Pirmasis leidimas: 24 spalio, 2021 | Paskutinį kartą atnaujinta: 6 rugsėjo, 2022 | Autorius: Jan Daniel

Ką veikti Puerto de la Cruz mieste

Šiame įraše pateiksime išsamų gidą, ką nuveikti Puerto de la Cruz mieste. Siūlome daugybę pramogų ir dalykų, kuriuos galite nuveikti Puerto de la Kruze: Tenerifės salos ekskursijos, kelionės laivu ar ekskursijos, banginių stebėjimas, privačios ekskursijos, Loro parkas iš Puerto de la Kruzo ir dar daug kitų dalykų, kuriuos galite nuveikti, rasite čia.

Čia pateikiamos mūsų rekomendacijos, ką veikti Puerto de la Kruze per atostogas Tenerifėje:

 • Laivo nuoma ypatingiems įvykiams švęsti
 • Ekskursija į Teidę
 • Ekskursija katamaranu pamatyti banginių ir delfinų
 • Keturračių safaris Tenerifėje

Jei skaitysite toliau, sužinosite įdomios informacijos, padėsiančios susiorganizuoti atostogas Tenerifėje ir padaryti viešnagę saloje daug patrauklesnę, linksmesnę ir labiau atpalaiduojančią. Mes žinome viską apie Tenerifę, gražias lankytinas vietas, paplūdimius, kalnus ir t. t.

Naudodamiesi šiuo vadovu atrasite daugybę pramogų ir dalykų, kuriuos galite nuveikti ir pamatyti Puerto de la Kruso mieste. Jei norite, slinkite žemyn iki šio įrašo pabaigos, kad sužinotumėte visus mūsų pasiūlymus. Tačiau norėtume, kad toliau skaitytumėte šį straipsnį, kuriame pateikiama tiksli ir įdomi informacija apie Puerto de la Krusą.

Puerto de la Krusas

Tai šiaurinėje Tenerifės dalyje esanti vieta par excellence, mėgstama daugelio turistų iš viso pasaulio atostogų vieta. Tai taip pat mėgstama daugelio europiečių, kurie čia renkasi atvykti, kad pasimėgautų atšiauriu kraštovaizdžiu ir žaviais juodojo smėlio paplūdimiais. Čia visus metus vyrauja švelnus ir malonus klimatas. Atraskite Tenerifę – salą, garsėjančią posakiu „La Eterna Primavera” (Amžinasis pavasaris).

Artimiausias oro uostas Puerto de La Cruz yra gerai žinomas oro uostas Tenerifės šiaurėje arba Los Rodeos oro uostas. Jis siūlo daug pigių skrydžių į Tenerifę iš šalies teritorijos, taip pat jungia su visomis kitomis Kanarų salyno salomis. Kelionė autobusu arba išsinuomotu automobiliu nuo oro uosto iki kelionės tikslo bet kuriame Puerto de la Kruzo viešbutyje ar bute trunka apie 20 ir 30 minučių.

Ką veikti Puerto de la Kruso mieste

Playa Jardin Beach in Puerto de la Cruz

Jei atostogoms Tenerifėje pasirinkote šią vietą, tikriausiai norėsite sužinoti šiek tiek daugiau apie tai, ką veikti ir ką aplankyti Puerto de la Kruso mieste.

Čia mes galime jums padėti. Atrinkome jums visas veiklas, kuriomis tikrai verta užsiimti, jei apsistosite Puerto de la Kruze. Būtinai peržvelkite mūsų gidą, kad gautumėte kuo daugiau informacijos apie veiklą ir ekskursijas savo atostogoms.

Pats Puerto de la Krusas siūlo daugybę veiklos ir užsiėmimų. Skirkite laiko pasivaikščioti po senamiestį. Tai gera vieta susipažinti su salos architektūra ir pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, kuriose vis dar išlikę kai kurie Kanarų papročiai. Pasivaikščiokite tarp spalvingų namų ir gėlėtų balkonų, pabrėžiančių istorinį ir kultūrinį paveldą. Esate alkani? Čia rasite keletą restoranų, kuriuose patiekiami Kanarų, ispanų ir tarptautinės virtuvės patiekalai. Tipiški patiekalai – kepti aštuonkojai ir „papas” su mojo. Nepamirškite išgerti kavos centre esančioje Plaza del Charco aikštėje.

Playa Jardin paplūdimys

Žinoma, turite mėgautis saule ir paplūdimiu. Visai netoli gerai žinomo Loro parko rasite nuostabų juodojo smėlio paplūdimį Playa Jardín. Savo pavadinimą jis pelnė dėl aplink jį esančių sodų. Jame galima maloniai pasivaikščioti ir pasimėgauti saule. Paplūdimyje yra vaikų žaidimų aikštelė, paplūdimio barai ir restoranai lankytojų malonumui.

