Vodní sporty v Los Cristianos

Vodní sporty v Los Cristianos

Při této příležitosti se s vámi chceme podělit o kompletní seznam vodních sportů v Los Cristianos. Zůstaňte až do konce a zjistěte, proč Los Cristianos každoročně navštíví tisíce návštěvníků, kteří jsou nadšeni zdejšími plážemi a různými vodními aktivitami.

S námi si můžete vybrat z různých možností, jak si užít to nejlepší z Los Cristianos. Nabízíme výlety lodí a různé čluny, které vyhovují potřebám klientů. Můžete si vybrat klidnou projížďku katamaránem, romantický výlet na plachetnici, luxusní jachtu pro společné členství nebo katamarán pro pozorování delfínů a velryb a mnoho dalšího.

Níže uvádíme seznam vodních sportů a aktivit v Kristiánii, abyste si mohli naplánovat příští dovolenou.

Vodní skútry

Jetski in tenerife south

Jízda na vodním skútru je jedním z nejzajímavějších zážitků, které můžete na vodě zažít. Převezměte kontrolu a plujte nad vodou a nechte všechny starosti za sebou. Nerozmýšlejte se a poznamenejte si na svůj seznam tento úžasný zážitek, který vám zanechá úsměv na tváři po celý den. Všechny skútry jsou ve špičkovém stavu a snadno se ovládají. Průvodce vám budou dělat také ti nejlepší odborníci, takže se naučíte vše, co potřebujete vědět.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Jedná se o velmi zábavnou a úžasnou aktivitu, při které se vznesete do výšky až 100 metrů a budete si užívat výhled na ostrov, jako byste byli ptákem. Po vyjetí se spustíte dolů a při přiblížení k lodi se nohama dotknete vody. Je to naprosto bezpečný zážitek, který můžete sdílet s další osobou vedle vás. K dispozici jsou záchranné vesty a čluny řídí odborníci s dlouholetými zkušenostmi s vodními aktivitami v Los Cristianos a na dalších místech Tenerife.

Výlety na kajaku a kánoi

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Jedná se o nenáročnou aktivitu, při které můžete pádlovat vlastním tempem po křišťálově čistých vodách moře. Výlety zahrnují nejlepší oblasti zálivu, takže si můžete vychutnat nejlepší výhledy a vidět nejkrásnější místa v Los Gigantes. Je vhodná pro každého a pro vaši bezpečnost budete mít k dispozici veškeré potřebné vybavení. Výlet se koná v malých skupinkách s instruktorem, který bude rozhodovat o průběhu prohlídky.

Potápění a šnorchlování

diving in tenerife south

Připravte se ponořit do hlubin Středozemního moře a prozkoumat všechny jeho krásy. Jedná se o vzrušující zážitek, při kterém se můžete podělit s mořskými živočichy v jejich přirozeném prostředí. O nic se nestarejte, poskytneme vám veškeré potřebné vybavení a pomoc. Nejlepší místa pro potápění jsou odlehlá a je nutné se na ně dostat na kajaku nebo na lodi, což činí zážitek ještě zábavnějším, protože se můžete kochat útesy, pozorovat Teide z moře a pozorovat ptáky, kteří toto místo obklopují. Běžně se také dostanete do blízkosti míst, kde proplouvají některé velryby a delfíni.

Surfování

Velmi blízko Los Cristianos, na pláži Las Américas, jsou ideální podmínky pro nasednutí na prkno a zkrocení vln. Počasí je zde příjemné a obvykle jsou zde dobré vlny. V létě můžete surfovat bez neoprénu, ale v zimě teploty klesají až k 19 stupňům Celsia, takže byste měli mít větší ochranu. Co se týče vln, některé z nich mohou dosahovat až 3 metrů a kvůli působení skal se doporučují spíše zkušeným surfařům. Najdou se zde i klidnější oblasti pro začátečníky.

Najdete zde desítky surfařů, kteří se sem každý víkend a o prázdninách jezdí bavit a vytrhnout se z rutiny. Připomínáme, že jelikož se jedná o skalnatou oblast, vlny se občas potkávají se skalami a je třeba je pustit ve správný čas.

Pronájem lodí

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

V neposlední řadě jsme nemohli zapomenout zmínit výlety lodí, které nás zavedou na moře, abychom se odpojili od rutiny a odpočinuli si při šumu vln. Během lodních výletů si můžete užít klidný výlet nebo uspořádat večírek na oslavu výjimečného data ve vodách Středozemního moře. Budete mít také možnost vychutnat si pozorování delfínů a velryb, výlety zahrnují místa, kde se tito krásní kytovci míhají.

Nabízíme také výlety motorovým člunem, abyste si mohli vychutnat moře a jeho půvaby. Odpočiňte si na sedadlech lodi, zatímco kapitán se s vámi podělí o své znalosti o ostrově. K dispozici máme také luxusní jachty pro malé skupiny, plachetnice pro romantické výlety, katamarány k prozkoumání vod Atlantiku a mnoho dalších možností. V závislosti na vlastnostech lodi a výletu je k dispozici jídlo, občerstvení a nápoje pro celou rodinu.

Doufáme, že jsme vyřešili všechny vaše pochybnosti související se sportem.

Půjčovna lodí na Los Cristianos

Vodní sporty na Los Cristianos

Související články:

Los Cristianos je krásné městečko na jihu Tenerife, hned vedle slavné pláže Playa...

Pláže v Los Cristianos

Playa de las Vistas, známá také jako pláž Las Vistas, je velmi atraktivní pláž...
Je to skvělá městská pláž, kde se můžete opalovat a užívat si moře na...
Playa de Troya I a II jsou dvě pláže v Costa Adeje. Najdete zde všechny radovánky s...