Prenájom lodí na Costa Adeje Tenerife

Prenájom lodí na Costa Adeje Tenerife

Vitajte na stránke Bananapalmbay.com,

v tejto časti nájdete 14 lodí na prenájom v Costa Adeje. Väčšina lodí, ktoré sú k dispozícii na prenájom, odchádza priamo z najbližšieho prístavu v Costa Adeje: Adeje: prístav Puerto Colon.

Costa Adeje je ideálnym miestom pre príjemnú dovolenku na Tenerife. Úžasné poveternostné podmienky umožňujú prenajať si loď v Costa Adeje v ktoromkoľvek mesiaci v roku.

Rent a boat in Costa Adeje to watch whales and dolphins

Ponúkame širokú škálu možností. Od malých lodí s vlastným pohonom až po veľké luxusné jachty. Od možností pre páry, skupiny 4 až 5 osôb až po lode, ktoré sú schopné prijať veľké skupiny 24 až 200 cestujúcich.

Len stručný prehľad toho, aké lode a služby si u nás môžete prenajať v Costa Adeje:

 • člny s vlastným pohonom
 • Plachetnice
 • Člny bez potrebnej licencie
 • Katamarán
 • Luxusné jachty
 • Motorové člny
 • Rýchlostné člny
 • Lode s kapitánom alebo bez neho
 • Párty lode
 • Lode pre slečny a pánov
 • Lode na oslavu špeciálnych udalostí
 • Lode na svadobné žiadosti

Počas prenájmu/čarteru súkromnej lode môžete pozorovať veľryby alebo delfíny, navštíviť úžasné útesy Los Gigantes, plávať a šnorchlovať alebo si len tak ľahnúť na jedno z lehátok na palube a stráviť úžasný deň v Atlantickom oceáne.

Isté je, že prenájom lode v Costa Adeje vám umožní uvoľniť myseľ od každodenného stresu, odpojiť sa a objavovať krásy mora a jeho prírody.

Boat hire in Costa Adeje to see the Los Gigantes Cliffs

Výber správnej lode na prenájom v Costa Adeje môže byť ohromujúca úloha. Musíte zvážiť veci, ako je cena, typ lode, kapacita, trvanie, jedlo, nápoje, dostupnosť a mnoho ďalších dôležitých faktorov.

Preto môže byť naozaj veľkou úsporou času, ak nás jednoducho rýchlo kontaktujete prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby sme vám položili niekoľko otázok a poslali vám najvhodnejšie možnosti, ktoré môžete zvážiť.

Špecializujeme sa aj na oslavy špeciálnych udalostí, ako sú oslavy výročí svadby, žiadosti o ruku, oslavy Hen & Stag do a kooperačné podujatia.

Isté je, že na palube našej jachty zažijete úžasné chvíle. Väčšina z nich zahŕňa v cene aj jedlo a nápoje. Do prístavu Puerto Colon, z ktorého sa odchádza, sa dostanete ľahko, ak ste ubytovaní v Costa Adeje alebo v niektorom z blízkych letovísk, ako sú Los Cristianos, Playa de las Americas alebo El Duque. Ale aj v prípade, že bývate v oblasti, ktorá je trochu vzdialenejšia, máme pre vás možnosti lodnej dopravy, ktoré ponúkajú aj prepravu.

Aj v prípade, že máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich služieb prenájmu lodí v Costa Adeje, stačí kliknúť na ikonu whatsapp a kontaktovať nás. Radi vám pomôžeme nájsť váš ideálny čln!

Prenájom lodí bez kapitána na Costa Adeje

Prenájom lodí bez lodného preukazu na Costa Adeje

Prenájom luxusnej jachty na Costa Adeje

Prenájom rýchlostných člnov na Costa Adeje

Súvisiace články:

Tu nájdete najlepšie jednodňové výlety a exkurzie, ktoré môžete podniknúť z...
Pozorovanie veľrýb v Costa Adeje na Tenerife je pravdepodobne najobľúbenejšou...
Chystáte sa na dovolenku na Tenerife a ste ubytovaní v Costa Adeje? Potom vás určite...
V tejto časti nájdete naše safari na štvorkolkách, ktoré ponúkame s vyzdvihnutím...
Výlety loďou na Costa Adeje sú jednou z najobľúbenejších a najodporúčanejších...
Chystáte sa stráviť dovolenku v Costa Adeje a hľadáte, čo robiť? Potom ste na...