Sprawy do załatwienia w Puerto de la Cruz

Dowiedz się najlepszych rzeczy, które możesz zrobić w Puerto de la Cruz lub z niego. Cenimy Twój czas, więc tutaj wybraliśmy najbardziej popularne i wiodące wycieczki i zajęcia, które sprawią, że będziesz uwielbiał tę fantastyczną wyspę i zapewni Ci rozrywkę podczas Twoich wakacji na Teneryfie. Jesteśmy lokalnymi ekspertami z ponad 5 letnim doświadczeniem na rynku, więc upewnij się, że wszystkie rzeczy, które tutaj wymieniamy są warte Twojej uwagi.

Nie traćmy ani sekundy dłużej i zacznijmy odkrywać wszystkie wspaniałe rzeczy, które można zrobić w Puerto de la Cruz lub z niego.

Kupując drogę, pełną listę wszystkich wycieczek, wycieczek i zajęć z Puerto de la Cruz znajdziesz poniżej naszego przewodnika.

Jeśli już zdecydowałeś się spędzić swoje wakacje w tym niesamowitym kurorcie, prawdopodobnie chciałbyś wiedzieć, jakie są główne punkty zainteresowania, przede wszystkim rzeczy do zrobienia w i wokół Puerto de la Cruz. Tutaj uzyskasz odpowiedzi. I pamiętajcie, te rzeczy do zrobienia są odpowiednie dla wszystkich rodzajów urlopowiczów: rodzin, par, grup przyjaciół. Wszystkie one są również przyjazne dla dzieci. Są więc naprawdę najbardziej popularne i polecane.

Idź na górę Teide. Ten punkt jest tak samo ważny przy każdym pobycie w Puerto de la Cruz lub innej miejscowości na Teneryfie. Tylko dlatego, że Teide jest jednym z najbardziej wartych odwiedzenia miejsc na Teneryfie. Panoramiczne widoki, najwyższa góra Hiszpanii i słynny Park Narodowy, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, nie pozwolą Ci pozostać obojętnym.

Z nami masz dwie możliwości zwiedzenia góry Teide z Puerto de La Cruz: półdniową wycieczkę lub całodniową wycieczkę Teide-Masca.

Anaga jest kolejnym nieodłącznym miejscem z Puerto de la Cruz. Starożytny las deszczowy laurisilva sprawi, że zapomnisz, że żyjesz w XXI wieku.

Aby odwiedzić Anagę proponujemy wycieczkę autokarową z Puerto de la Cruz, która zabierze cię również do La Laguna i Santa Cruz de Tenerife, dzięki czemu będziesz miał okazję poznać trochę kanaryjskiej historii i kultury.

Ta ogromna skała jest kolejnym skarbem natury, który Teneryfa ma do zaoferowania swoim gościom. Najprostszym sposobem na odwiedzenie ich z Puerto de la Cruz jest wycieczka statkiem. Ta opcja jest również najlepsza, jeśli chcesz uzyskać naprawdę zapierające dech w piersiach doświadczenie jako najlepszy widok na klify, które dostaniesz od morza.

Ciepłe słońce i ocean są jednak prawdopodobnie głównymi przyczynami pobytu w Puerto de la Cruz, nie są one wystarczające, aby zapewnić rozrywkę przez cały okres wakacji. Oto kilka zabawnych atrakcji, które z pewnością pomogą Ci zróżnicować Twoje wakacje w Puerto de la Cruz.

Idź na obserwację wielorybów lub delfinów. Zajęcia te są świetne dla każdego rodzaju osób i w każdym wieku. Nikt nie pozostanie obojętny obserwując te piękne i pełne wdzięku walenie bawiące się w ich naturalnym środowisku. Możesz obserwować wieloryby lub delfiny w każdej porze roku, ponieważ przebywają one na stałe w wodach Teneryfy. Najczęściej spotykane gatunki to delfin butelkowy i wieloryb pilot. Poza spotkaniem z wielorybami i delfinami, będziesz mieć możliwość relaksującego i przyjemnego spędzenia czasu na pokładzie, pływania i snorkelingu. Wszystkie wycieczki statkiem rozpoczynają się na Teneryfie Południowej, ale oferujemy kilka opcji z odbiorem z Puerto de la Cruz, na przykład katamaran Royal Delfin.

Whale Watching z Costa Adeje daje więcej możliwości wyboru łodzi i wycieczki. Jeśli masz samochód, to może to być również opcja dla Ciebie.