Tai mėlynosios vėliavos paplūdimys, o tai reiškia, kad jame teikiamos visos paslaugos besimaudantiems, o vanduo yra higieniškas ir saugus. Nustokite ieškoti, ką veikti Puerto de La Cruz mieste, susikraukite maudymosi kostiumėlį ir keliaukite pasimėgauti paplūdimiu bei jo teikiamomis paslaugomis.

Loro Parque

Loro Parque Tenerife with Transport

Šalia Playa Jardín yra Loro Parque, kuris yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos verta nuveikti Puerto de la Cruz mieste. Tai nuostabus pramogų parkas, kasmet pritraukiantis šimtus turistų. Kadangi jis įsikūręs labai judrioje vietoje, į jį kartais gali būti sunku patekti, todėl būtinai iš anksto užsisakykite bilietus.

Bananapalmbay siūlome bilietus su transportu į nuostabųjį Loro parką. Čia rasite įvairių atrakcionų ir gyvūnų pasirodymų. Kai kurie sako, kad tai geriausias pramogų parkas Tenerifėje. Loro parke yra didžiausia papūgų kolekcija, egzotinių gyvūnų ir daugybė pasirodymų su delfinais, orkomis ir jūrų liūtais. Parko viduje – tikros džiunglės, lankomos metai iš metų. Parke taip pat rasite žaidimų aikštelę vaikams ir keletą restoranų, kuriuose galima skaniai pavalgyti.

Išvykos laivu iš Puerto de La Cruz

CAPELLI TEMPEST 1000 Mallorca Big Boat Rental without skipper01.min

Geriausias būdas praleisti ilgą dieną paplūdimyje ir pasimėgauti Tenerifės pakrantėmis, jos saule ir vandeniu – plaukti laivu. Galite mėgautis vandenyno vėju, atsipalaiduoti ant denio ir stebėti prie salos krantų gyvenančius banginius ir delfinus. Taip pat turėsite galimybę plaukioti, nardyti ir nardyti su akvalangu. Į daugumos laivų kainą įskaičiuoti nardymo akiniai ir snorkeliai.

Šiame nedideliame sąraše pateikiame jums keletą mūsų turimų laivų, kuriais galite plaukti Atlanto vandenynu ir atrasti Tenerifės pakrantę laivu:

 • Ekskursija laivu į Los Gigantes Tenerifėje su „Freebird
 • Ekskursija laivu į Los Gigantes su Shogun
 • Ekskursija katamaranu į Los Gigantes Tenerifėje su Royal Dolphin

Banginių ir delfinų stebėjimas

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Banginių ir delfinų stebėjimas yra vertinga patirtis suaugusiesiems ir ypač jaunesniems. Šios ekskursijos paprastai vyksta ramiuose vandenyse prie pietinės Tenerifės dalies. Daugumoje mūsų ekskursijų suteikiama galimybė užsisakyti transportą su pasiėmimu iš viešbučio, priklausomai nuo to, kur esate apsistoję.

Banginiai ir delfinai nuolat gyvena netoli Tenerifės pakrančių. Įvairių laivų, vykdančių šią veiklą, kapitonai gerai žino jų įpročius ir papročius ir visada maksimaliai gerbia jų aplinką bei savitumą. Dažniausiai sutinkamos šios rūšys: pilkieji delfinai ir bandomieji banginiai.

Ekskursijos iš Puerto de La Cruz

Be to, ką galima nuveikti Puerto de La Kruso mieste plaukiant laivu, saloje siūloma daugybė ekskursijų ir kelionių, kurios prasideda iš Puerto de La Kruso. Jas siūloma pasiimti iš viešbučio, kuriame esate apsistoję.

Su mūsų ekskursijomis Tenerifėje iš Puerto de la Kruso galite aplankyti įspūdingiausias salos vietas, pavyzdžiui, Teidę, mitinį Maskos kaimą ir net aplankyti kaimyninę La Gomeros salą.

Kviečiame pažinti Tenerifę iš vidaus, vaikščiojant po vulkaninę vietovę arba kopiant į kalnus ir uolas. Saloje atsiveria neįtikėtinų kontrastų kraštovaizdžių įvairovė. Mėgaukitės pakrantės ir įspūdingo Teidės kalno vaizdais.

Atostogų Tenerifėje metu nepamirškite fotoaparato, kad įamžintumėte gražiausius kraštovaizdžius. Nepamirškite pasiimti žygio batų, vandens ir apsaugos nuo vėjo bei saulės.

