Valčių nuoma Costa Adeje Tenerifė

Valčių nuoma Costa Adeje Tenerifė

Sveiki atvykę į Bananapalmbay.com,

šiame skyriuje rasite 14 valčių nuomai Kosta Adechėje. Dauguma valčių, kurias galima išsinuomoti, išplaukia tiesiai iš artimiausio Kosta Adechės uosto: Puerto Colon uosto.

Kosta Adechė yra puiki vieta gražioms atostogoms Tenerifėje. Nuostabios oro sąlygos leidžia išsinuomoti laivą Kosta Adechėje bet kurį metų mėnesį.

Rent a boat in Costa Adeje to watch whales and dolphins

Siūlome daugybę galimybių. Nuo mažų savarankiškai vairuoti valčių iki didelių prabangių jachtų. Nuo variantų poroms, 4-5 asmenų grupėms iki laivų, galinčių priimti dideles grupes nuo 24 iki 200 keleivių.

Tik trumpa santrauka, kokius laivus ir paslaugas galite išsinuomoti pas mus Kosta Adechėje:

 • Savarankiškai vairuojamos valtys
 • Burinės valtys
 • Valtys be licencijos
 • Katamaranai
 • Prabangios jachtos
 • Motorinės valtys
 • Greitaeigės valtys
 • Valtys su kapitonu arba be jo
 • Vakarėlių valtys
 • Valtys mergvakariams ir bernvakariams
 • Valtys, skirtos ypatingiems renginiams švęsti
 • Valtys vedybų pasiūlymams

Privačios valties nuomos / užsakomosios nuomos metu galite stebėti banginius ar delfinus, aplankyti nuostabias Los Giganteso uolas, plaukioti ir nardyti arba tiesiog gulėti ant vieno iš laive esančių gultų ir praleisti nuostabią dieną Atlanto vandenyne.

Neabejotina, kad išsinuomoję laivą Kosta Adechėje galėsite atsipalaiduoti nuo kasdienio streso, atsijungti ir atrasti jūros bei jos gamtos grožį.

Boat hire in Costa Adeje to see the Los Gigantes Cliffs

Išsirinkti tinkamą laivą nuomai Kosta Adechėje gali būti nelengva užduotis. Turite atsižvelgti į tokius dalykus kaip kaina, laivo tipas, talpa, trukmė, maistas, gėrimai, prieinamumas ir daug kitų svarbių veiksnių.

Štai kodėl gali būti tikrai naudinga greitai susisiekti su mumis per „WhatsApp“, kad mes užduotume jums keletą klausimų ir atsiųstume tinkamiausius variantus, kuriuos galite apsvarstyti.

Mes taip pat specializuojamės ypatingų renginių šventimo srityje, pavyzdžiui, vestuvių metinių šventimo, pasiūlymų tuoktis, mergvakarių ir bernvakarių šventimo bei bendradarbiavimo renginių organizavimo srityje.

Neabejotina, kad mūsų jachtose praleisite nuostabų laiką. Į daugumos jų kainą taip pat įskaičiuotas maistas ir gėrimai. Jei apsistojote Kosta Adechėje arba viename iš netoliese esančių kurortų, pavyzdžiui, Los Cristianos, Playa de las Americas arba El Duque, nuvykti į išplaukiantį Puerto Colon uostą bus paprasta. Tačiau net jei apsistojote vietovėje, kuri yra šiek tiek toliau, mes taip pat siūlome laivus, kuriais galima nuvykti.

Be to, jei turite klausimų apie mūsų valčių nuomos paslaugas Kosta Adechėje, tiesiog spustelėkite piktogramą „whatsapp“ ir susisiekite su mumis. Mielai padėsime jums rasti idealią valtį!

Buriavimo valčių nuoma į Costa Adeje

Greitaeigių valčių nuoma į Costa Adeje

Katamaranų nuoma į Costa Adeje

Prabangių jachtų nuoma į Costa Adeje

Valčių nuoma be kapitono į Costa Adeje

Valčių nuoma be valties licencijos į Costa Adeje

Susiję straipsniai:

Banginių stebėjimas Kosta Adechėje, Tenerifėje, yra bene populiariausias...
Išvykos laivu Kosta Adechėje yra viena populiariausių ir labiausiai rekomenduojamų...
Šiame skyriuje rasite mūsų siūlomus safarius keturračiais motociklais su paėmimu ir...
Atvykstate atostogauti į Tenerifę ir apsistojate Kosta Adechėje? Tuomet tikrai norite...
Čia rasite geriausius dienos maršrutus ir ekskursijas, kurias galite atlikti iš Kosta...
Ketinate atostogauti Kosta Adechėje ir ieškote, ką veikti? Tuomet atsidūrėte...