Braucieni ar laivu no Puerto de la Cruz

Braucieni ar laivu no Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz ir galvenais kūrorts Tenerifes ziemeļos. Daudzi atpūtnieki no visas pasaules to izvēlas neticamo ainavu, patīkamā klimata un autentiskās kanāriju atmosfēras dēļ.

 

Papildus saules baudīšanai skaistajās dabiskajās pludmalēs ir daudz ekskursiju un aktivitāšu, ko varat darīt tieši Puerto de la Krūzā vai no tās. Mūsu tīmekļa vietnē Jūs atradīsiet detalizētu informāciju par to, ko darīt Puerto de la Krūzā, un to varat apskatīt šeit.

Tagad mēs vēlamies nedaudz vairāk pastāstīt par vienu no mūsu iecienītākajām aktivitātēm – vaļu vērošanas braucienu ar laivu un izskaidrot, ko jūs redzēsiet un darīsiet šī fantastiskā brauciena laikā.

Mūsu laivu braucieni sākas no Puerto Kolonas ostas, kas atrodas Tenerifes dienvidos. Jums nav jāuztraucas, kā nokļūt uz turieni saviem spēkiem, mēs piedāvājam bezmaksas autobusu no Jūsu viesnīcas uz visiem laivu braucieniem, kas pieejami no Puerto de la Cruz.

Tenerife ir lieliska vieta vaļu un delfīnu vērošanai visa gada garumā.

Braucieni ar laivu ļauj jums redzēt šos jaukos dzīvniekus to dabiskajā vidē. Un ir pat garantēts, ka jūs kādu no tiem sastapsiet.

Visdrīzāk sastapsiet delfīnus un jūras vaļus. To vērošanas vietas ir koncentrētas ūdeņos starp Tenerifi un La Gomeru. Tāpēc, iekāpjot uz kuģa, jūs kuģosiet La Gomeras virzienā un apstāsieties, lai baudītu vaļu vai delfīnu rotaļas pavisam netālu. Tā ir absolūti satriecoša pieredze gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Papildus vaļu un delfīnu vērošanai brauciena laikā jūs varēsiet atpūsties, baudīt sauli, peldēties un snorkelēt, kā arī vienkārši lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni, pāriem vai draugiem. Brauciena laikā ar laivu jums būs iespēja apskatīt arī Tenerifes dienvidu piekrasti.

Un 4,5 stundu brauciena laikā jūs pat varēsiet apmeklēt elpu aizraujošās Los Gigantes klintis. Tagad jūs varat saprast, kāpēc izbrauciens ar laivu ir viena no populārākajām aktivitātēm Tenerifē un ir absolūti obligāti apmeklējams.

Vēl viena iespēja, kas būs pieejama tikai tad, ja brīvdienu laikā Tenerifē (paliekot Puerto de la Cruz) īrējat automašīnu, ir iznomāt kādu no mūsu privātajām laivām Costa Adeje.

Ja vēlaties doties izbraucienā ar laivu, vienkārši iepazīstieties ar mūsu iespējām no Puertoriko de la Krūza. Lai veiktu rezervāciju, jums būs nepieciešamas tikai pāris minūtes. Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa tālruni vai aizpildīt kontaktformu.

Braucieni ar laivu vietnē Puerto del la Cruz

Uzziniet, ko vislabāk var darīt Puerto de la Krūzā vai no tās. Mēs augstu...