Išvykos laivu iš Puerto de la Cruz

Išvykos laivu iš Puerto de la Cruz

Puerto de la Krusas yra pagrindinis šiaurinės Tenerifės dalies kurortas. Daugybė poilsiautojų iš viso pasaulio jį renkasi dėl neįtikėtino kraštovaizdžio, komfortiško klimato ir autentiškos Kanarų atmosferos.

 

Be mėgavimosi saule nuostabiuose natūraliuose paplūdimiuose, Puerto de la Kruso kurorte arba tiesiogiai iš jo galima leistis į daugybę ekskursijų ir užsiėmimų. Mūsų svetainėje rasite išsamią informaciją apie tai, ką veikti Puerto de la Kruso mieste, ją galite peržiūrėti čia.

Dabar norėtume šiek tiek plačiau papasakoti apie vieną iš mūsų mėgstamiausių veiklų – banginių stebėjimą laivu ir paaiškinti, ką pamatysite ir nuveiksite šios fantastiškos kelionės metu.

Mūsų kelionės laivu prasideda iš Puerto Kolono uosto, esančio Tenerifės pietuose. Jums nereikia rūpintis, kaip ten nuvykti patiems, nes į visas išvykas laivu iš Puerto de la Kruzo siūlome nemokamą autobusą iš Jūsų viešbučio.

Tenerifė yra puiki vieta banginiams ir delfinams stebėti ištisus metus.

Kelionės laivu leis jums pamatyti šiuos nuostabius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Ir netgi garantuotai sutiksite vieną iš jų.

Labiausiai tikėtina, kad sutiksite mažąjį delfiną ir pilotuojantį banginį. Jų stebėjimo vietos yra daugiausia vandenyse tarp Tenerifės ir La Gomeros. Taigi įlipę į laivą plauksite La Gomeros kryptimi ir sustosite pasimėgauti netoliese žaidžiančių banginių ar delfinų stebėjimu. Tai absoliučiai stulbinanti patirtis tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Be banginių ir delfinų stebėjimo, kelionės laivu metu galėsite atsipalaiduoti, mėgautis saule, plaukioti, nardyti ir tiesiog puikiai praleisti laiką su šeima, pora ar draugais. Plaukdami laivu taip pat turėsite galimybę pamatyti pietinę Tenerifės pakrantę.

Per 4,5 val. trukmės kelionę galėsite aplankyti kvapą gniaužiančias Los Gigantes uolas. Taigi dabar galite suprasti, kodėl kelionė laivu yra viena iš populiariausių pramogų Tenerifėje, kurią būtinai reikia nuveikti.

Kita galimybė, kurią galėsite pasirinkti tik tuo atveju, jei atostogų Tenerifėje metu nuomojatės automobilį (apsistoję Puerto de la Cruz), yra išsinuomoti vieną iš mūsų privačių laivų Kosta Adechėje.

Jei norite leistis į kelionę laivu, tiesiog susipažinkite su mūsų siūlomomis galimybėmis iš Puerto de la Kruso. Norėdami atlikti užsakymą, užtruksite vos porą minučių. Jei turite klausimų, visada galite susisiekti su mumis telefonu arba užpildyti kontaktinę formą.

Kelionės laivu į Puerto del la Cruz

Susiję straipsniai:

Sužinokite, ką geriausio galite nuveikti Puerto de la Kruze arba iš jo. Vertiname...