Ką veikti Puerto de la Cruz mieste

Ką veikti Puerto de la Cruz mieste

Sužinokite, ką geriausio galite nuveikti Puerto de la Kruze arba iš jo. Vertiname jūsų laiką, todėl čia atrinkome populiariausias ir svarbiausias ekskursijas ir užsiėmimus, kurie privers jus pamilti šią fantastišką salą ir užtikrins pramogas atostogų Tenerifėje metu. Esame vietiniai ekspertai, turintys daugiau nei 5 metų patirtį rinkoje, todėl būkite tikri, kad visi čia paminėti dalykai yra verti jūsų dėmesio.

nepraleiskime nė sekundės ir pradėkime tyrinėti visus nuostabius dalykus, kuriuos galite nuveikti Puerto de la Kruze arba iš jo.

Beje, išsamų visų ekskursijų, išvykų ir užsiėmimų iš Puerto de la Kruso sąrašą rasite žemiau mūsų vadovo.

Jei jau nusprendėte praleisti atostogas šiame nuostabiame kurorte, tikriausiai norėtumėte sužinoti, kokie yra pagrindiniai lankytini objektai, ką pirmiausia ir svarbiausia nuveikti Puerto de la Kruso mieste ir jo apylinkėse. Čia rasite atsakymus. Ir nepamirškite, kad šie dalykai, kuriuos verta nuveikti, tinka visų tipų poilsiautojams: šeimoms, poroms, draugų grupėms. Visi jie taip pat yra pritaikyti vaikams. Taigi jie tikrai yra patys populiariausi ir rekomenduojami.

 

Eiti į Aplankyti Teidės kalną. Šis punktas iš tikrųjų yra toks pat svarbus, kai apsistojate Puerto de la Cruz ar kitame Tenerifės kurorte. Vien todėl, kad Teidė yra viena iš labiausiai vertų aplankyti vietų Tenerifėje. Stuburą veriantys ir širdį gniaužiantys panoraminiai vaizdai, aukščiausias Ispanijos kalnas ir garsusis nacionalinis parkas, paskelbtas UNESCO pasaulio paveldu, neleis jums likti abejingiems.

Su mumis galite rinktis iš dviejų galimybių aplankyti Teidės kalną iš Puerto de La Kruso: pusės dienos ekskursija arba visos dienos ekskursija Teidė-Maska.

Anaga – tai dar viena vieta, kurią verta aplankyti iš Puerto de la Kruso. Senovinis laurisilvos atogrąžų miškas privers pamiršti, kad gyvenate XXI amžiuje.

Norėdami aplankyti Anagą, siūlome ekskursiją autobusu iš Puerto de la Kruso, kuris taip pat nuveš Jus į La Laguną ir Santa Krusą de Tenerifėje, todėl turėsite galimybę susipažinti su Kanarų istorija ir kultūra.

Šios didžiulės uolos yra dar vienas gamtos lobis, kurį Tenerifė gali pasiūlyti savo svečiams. Lengviausia jas aplankyti iš Puerto de la Kruso – plaukiant laivu. Šis variantas taip pat geriausias, jei norite patirti tikrai kvapą gniaužiančių įspūdžių, nes geriausias vaizdas į uolas atsiveria iš jūros.

Nors šilta saulė ir vandenynas tikriausiai yra pagrindinės priežastys, dėl kurių apsistosite Puerto de la Kruso mieste, jų nepakanka, kad pramogautumėte visą atostogų laiką. Štai keletas įdomių užsiėmimų, kurie tikrai padės paįvairinti jūsų atostogas Puerto de la Kruze.

Eikite stebėti banginių arba delfinų. Ši veikla puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Niekas neliks abejingas stebėdamas šiuos gražius ir grakščius banginius, žaidžiančius savo natūralioje aplinkoje. Banginius ar delfinus galite stebėti bet kuriuo metų laiku, nes jie nuolat gyvena Tenerifės vandenyse. Labiausiai paplitusios rūšys yra butelinis delfinas ir bandomasis banginis. Be susitikimo su banginiais ir delfinais, galėsite atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką laive, plaukioti ir nardyti. Visos kelionės laivu prasideda iš pietų Tenerifės, tačiau siūlome keletą variantų su paėmimu iš Puerto de la Kruzo, pavyzdžiui, katamarano „Royal Delfin“.

Banginių stebėjimas iš Kosta Adechės suteikia daugiau galimybių pasirinkti laivą ir ekskursiją. Jei turite automobilį, tai taip pat gali būti jūsų pasirinkimas.

Nuvykite į Siamo parką arba Loro parką. Abi šios vietos yra vienos lankomiausių Tenerifėje ir bus puikus pasirinkimas, jei atvykstate su vaikais.

Loro parke yra didžiausia papūgų kolekcija, didžiausia pingvinų paroda, daug įvairių pasirodymų ir kitų įspūdingų dalykų. Siamo parkas garantuoja puikų laiką ir suaugusiems, ir vaikams.

Keliaukite į viduramžius San Miguelio pilyje ir stebėkite riterių kovas. Tai puiki pramoga visai šeimai.

Norime pasakyti, kad siūlome daugybę kitų įdomių dalykų ir veiklų Tenerifės pietuose. Taigi, jei turite automobilį arba galite atvykti į pietus su autobusu, peržiūrėkite mūsų siūlomus dalykus, kuriuos galite nuveikti Kosta Adechėje.

Be visų paminėtų ekskursijų ir veiklos, pats Puerto de la Krusas siūlo daug ką nuveikti. Skirkite laiko pasivaikščiojimams po istorinį centrą. Tai geras autentiškos Kanarų architektūros pavyzdys, todėl jums patiks tyrinėti gražias siauras gatveles su spalvingais namais. Pasimėgaukite atokvėpiu medžių šešėlyje Plaza Charco aikštėje. Jei išalksite, čia yra daug kavinių ir restoranų, kuriuose siūlomi Kanarų, ispanų, italų ir tarptautiniai patiekalai.

Ir, žinoma, kokios atostogos gali būti be paplūdimio. Netoli Loro parko rasite nuostabų juodojo smėlio paplūdimį – Playa Jardin.

Puerto de la Krusas yra garsiausias šiaurinės Tenerifės dalies kurortas. Tai mėgstamiausia atostogų vieta daugeliui turistų, daugiausia europiečių, kurie į Tenerifę atvyksta dėl nuostabaus kraštovaizdžio, nuostabių paplūdimių su natūraliu juodu smėliu ir švelnaus klimato.

Artimiausias Puerto de la Cruz oro uostas yra Šiaurės Los Rodeos oro uostas. Iš jo viešuoju autobusu arba taksi iki vietos nuvyksite per 25-30 minučių. Kalbant apie apgyvendinimą, Puerto de la Kruso mieste galite rasti tiek prabangiausių viešbučių, tiek nebrangių apartamentų.

Klimatas čia visus metus švelnus, tačiau ne toks sausas kaip pietinėje Tenerifės dalyje.

Ekskursijos po salas į Puerto del la Cruz

Kelionės laivu į Puerto del la Cruz

Keturračių motociklų safaris į Puerto del la Cruz

Rekomenduojami dalykai į Puerto del la Cruz

Teminiai parkai į Puerto del la Cruz

Susiję straipsniai:

Puerto de la Krusas yra pagrindinis šiaurinės Tenerifės dalies kurortas. Daugybė...