Kosta Adechės banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijos

Kosta Adechės banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijos

Banginių stebėjimas Kosta Adechėje, Tenerifėje, yra bene populiariausias užsiėmimas, kuriuo gali užsiimti visi atostogautojai. Daugiau nei penkerių metų patirtis rinkoje įrodė, kad įvairaus amžiaus ir skonio žmonės puikiai praleidžia laiką užsiimdami šia nuostabia ir atpalaiduojančia veikla. Taigi skaitykite toliau ir sužinokite 5 svarbiausias priežastis, kodėl banginių stebėjimas turėtų būti įtrauktas į jūsų atostogų Kosta Adechėje sąrašą.

Ar esate girdėję, kad Tenerifė yra viena geriausių vietų stebėti banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje? Taip yra todėl, kad jie nuolat gyvena vandenyse tarp Tenerifės ir La Gomeros ir juos galima pamatyti bet kurį metų mėnesį. Taigi į banginių stebėjimo ekskursijas galima vykti ištisus metus, net ir tada, kai mūsų Vulkanas Teidė turi sniego.

Stebėti šiuos mielus, mielus ir grakščius banginius, tiesiog žaidžiančius šalia laivo, yra patirtis, kurios kasdieniniame gyvenime taip lengvai nepatirsite. Tad kodėl gi ne? Pasinaudokite galimybe juos stebėti ir jais grožėtis per atostogas Kosta Adechėje! Dažniausiai šioje vietovėje sutinkami gyvūnai yra pilkieji delfinai ir bandomieji banginiai. Ir garantuotai vieną iš jų sutiksite kelionės banginių stebėjimo laivu metu. Jei mėgstate pasiplaukiojimą katamaranu su nedideliu dalyvių skaičiumi, pažvelkite į šią 3 valandų ekskursiją katamaranu!

Niekas negali paneigti visos naudos sveikatai, kurią žmogus gauna būdamas šalia vandenyno ar ant jo. Grynas oras, saulė, bangų ošimas ir vandenyno brizas sukuria geriausią antistresinį ir atpalaiduojantį poveikį. Keliaudami banginių stebėjimo laivu tikrai atsijungsite nuo visų rūpesčių ir palaimingai bei maloniai praleisite atostogas Kosta Adechėje.

Be banginių stebėjimo, kelionė laivu – tai puikus būdas aplankyti gražią ir ramią įlanką su švariu ir skaidriu vandeniu, kurioje galima plaukioti ir nardyti. Dauguma banginių stebėjimo ekskursijų iš Kosta Adechės vyksta į Maskos arba El Puertito įlanką.

 

Tikriausiai klausėte savęs, kuri veikla tikrai tiks visiems jūsų šeimos nariams ar draugų grupei? Veikla, kuri vienodai patiks ir vaikui, ir paaugliui, ir suaugusiajam. Štai ir viskas – banginių stebėjimo kelionė. Tiesiog pasirenkite ją ir turėsite daug džiaugsmo kupinų prisiminimų apie atostogas Kosta Adechėje.

Jei jus domina išvyka delfinų valtimi iš Kosta Adechės, susipažinkite su visomis mūsų siūlomomis galimybėmis ir pasirinkite jums tinkamiausią. Turime daugybę skirtingų ekskursijų, kurios iš esmės skiriasi pagal trukmę ir valties tipą.

Visos delfinų ir banginių stebėjimo ekskursijos prasideda Kosta Adechėje esančiame Puerto Kolono uoste.

Galite mėgautis 3 valandų trukmės ekskursija laivu su nardymu, banginių stebėjimu ir užkandžiais bei gėrimais laive su mažesniu keleivių skaičiumi.

Geras pasirinkimas – „Abrazo Catamaran“, todėl jūsų laukia patogi kelionė ir puikus poilsis. Arba galite rinktis 4,5 val. trukmės kelionę laivu „Freebird“ arba „Royale Delfin“ ir, be banginių stebėjimo, aplankyti Los Gigantes uolas. Tai gali būti vienas geriausių būdų pamatyti Los Gigantesą, nes iš vandenyno pusės galėsite geriau įvertinti šių įspūdingų uolų dydį ir didybę.

Nesate tokie užtikrinti dėl vandens arba turite mažai laiko, bet vis tiek norėtumėte pamatyti banginius ir delfinus? Nesijaudinkite, galite tai padaryti ir šiek tiek trumpiau! Tereikia pasirinkti 2 valandų banginių stebėjimą su „Eden“ katamaranu.

Turime laivų su mažesniu dalyvių skaičiumi, didelių laivų ir privačių užsakomųjų reisų, tiesiogine to žodžio prasme kelionę laivu gali rinktis kiekvienas. Tiesiog raskite jums tinkamą ir užpildykite mūsų užsakymo užklausos formą, kad gautumėte bilietus! Jei turite ypatingų pageidavimų dėl banginių stebėjimo ekskursijos, tiesiog susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią sprendimą!

Pabaigoje parengėme keletą faktų ir informacijos apie Kosta Adechę, kurie gali būti įdomūs ir naudingi jums, jei ketinate atostogauti šiame garsiame Tenerifės pietinės pakrantės kurorte.

  • Iš pietinio oro uosto į Kosta Adechę viešuoju autobusu nuvyksite per 45 minutes, o taksi – per 25-30 minučių.
  • Kosta Adechė įsikūrusi iškart po Playa de Las Americas, todėl garsusis naktinis gyvenimas ir pramogos Las Amerikoje bus lengvai pasiekiami, jei.
  • Tai taip pat naujausias Tenerifės kurortas, kuriame yra prabangiausi viešbučiai, prašmatnūs restoranai ir prekybos centrai.
  • Kosta Adechės klimatas yra labai švelnus, todėl sausį čia bus beveik toks pat oras kaip ir birželį.
  • Kosta Adechės paplūdimiai nuostabūs, gražūs ir turi visus reikiamus patogumus, kad viešnagė juose būtų patogi ir maloni. Populiariausi Kosta Adechės paplūdimiai yra šie: Playa Fañabe, Playa Troya, Playa el Duque.

Taip pat perskaitykite mūsų straipsnį, kuriame sužinosite, ką veikti Kosta Adechėje, išskyrus banginių stebėjimo ekskursijas laivu.

Banginių stebėjimas į Costa Adeje

Susiję straipsniai:

Sveiki atvykę į Bananapalmbay.com, šiame skyriuje rasite 14 valčių nuomai Kosta...
Išvykos laivu Kosta Adechėje yra viena populiariausių ir labiausiai rekomenduojamų...
Šiame skyriuje rasite mūsų siūlomus safarius keturračiais motociklais su paėmimu ir...
Atvykstate atostogauti į Tenerifę ir apsistojate Kosta Adechėje? Tuomet tikrai norite...
Čia rasite geriausius dienos maršrutus ir ekskursijas, kurias galite atlikti iš Kosta...
Ketinate atostogauti Kosta Adechėje ir ieškote, ką veikti? Tuomet atsidūrėte...