Costa Adeje Pozorování velryb a delfínů

Costa Adeje Pozorování velryb a delfínů

Guide

Pozorování velryb v Costa Adeje na Tenerife je pravděpodobně nejoblíbenější aktivitou pro všechny druhy turistů. Během našich 15 let zkušeností jsme zjistili, že se touto obdivuhodnou a relaxační aktivitou skvěle baví lidé všech věkových kategorií a chutí.

Přečtěte si hlavní důvody, proč by pozorování velryb mělo být na seznamu aktivit vaší dovolené na Costa Adeje.

Důvody, proč si na Tenerife objednat výlet za pozorováním velryb

Whale and Dolphin Boat Trips in Tenerife South

Slyšeli jste, že Tenerife je jedním z nejlepších míst, kde můžete pozorovat velryby a delfíny v jejich přirozeném prostředí? Je to proto, že trvale žijí ve vodách mezi Tenerife a La Gomerou a můžete je vidět v každém měsíci v roce. Výlety za pozorováním velryb tak můžete podnikat po celý rok, dokonce i když na našem vulkánu Teide leží sníh. Pozorování velryb na Tenerife by od nynějška mělo být na vašem seznamu aktivit číslo jedna.

Kytovci si přicházejí hrát do blízkosti lodí

Pozorovat tyto přátelské, roztomilé a půvabné kytovce, jak si hrají v blízkosti lodi, je zážitek, který se vám jen tak snadno nenaskytne každý den. Tak proč ne? Využijte příležitosti pozorovat je a obdivovat během své dovolené na Costa Adeje. Nejčastějšími zvířaty v této oblasti jsou delfíni skákaví a plejtváci obrovští. A během výletu lodí za pozorováním velryb se s některou z nich zaručeně setkáte. Pokud byste rádi podnikli výlet katamaránem s několika málo účastníky, podívejte se na tento tříhodinový výlet katamaránem!

Je to relaxační a příjemná aktivita

Nikdo nemůže popřít všechny zdravotní výhody, které člověku přináší pobyt v blízkosti oceánu. Čerstvý vzduch, slunce, šumění vln a mořský vánek vytvářejí ten nejlepší antistresový a relaxační účinek. Při výletu lodí za pozorováním velryb se během dovolené na Costa Adeje uvolníte a prožijete příjemné chvíle.

Využijte výlet lodí k ochlazení v zátoce

Kromě pozorování velryb je výlet lodí skvělým způsobem, jak navštívit klidnou zátoku. Využijte příležitosti ke koupání a šnorchlování. Většina výletů za pozorováním velryb z Costa Adeje kotví v zátoce Masca nebo v zátoce El Puertito.

Je to ideální aktivita pro celou rodinu a zejména pro děti

boat charter los Cristianos Tenerife for groups (4)

Pravděpodobně vás zajímá, která aktivita bude jistě vhodná pro všechny členy vaší rodiny nebo skupinu přátel? Aktivita, kterou stejně ocení dítě, teenager i dospělý. No, přesně taková je: výlet za pozorováním velryb. Udělejte si ho a budete mít na dovolenou v Costa Adeje spoustu radostných vzpomínek.

Mořská fauna Tenerife

Velká biologická rozmanitost, která se v Tenerifském zálivu nachází, zaručuje stálou přítomnost mnoha druhů kytovců, jako např: velryby létající a delfíni skákaví, spolu s dalšími migrujícími druhy, jako jsou např: Delfíni skvrnití, delfíni skvrnití, delfíni obecní nebo delfíni drsnozubí, velryby plejtvákovité, kosatky, delfíni zoborožci.

Výlety lodí za velrybami a delfíny na Tenerife

Pokud máte zájem o výlet lodí za delfíny z Costa Adeje, prohlédněte si všechny možnosti, které nabízíme, a vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Máme mnoho různých výletů, které se v zásadě liší délkou trvání a typem lodi.

Všechny výlety s pozorováním delfínů a velryb odjíždějí z přístavu Puerto Colon, který se nachází v Costa Adeje.

Máme lodě s malým počtem účastníků, velké lodě i soukromé chartery, doslova výlet pro každého. Stačí si najít ten pravý pro vás a vyplnit náš rezervační formulář, abyste získali vstupenky. Pokud máte nějaké zvláštní přání týkající se výletu za pozorováním velryb, stačí nás kontaktovat a my najdeme to nejlepší řešení.

Pronájem katamaránu Abrazo

abrazo catamaran charter in tenerife

Dobrou volbou bude katamarán Abrazo, s nímž zažijete pohodlný výlet a skvělý relaxační zážitek. Můžete také absolvovat 4,5hodinový výlet lodí Freebird nebo Royale Delfin a kromě pozorování velryb navštívit útesy Los Gigantes. To by mohl být jeden z nejlepších způsobů, jak si prohlédnout Los Gigantes, protože si lépe uvědomíte velikost a majestátnost těchto velkolepých útesů ze strany oceánu.

Krátký výlet katamaránem Eden

Nejste si na vodě tak jistí nebo máte málo času, ale přesto byste rádi viděli velryby a delfíny? Nebojte se, můžete si ho také trochu zkrátit! Stačí si vybrat 2 hodiny pozorování velryb na katamaránu Eden.

Fakta o Costa Adeje, Tenerife

day trips in costa adeje

Připravili jsme pro vás několik faktů a informací o Costa Adeje, které by pro vás mohly být zajímavé a užitečné.

– Cesta na Costa Adeje z jižního letiště trvá asi 45 minut veřejným autobusem nebo 25-30 minut taxíkem.

– Costa Adeje se nachází hned za Playa de Las Americas, takže proslulý noční život a zábava Las Americas pro vás budou snadno dostupné samy o sobě.

– Je to také nejnovější turistické centrum Tenerife s nejluxusnějšími hotely, elegantními restauracemi a nákupními centry.

– Podnebí v Costa Adeje je velmi mírné, takže počasí v lednu bude téměř stejné jako v červnu.

– Pláže v Costa Adeje jsou krásné a mají veškeré potřebné vybavení, aby byl váš pobyt pohodlný a příjemný. Nejoblíbenější pláže v Costa Adeje jsou: Playa Fañabé, Playa Troya, Playa el Duque.

Podívejte se také na náš článek o tom, co dělat v Costa Adeje Tenerife, kde najdete další dostupné aktivity a také výlety lodí za pozorováním velryb.

Doufáme, že jsme vám pomohli poznat důvody, proč si objednat výlet lodí na pozorování velryb z Costa Adeje Tenerife. Nezapomeňte, že nám můžete napsat na WhatsApp a provést rezervaci, v současné době máme mnoho výletů lodí na pozorování velryb. Přestaňte o tom přemýšlet a přijeďte strávit příjemné chvíle s těmito úžasnými zvířaty.

Pozorování velryb na Costa Adeje

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Costa Adeje