należy mieć na sobie większą ochronę. Jeśli chodzi o fale, niektóre z nich osiągają nawet 3 metry, a ze względu na działanie skał są polecane dla doświadczonych surferów. Są też spokojniejsze miejsca dla początkujących.

Znajdziesz tu dziesiątki surferów, którzy przyjeżdżają w każdy weekend i podczas wakacji, aby się zabawić i wyrwać z rutyny. Przypominamy, że ponieważ jest to teren skalisty, fale czasami spotykają się ze skałami i trzeba je wypuścić w odpowiednim momencie.

Czartery łodzi

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Na koniec nie można nie wspomnieć o wycieczkach łodzią, które zabierają nas w morze, aby oderwać się od rutyny i zrelaksować się przy szumie fal. Podczas rejsów można cieszyć się spokojną wycieczką lub zorganizować imprezę z okazji wyjątkowej daty na wodach Morza Śródziemnego. Będziesz mieć także okazję do podziwiania delfinów i wielorybów, wycieczki obejmują miejsca, w których przepływają te piękne walenie.

Oferujemy również wycieczki łodzią motorową, aby cieszyć się morzem i jego urokami. Zrelaksuj się na siedzeniach łodzi, podczas gdy kapitan będzie dzielił się swoją wiedzą o wyspie. Mamy też luksusowe jachty dla małych grup, żaglówki na romantyczne wypady, katamarany do odkrywania wód Atlantyku i wiele innych opcji. W zależności od charakterystyki jachtu i rejsu, dla całej rodziny dostępne są posiłki, przekąski i napoje.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszystkie Twoje wątpliwości związane z uprawianiem sportu.

Sporty wodne w Los Cristianos

Wynajem łodzi w Los Cristianos

Powiązane artykuły:

Los Cristianos jest uroczym, małym miasteczkiem położonym na południu Teneryfy, tuż...

Plaże w Los Cristianos

Playa de Troya I i II to dwie plaże w Costa Adeje. Znajdziesz tu całą zabawę z...
Playa de las Vistas, znana również jako Plaża Las Vistas, jest bardzo atrakcyjną...
Jest to wspaniała miejska plaża do opalania się i podziwiania morza Teneryfy. Ze...