Costa Adeje Pozorování velryb a delfínů

Costa Adeje Pozorování velryb a delfínů

Guide

Pozorování velryb v Costa Adeje na Tenerife je pravděpodobně nejoblíbenější aktivitou pro všechny druhy rekreantů. Naše více než pětileté zkušenosti na trhu dokazují, že lidé všech věkových kategorií a chutí se při této obdivuhodné a relaxační aktivitě skvěle baví. Čtěte tedy dál a zjistěte 5 hlavních důvodů, proč by pozorování velryb mělo být na vašem seznamu aktivit pro dovolenou na Costa Adeje.

Slyšeli jste, že Tenerife je jedním z nejlepších míst pro pozorování velryb a delfínů v jejich přirozeném prostředí? Je to proto, že trvale žijí ve vodách mezi Tenerife a La Gomerou a můžete je spatřit kterýkoli měsíc v roce. Výlety za pozorováním velryb je tedy možné podnikat po celý rok, dokonce i v době, kdy na našem vulkánu Teide leží sníh.

Pozorovat tyto roztomilé, půvabné a ladné kytovce, jak si jen tak hrají v blízkosti lodi, je zážitek, který se vám v běžném životě jen tak nenaskytne. Tak proč ne? Využijte příležitosti pozorovat a obdivovat je během své dovolené na Costa Adeje! Nejčastějšími zvířaty v této oblasti jsou delfíni skákaví a plejtváci obrovští. A je zaručeno, že se s některou z nich setkáte během výletu lodí na pozorování velryb. Pokud byste rádi podnikli výlet katamaránem s malým počtem účastníků, podívejte se na tento 3hodinový výlet katamaránem!

Nikdo nemůže popřít všechny zdravotní výhody, které člověku pobyt v blízkosti oceánu nebo na něm přináší. Čerstvý vzduch, slunce, šumění vln a oceánský vánek vytvářejí ten nejlepší antistresový a relaxační účinek. Při výletu lodí za pozorováním velryb se jistě odpojíte od všech starostí a během dovolené v Costa Adeje prožijete blažené a příjemné chvíle.

Kromě pozorování velryb je výlet lodí skvělým způsobem, jak navštívit pěknou klidnou zátoku s čistou a průzračnou vodou, kde si můžete zaplavat a šnorchlovat. Většina výletů za pozorováním velryb z Costa Adeje kotví v zátoce Masca nebo v zátoce El Puertito.

 

Pravděpodobně jste si kladli otázku, která aktivita bude určitě vhodná pro všechny členy vaší rodiny nebo skupinu přátel? Aktivita, kterou ocení stejně tak dítě, teenager nebo dospělý. Tak to je ono – výlet za pozorováním velryb. Stačí ho uskutečnit a budete mít spoustu radostných vzpomínek na svou dovolenou v Costa Adeje.

Pokud máte zájem o výlet lodí za delfíny z Costa Adeje, podívejte se na všechny možnosti, které nabízíme, a vyberte si tu, která je pro vás nejlepší. Máme spoustu různých výletů, které se v zásadě liší délkou trvání a typem lodi.

Všechny výlety za delfíny a velrybami začínají v přístavu Puerto Colon, který se nachází v Costa Adeje.

Můžete se těšit na 3hodinový výlet lodí se šnorchlováním, pozorováním velryb a občerstvením a nápoji na palubě lodi s redukovaným počtem cestujících.

Dobrou volbou bude katamarán Abrazo, takže vás čeká pohodlný výlet a skvělý zážitek z relaxace. Nebo si můžete udělat 4,5hodinový výlet lodí Freebird nebo Royale Delfin a kromě pozorování velryb navštívit i útesy Los Gigantes. Mohl by to být jeden z nejlepších způsobů, jak si prohlédnout Los Gigantes, protože ze strany oceánu můžete lépe ocenit velikost a velikost těchto velkolepých útesů.

Nejste na vodě tak jistí nebo nemáte dostatek času, ale přesto byste rádi viděli velryby a delfíny? Nebojte se, můžete to udělat i o něco kratší! Stačí si vybrat 2 hodiny pozorování velryb s katamaránem Eden.

Máme lodě se sníženým počtem účastníků, velké lodě i soukromé chartery, doslova výlet pro každého. Stačí si najít ten pravý pro vás a vyplnit náš rezervační formulář a získat vstupenky! Pokud máte nějaké zvláštní přání týkající se výletu za pozorováním velryb, stačí nás kontaktovat a my najdeme to nejlepší řešení!

A na závěr jsme pro vás připravili několik faktů a informací o Costa Adeje, které by pro vás mohly být zajímavé a užitečné, pokud se chystáte na dovolenou do tohoto známého letoviska na jižním pobřeží Tenerife.

  • Cesta na Costa Adeje z jižního letiště trvá asi 45 minut veřejným autobusem nebo 25-30 minut taxíkem.
  • Costa Adeje se nachází hned za pláží Playa de Las Americas, takže se snadno dostanete k proslulému nočnímu životu a zábavě v Las Americas, pokud.
  • Je také nejnovějším letoviskem Tenerife a disponuje nejluxusnějšími hotely, elegantními restauracemi a nákupními centry.
  • Podnebí v Costa Adeje je velmi mírné, takže počasí v lednu bude téměř stejné jako v červnu.
  • Pláže v Costa Adeje jsou úžasné, krásné a mají veškeré potřebné vybavení, aby byl váš pobyt na nich pohodlný a příjemný. Nejoblíbenější pláže v Costa Adeje jsou: Playa Fañabe, Playa Troya, Playa el Duque.

Podívejte se také na náš článek Co dělat v Costa Adeje kromě výletů lodí za pozorováním velryb.

Pozorování velryb na Costa Adeje

Související články:

Chystáte se strávit dovolenou v Costa Adeje a hledáte, co dělat? Pak jste na...
Zde najdete nejlepší jednodenní výlety a exkurze, které můžete podniknout z Costa...
Jste na dovolené na Tenerife a ubytováváte se v Costa Adeje? Určitě vás zajímá,...
V této sekci najdete naše safari na čtyřkolkách, které nabízíme s vyzvednutím a...
Výlety lodí na Costa Adeje jsou jednou z nejoblíbenějších a...
Vítejte na Bananapalmbay.com, v této sekci najdete 14 lodí k pronájmu v Costa Adeje....

Pláže v Costa Adeje

Jedná se o městskou pláž v Costa Adeje, která nabízí vše, co potřebujete pro...
Playa de Troya I a II jsou dvě pláže v Costa Adeje. Najdete zde všechny radovánky s...
Playa Fañabé je nádherná světlá písečná pláž s báječnými rekreačními...
Je to skvělá městská pláž, kde se můžete opalovat a užívat si moře na...