Wybierz się do Siam Park lub Loro Parque. Oba są jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na Teneryfie i będą świetną opcją, jeśli przyjedziesz z dziećmi.

Loro Park posiada największą kolekcję papug, największą wystawę pingwinów, wiele różnych pokazów i innych imponujących rzeczy. Siam park gwarantuje świetną zabawę zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Powrót do czasów średniowiecznych w Castillo de San Miguel, oglądanie walk rycerskich. Jest to wspaniałe, przyjazne dla rodziny zajęcie.

Pozwól, że powiemy Ci, że oferujemy wiele lub innych zabawnych rzeczy do i zajęcia z południa Teneryfy. Więc jeśli masz samochód lub możesz przyjechać na południe autobusem, sprawdź nasze opcje Rzeczy do zrobienia w Costa Adeje.

Puerto de la Cruz, oprócz wszystkich wymienionych wycieczek i zajęć dodatkowych, oferuje wiele rzeczy do zrobienia. Spędźcie czas na spacer po historycznym centrum. Jest to dobry przykład autentycznej architektury kanaryjskiej i z przyjemnością poznasz jej wąskie uliczki z kolorowymi domami. Zrelaksuj się w cieniu drzew na Plaza Charco. Jeżeli zgłodniejesz, znajdziesz tu wiele kawiarni i restauracji z kuzynem kanaryjskim, hiszpańskim, włoskim i międzynarodowym.

I oczywiście, które wakacje mogą być bez plaży. W pobliżu Loro Park znajduje się piękna plaża o czarnym piasku – Playa Jardin.

Puerto de la Cruz jest najbardziej znanym kurortem w północnej części Teneryfy. Jest to ulubione miejsce na wakacje dla wielu turystów, głównie Europejczyków, którzy odwiedzają Teneryfę z powodu pięknych krajobrazów, niesamowitych plaż z naturalnym czarnym piaskiem i łagodnym klimatem.

Najbliższe lotnisko w Puerto de la Cruz znajduje się na północnym lotnisku Los Rodeos. Dojazd stamtąd publicznym autobusem lub taksówką zajmie Ci 25-30 minut. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, w Puerto de la Cruz można znaleźć zarówno najbardziej luksusowe hotele, jak i niedrogie apartamenty.

Klimat jest tu łagodny przez cały rok, jednak mniej suchy niż na Teneryfie Południowej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Parki tematyczne w Puerto del la Cruz

Odkryj Zamek San Miguel, poczuj się jak w średniowieczu, zjedz kolację w...

Z

52,00€

Quad Bike Safaris w Puerto del la Cruz

To ekscytujące 4 godziny quad-safari pozwoli Ci odkryć unikalną naturę...

Z

170,00€

Ekscytujący Quad Safari, który zaczyna się od Los Gigantes. Po odebraniu z...

Z

110.00€

Informacja: 5 godzin Quad Safari na Teneryfie Ten ekscytujący Quad Safari...

Z

180,00€

Wycieczki po wyspach w Puerto del la Cruz

Odwiedźcie Santa Cruz de Tenerife w fantastycznym dniu zwiedzania. Ciesz się...

Z

30,00€

Na tej wycieczce odwiedzimy wyspę La Gomera zaczynając od południa Teneryfy....

Z

65,00€

Jeśli zatrzymujesz się lub przypływasz statkiem wycieczkowym do Santa Cruz...

Z

500,00€

Góra Teide o wysokości 3 718 metrów (12 198 stóp) jest najwyższym punktem...

Z

26,00€

Z naszym Island Coach Tour zrobisz rundę po wyspie Teneryfa i odwiedzisz jedno...

Z

25,00€

Odwiedź Teide, Icod de los Vinos, Garachico & Masca Teneryfa Day Tour...

Z

28,00€

Wycieczki statkiem w Puerto del la Cruz

Wejdź na pokład Royal Delfin i ciesz się fantastycznym dniem z rodziną,...

Z

55,00€

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ KATAMARANEM NA TENERYFĘ DO LOS...

Z

44,00€

Zalecane rzeczy do zrobienia w Puerto del la Cruz

Odwiedźcie Santa Cruz de Tenerife w fantastycznym dniu zwiedzania. Ciesz się...

Z

30,00€

Góra Teide o wysokości 3 718 metrów (12 198 stóp) jest najwyższym punktem...

Z

26,00€

Odwiedź Teide, Icod de los Vinos, Garachico & Masca Teneryfa Day Tour...

Z

28,00€

Powiązane artykuły:

Puerto de la Cruz jest głównym ośrodkiem w północnej części Teneryfy. Wielu...