Tai tik kelios iš Bananapalmbėjuje siūlomų ekskursijų, kad galėtumėte mėgautis atostogomis Tenerifėje.

 • Ekskursija į Teidę, Tenerifė
 • Teidė – Maska, autentiškos Kanarų salos
 • Dienos ekskursija į Santa Krusą, La Laguną ir Tagananą Tenerifėje

Žygis pėsčiomis ir pakilimas į Teidę

Private Trekking Teide with Permision (2)

Jei esate Puerto de La Cruz mieste, kviečiame Jus leistis į žygį pėsčiomis Tenerifės takais. Pateikiame priežastis, kodėl planuodami atostogas Puerto de la Kruze turėtumėte įtraukti žygius pėsčiomis. Viena iš populiariausių mūsų ekskursijų yra kopimas į Teidės kalną. Tai nuostabi patirtis, kuria galite pasidalyti su šeima ir draugais, lydimi patyrusio gido.

Turime jums pasakyti, kad tai labai reikli ekskursija patyrusiems žmonėms. Pirmoji maršruto dalis yra šiek tiek pasvirusi vulkaninių uolienų takais. Po pusvalandžio maršrutas tampa šiek tiek sudėtingesnis. Pirmoje stotelėje sustojame atsigaivinti ir aklimatizuotis. Turime žinoti, kad dėl aukščio keičiasi klimatas ir slėgis. Toliau keliaujame iki keltuvo stoties, iš kurios atsiveria nuostabūs visos salos vaizdai.

Užsisakykite mūsų ekskursijas į Teidę iš Puerto de la Kruso ir susipažinkite su jos orografija, nuostabiais kraštovaizdžiais ir ramia atmosfera. Peržiūrėkite mūsų veiklą Ekskursija į Teidę, Tenerifė su paėmimu Puerto de la Kruso mieste.

Parodos

Be turistinės veiklos Tenerifėje, galite pasimėgauti šou ir įvairiais pasirodymais, kad maloniai praleistumėte vakarą linksmoje atmosferoje. Vienas geriausių šou Tenerifėje yra viduramžių šou San Migelio pilyje (Castillo de San Miguel). Rekomenduojame šią pramogą įtraukti į savo pramogų Puerto de La Cruz mieste sąrašą, kad pasijustumėte tarsi viduramžiais. Šou metu vyksta riterių mūšiai kaip tais laikais. Pasirodymo pabaigoje nemokamo flamenko šou metu siūloma speciali vakarienė.

Keturračių safaris Puerto de la Kruso mieste

Galiausiai norėtume papasakoti apie keturračių safarį Tenerifėje. Jei esate nuotykių ir greičio mėgėjas, kviečiame užsisakyti ekskursiją keturračiais. Mėgaukitės jaudinančiu 4 valandų trukmės safariu ir pažinkite Tenerifės kraštovaizdį. Mėgaukitės nuostabiais vaizdais su skirtingais kontrastais tarp lavos suformuoto reljefo, kerinčių miškų ir svajingų pakrančių.

Ekskursijos keturračiais yra smagios ir jaudinančios, idealiai tinkančios dalytis su draugais. Keturračiais galėsite pažinti Tenerifę ir įkvėpti gryno oro atostogų saloje metu. Rinkitės iš mūsų siūlomų keturračių sporto veiklų:

 • Keturračių safaris Tenerifėje Milžinai 80 % nuo kelio
 • Keturračių safaris Tenerifėje: Masca + miškas
 • Važinėjimas keturračiais Tenerifėje Vulkanas

Babanapalmbay.com mielai padėsime jums suplanuoti atostogas ir maksimaliai išnaudoti laiką saloje. Nepamirškite, kad mes organizuojame pervežimus iš viešbučio, kuriame esate apsistoję, į vietas, kuriose vyksta užsiėmimai. Jei turite klausimų ar norite mus pasamdyti, parašykite mums „WhatsApp”, mes dėmesingai aptarnaujame savo klientus.

Tuo baigiame mūsų geriausių pramogų Puerto de La Cruz mieste gidą. Dabar galite peržiūrėti toliau pateiktą sąrašą ir pasirinkti jus labiausiai dominančią ekskursiją ar veiklą. Procesas yra greitas ir paprastas, tiesiog užpildykite po kiekviena veikla ar ekskursija esančią formą. Tačiau jei kiltų klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis ir mes mielai jums padėsime.

 

 

Užsisakykite per WhatsApp

Ekskursijos po salas į Puerto del la Cruz

Kelionės laivu į Puerto del la Cruz

Rekomenduojami dalykai į Puerto del la Cruz

Teminiai parkai į Puerto del la Cruz

Trekingas į Puerto del la Cruz

Valčių čarteriai į Puerto del la Cruz

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: