První publikace: 2 června, 2022 |

Vodní sporty v Los Cristianos

Při této příležitosti se s vámi chceme podělit o kompletní seznam vodních sportů v Los Cristianos. Zůstaňte až do konce a zjistěte, proč Los Cristianos každoročně navštíví tisíce návštěvníků, kteří jsou nadšeni zdejšími plážemi a různými vodními aktivitami.

S námi si můžete vybrat z různých možností, jak si užít to nejlepší z Los Cristianos. Nabízíme výlety lodí a různé čluny, které vyhovují potřebám klientů. Můžete si vybrat klidnou projížďku katamaránem, romantický výlet na plachetnici, luxusní jachtu pro společné členství nebo katamarán pro pozorování delfínů a velryb a mnoho dalšího.

Níže uvádíme seznam vodních sportů a aktivit v Kristiánii, abyste si mohli naplánovat příští dovolenou.

Vodní skútry

Jetski in tenerife south

Jízda na vodním skútru je jedním z nejzajímavějších zážitků, které můžete na vodě zažít. Převezměte kontrolu a plujte nad vodou a nechte všechny starosti za sebou. Nerozmýšlejte se a poznamenejte si na svůj seznam tento úžasný zážitek, který vám zanechá úsměv na tváři po celý den. Všechny skútry jsou ve špičkovém stavu a snadno se ovládají. Průvodce vám budou dělat také ti nejlepší odborníci, takže se naučíte vše, co potřebujete vědět.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Jedná se o velmi zábavnou a úžasnou aktivitu, při které se vznesete do výšky až 100 metrů a budete si užívat výhled na ostrov, jako byste byli ptákem. Po vyjetí se spustíte dolů a při přiblížení k lodi se nohama dotknete vody. Je to naprosto bezpečný zážitek, který můžete sdílet s další osobou vedle vás. K dispozici jsou záchranné vesty a čluny řídí odborníci s dlouholetými zkušenostmi s vodními aktivitami v Los Cristianos a na dalších místech Tenerife.

Výlety na kajaku a kánoi

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Jedná se o nenáročnou aktivitu, při které můžete pádlovat vlastním tempem po křišťálově čistých vodách moře. Výlety zahrnují nejlepší oblasti zálivu, takže si můžete vychutnat nejlepší výhledy a vidět nejkrásnější místa v Los Gigantes. Je vhodná pro každého a pro vaši bezpečnost budete mít k dispozici veškeré potřebné vybavení. Výlet se koná v malých skupinkách s instruktorem, který bude rozhodovat o průběhu prohlídky.

Potápění a šnorchlování

diving in tenerife south

Připravte se ponořit do hlubin Středozemního moře a prozkoumat všechny jeho krásy. Jedná se o vzrušující zážitek, při kterém se můžete podělit s mořskými živočichy v jejich přirozeném prostředí. O nic se nestarejte, poskytneme vám veškeré potřebné vybavení a pomoc. Nejlepší místa pro potápění jsou odlehlá a je nutné se na ně dostat na kajaku nebo na lodi, což činí zážitek ještě zábavnějším, protože se můžete kochat útesy, pozorovat Teide z moře a pozorovat ptáky, kteří toto místo obklopují. Běžně se také dostanete do blízkosti míst, kde proplouvají některé velryby a delfíni.

Surfování

Velmi blízko Los Cristianos, na pláži Las Américas, jsou ideální podmínky pro nasednutí na prkno a zkrocení vln. Počasí je zde příjemné a obvykle jsou zde dobré vlny. V létě můžete surfovat bez neoprénu, ale v zimě teploty klesají až k 19 stupňům Celsia, takže byste měli mít větší ochranu. Co se týče vln, některé z nich mohou dosahovat až 3 metrů a kvůli působení skal se doporučují spíše zkušeným surfařům. Najdou se zde i klidnější oblasti pro začátečníky.

Najdete zde desítky surfařů, kteří se sem každý víkend a o prázdninách jezdí bavit a vytrhnout se z rutiny. Připomínáme, že jelikož se jedná o skalnatou oblast, vlny se občas potkávají se skalami a je třeba je pustit ve správný čas.

Pronájem lodí

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

V neposlední řadě jsme nemohli zapomenout zmínit výlety lodí, které nás zavedou na moře, abychom se odpojili od rutiny a odpočinuli si při šumu vln. Během lodních výletů si můžete užít klidný výlet nebo uspořádat večírek na oslavu výjimečného data ve vodách Středozemního moře. Budete mít také možnost vychutnat si pozorování delfínů a velryb, výlety zahrnují místa, kde se tito krásní kytovci míhají.

Nabízíme také výlety motorovým člunem, abyste si mohli vychutnat moře a jeho půvaby. Odpočiňte si na sedadlech lodi, zatímco kapitán se s vámi podělí o své znalosti o ostrově. K dispozici máme také luxusní jachty pro malé skupiny, plachetnice pro romantické výlety, katamarány k prozkoumání vod Atlantiku a mnoho dalších možností. V závislosti na vlastnostech lodi a výletu je k dispozici jídlo, občerstvení a nápoje pro celou rodinu.

Doufáme, že jsme vyřešili všechny vaše pochybnosti související se sportem.

Vodní sporty na Los Cristianos
Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Související články:
Pláže v Los Cristianos