Jednodňové výlety v Costa Adeje

Jednodňové výlety v Costa Adeje

Tu nájdete najlepšie jednodňové výlety a exkurzie, ktoré môžete podniknúť z Costa Adeje. Ponúkame veľký a variabilný výber, aby ste si mohli vybrať tú najlepšiu možnosť pre vašu dovolenku v Costa Adeje a zažiť úžasné chvíle počas vášho pobytu. Čítajte ďalej a zistite, ktoré neopakovateľné výlety a fantastické miesta na vás čakajú!

Toto miesto je pravdepodobne prvé, ktoré vám napadne, keď hovoríme o miestach, ktoré musíte vidieť na Tenerife. Môžete si vybrať z 2 výletov na horu Teide z Costa Adeje.

Pri poldennom výlete na Teide môžete mať aj možnosť vyviezť sa na vrchol lanovkou.

Ďalšou možnosťou je celodenný výlet Teide-Masca. Tento autobusový výlet vám umožní navštíviť aj ďalšie skvelé miesta, ako napríklad Icod de los Vinos, Garachico a dedinu Masca.

Ďalším monumentálnym miestom, ktoré môžete navštíviť z Costa Adeje, sú útesy Los Gigantes. Ak chcete oceniť ich veľkosť, odporúčame vám výlet loďou, ktorý vám zaberie približne pol dňa (4,5 hodiny). Loď vypláva z Puerto Colon, ktoré sa nachádza v Costa Adeje.

Ak chcete trochu spoznať kultúrnu stránku Tenerife, môžete si urobiť celodenný výlet do dvoch hlavných kultúrnych a historických centier: La Laguna a Santa Cruz de Tenerife, kde uvidíte kanársku architektúru a dozviete sa niečo o histórii Tenerife.

Z Costa Adeje je tiež možné podniknúť celodenný výlet na ďalší kanársky ostrov – La Gomera, ktorý ste pravdepodobne videli z pláže. Tento výlet vás obohatí o kanársku kultúru a tradície – budete sledovať autentický jazyk píšťaliek.

Okrem návštevy najvýznamnejších miest Tenerife si s našimi jednodňovými výletmi a exkurziami môžete jednoducho urobiť skvelú aktivitu, napríklad Výlet loďou v Costa Adeje za pozorovaním veľrýb a delfínov, ktorý je možné absolvovať počas celého roka.

Alebo môžete navštíviť park Siam a park Loro, ak máte dostatok času.

Milovníci adrenalínu ocenia naše Safari na vodných skútroch alebo paragliding.

Len nezabudnite, že ponúkame veľký výber najobľúbenejších a najlepších vecí, ktoré môžete robiť v Costa Adeje. Mnohé jednodňové výlety a výlety loďou, ktoré ponúkame, zahŕňajú aj vyzdvihnutie z vášho hotela ZDARMA. A samozrejme aj návrat do vášho hotela. Takže ak ste už objavili všetko v Costa Adeje a chcete vidieť trochu viac z Tenerife, potom by sme vám naozaj odporúčali absolvovať niektorý z našich výletov a exkurzií na ostrov, ktoré sa tiež začínajú v Costa Adeje.

Nižšie si pozrite úplný zoznam všetkých jednodňových výletov, ktoré ponúkame z Costa Adeje. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si, ktoré jednodňové výlety, exkurzie a aktivity chcete uskutočniť, a poslať nám žiadosť o rezerváciu.

A v neposlednom rade. Tu je niekoľko faktov o Costa Adeje, ktoré vás pravdepodobne zaujmú a budú pre vás užitočné.

FACTS

Costa Adeje sa nachádza na juhu ostrova Tenerife a je známe svojimi luxusnými 4 a 5-hviezdičkovými hotelmi, ako sú Bahia del Duque, Jardines del Teide, Gran Tacande alebo Costa Adeje Gran Hotel.

Počasie je tu zvyčajne teplé a slnečné až na niekoľko dní dažďa v zime, ktoré môžete spočítať na prstoch rúk. Takže sa rozhodujete správne, Costa Adeje je skvelá dovolenková destinácia pre vašu budúcu dovolenku!

Nielen vďaka skvelému počasiu je Costa Adeje tak atraktívne pre viac ako milión dovolenkárov ročne. Nájdete tu všetko, čo by ste mohli potrebovať, aby ste si počas svojej dovolenky užili skvelé chvíle. Čaká tu na vás veľa možností zábavy, ako napríklad karaoke, bary, predstavenia, kluby, reštaurácie a ďalšie.

Milovníci nakupovania tu tiež majú čo objavovať: Čakajú na vás nákupné centrá Siam Mall, Plaza del Duque, Duke Shops a mnoho ďalších miest.

Odporúčané aktivity na Costa Adeje

Pozorovanie veľrýb na Costa Adeje

Prehliadky ostrovov na Costa Adeje

Rybárske výlety na Costa Adeje

Safari na štvorkolkách na Costa Adeje

Tematické parky na Costa Adeje

Treking na Costa Adeje

Vodné športy na Costa Adeje

Výlety loďou na Costa Adeje

Súvisiace články:

Pozorovanie veľrýb v Costa Adeje na Tenerife je pravdepodobne najobľúbenejšou...
Chystáte sa na dovolenku na Tenerife a ste ubytovaní v Costa Adeje? Potom vás určite...
V tejto časti nájdete naše safari na štvorkolkách, ktoré ponúkame s vyzdvihnutím...
Výlety loďou na Costa Adeje sú jednou z najobľúbenejších a najodporúčanejších...
Vitajte na stránke Bananapalmbay.com, v tejto časti nájdete 14 lodí na prenájom v...
Chystáte sa stráviť dovolenku v Costa Adeje a hľadáte, čo robiť? Potom ste na...