Ką veikti Kosta Adechėje

Ką veikti Kosta Adechėje

Ketinate atostogauti Kosta Adechėje ir ieškote, ką veikti? Tuomet atsidūrėte tinkamoje vietoje.

Čia rasite ką veikti, lankytinas vietas, turistų lankomus objektus, geras idėjas ir svarbią informaciją, kuri padės jūsų atostogas Kosta Adechėje padaryti įsimintinesnes, malonesnes, aktyvesnes ir linksmesnes.

TOP 11 dalykų, kuriuos verta nuveikti Kosta Adechėje, kad jūsų atostogos būtų įdomesnės ir įsimintinesnės:

Čia pateikiame 11 populiariausių vietų, kurias verta aplankyti, ir dalykų, kuriuos verta nuveikti Kosta Adechėje arba iš jos:

 • Lankykite įspūdingą Teidės ugnikalnį ir Teidės nacionalinį parką
 • Susipažinkite su autentiškais Tenerifės kaimais: Icod de los Vinos, Masca ir Garachico: Icod de los Vinos, Masca ir Garachico
 • Vienos dienos kelionė į kaimyninę salą su La Gomera Tour
 • Atraskite Tenerifę bekele su keturračiu
 • Pažinkite kvapą gniaužiančius takus ir žygių maršrutus
 • Pasijuskite kaip paukštis: Paskraidykite parasparniu
 • Mėgaukitės saule ir jūra Kosta Adechės paplūdimiuose
 • Atsigaivinkite ir pajuskite adrenaliną: pasivažinėkite vandens motociklais
 • Stebėkite saulėlydį su savo pora plaukdami privačia jachta
 • Stebėkite Teidės žvaigždes naktį
 • Pamatykite banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje
 • Pasigrožėkite įspūdingomis Los Gigantes uolomis keliaudami katamaranu
 • Plaukiokite ir nardykite fantastiškose skaidraus vandens įlankose

Visus išvardytus užsiėmimus ir dar daugiau galite rasti žemiau ir užsisakyti pas mus. Pasirinkite jums patinkančias ir įtraukite kai kurias iš jų į savo darbų sąrašą.

Mes siūlome kai kurias veiklas, kurios yra tiesiogiai Kosta Adechėje, tačiau, kita vertus, Tenerifė siūlo didžiulę gamtinių ir kultūrinių lankytinų vietų įvairovę ir kai kurias iš jų tikrai verta aplankyti. Gerai tai, kad tai lengva padaryti iš Kosta Adechės, nes visos autobusų ekskursijos ir dienos turai pasiima (ir grąžina :D) iš visų pagrindinių Kosta Adechės kurortų (Las Americas, San Eugenio, Fañabe, El Duque, Callao Salvaje, La Caleta ir Playa Paraiso). Taigi nereikia sukti galvos, kaip ten nuvykti.

Viena iš pagrindinių privalomų pamatyti Tenerifės vietų, žinoma, yra garsusis Teidės vulkanas. Šis 3718 m aukščio kalnas yra aukščiausias ne tik Kanarų salose, bet ir visoje Ispanijoje. Teidės kalną supa Teidės nacionalinis parkas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jį sudaro didelė kraštovaizdžių įvairovė, įskaitant garsųjį Mėnulio kraštovaizdį. Dar viena priežastis aplankyti Teidės nacionalinį parką yra ta, kad čia buvo filmuojami kai kurie filmai, pavyzdžiui, „Milijonai metų prieš Kristų“ ir „Titanų susidūrimas“.

Teidę galite aplankyti su pusės dienos ekskursija į Teidę. Šios ekskursijos metu taip pat turėsite laiko pakilti keltuvu į kalno viršūnę (už kelionę keltuvu reikia mokėti atskirai nuo ekskursijos). Jei pasiseks ir dangus bus debesuotas, nuo viršūnės galėsite matyti visas septynias Kanarų salas.

Jei norite šiek tiek pakeisti aplinką, keliaukite į dienos ekskursiją į LA GOMERĄ, pasiimdami iš Kosta Adechės, salą, kurią giedromis dienomis galite pamatyti kitoje Kosta Adechės jūros pusėje. Šioje saloje lankėsi net Kristupas Kolumbas. Joje esantis nacionalinis Garajonay parkas yra dar vienas Laurisilvos atogrąžų miško pavyzdys.

Ekskursija Teide-Masca yra labai populiari ir rekomenduojama, nes jos metu aplankysite vertingiausias Tenerifės vietas. Tarp jų, be Teidės ir Maskos, yra Icod de los Vinos su garsiuoju 1000 metų senumo Drakono medžiu ir Garachico – praeityje klestėjusiu prekybos uostu, kurį sunaikino ugnikalnio išsiveržimas.

Masca yra mažas autentiškas kaimelis, kurio nevalia praleisti. Jame galėsite pasijusti kitoje realybėje, stebėdami per amžius išsaugotą tipišką Kanarų atmosferą.

Įdomu tai, kad Masca kaimas dėl savo nuošalios vietos legendomis vadinamas piratų prieglobsčiu.

Pasiruoškite fotoaparatą. Šie įspūdingi vaizdai nusipelno būti paskelbti jūsų „Instagram“ paskyroje!

Puikus romantiškas užsiėmimas – naktinė ekskursija po Teidę. Dėl mažos šviesos taršos Tenerifė yra viena geriausių vietų stebėti žvaigždes. Pasakysime dar daugiau – Teidės nacionalinis parkas pripažintas „Žvaigždžių šviesos vieta“.

Norėdami atvėsti nuo karščio, Kosta Adechėje siūloma viena iš siūlomų vandens sporto pramogų.

Kosta Adechėje yra daugybė pramogų, kurios neleis jums atsipalaiduoti atostogų metu.

Norite atostogų Kosta Adechėje metu patirti nepakartojamų įspūdžių? Tuomet leiskitės į šuolį nuo kalnų ir su kvalifikuotu instruktoriumi atlikite tandeminį skrydį parasparniu (su paėmimu iš Kosta Adechės), kad iš paukščio skrydžio akies pamatytumėte nuostabią pietinę Tenerifės pakrantę ir kalnus.

Kosta Adechė yra puiki vieta mėgstamoms vandens sporto šakoms įgyvendinti.

Jums neužtenka poilsio paplūdimyje? Viešnagės Kosta Adechėje metu taip pat galite užsiimti vandens sportu! Čia rasite visų rūšių vandens sporto užsiėmimų: Vandens motociklai, bananai, parasparniai ir dar daugiau! Apsistoję Kosta Adechėje galėsite užsiimti visomis toliau išvardytomis vandens sporto šakomis, tereikia išsirinkti sau tinkamą.
Pasivažinėkite vandens motociklu Tenerifės jūroje ir pajuskite greitį, atsigaivinimą ir adrenaliną vienu metu. Jei dar to nedarėte, suteikite tam progą!

Siūlome jums įvairios trukmės pasivažinėjimą vandens motociklais – nuo 40 minučių iki 2 valandų linksmybių. Norite surengti geriausią vandens motociklų safarį? Siūlome jums puikią pramogą su „Jet Ski Safari Los Gigantes“, kuris neišvyksta iš Kosta Adechės, bet paima jus tiesiai iš jūsų viešbučio Kosta Adechėje. Tiesiog nuspręskite, kiek laiko norite plaukti, ir pradėkite mėgautis adrenalinu!

Išvykos laivu Kosta Adechėje

Galbūt klausiate, kodėl verta leistis į kelionę laivu Tenerifėje? Na, štai keletas priežasčių, be poilsio ir mėgavimosi vandenynu, žinoma.

Banginių arba delfinų stebėjimas

Kosta Adechė yra ideali vieta užsiimti tokia veikla kaip banginių stebėjimas. Banginiai ir delfinai nuolat gyvena tarp Tenerifės ir La Gomeros vandenų. Nors Kanarų vandenyse pastebėta daugiau kaip 28 banginių ir delfinų rūšys, dažniausiai čia sutinkami mažieji delfinai ir pilotuojantys banginiai.

Aplankykite juos vienos iš mūsų kelionių laivu, išplaukiančių iš Puerto Colon – uosto, esančio tiesiai Kosta Adechėje. Galite rinktis 2, 3 arba 4,5 val. trukmės kelionę laivu. Taip pat galite rinktis skirtingus laivo variantus, priklausomai nuo jūsų biudžeto ir pageidavimų. Tenerifėje galime pasiūlyti prabangių jachtų, burlaivių, katamaranų, motorinių jachtų ir RIB valčių nuomą, ir visos jos išplauks iš Kosta Adechės.

Los Gigantes uolos

Be banginių stebėjimo, kelionė laivu gali būti puiki galimybė aplankyti įspūdingas Los Gigantes uolas. Šie fenomenalūs vulkaninės kilmės akmens dariniai sudaro didžiulę vertikalią sieną, kurios aukštis kai kuriose vietose siekia 800 metrų. Reikia pripažinti, kad tai įspūdinga! Taigi būkite pasiruošę, kad išvydę šį monumentalų gamtos stebuklą pajusite žąsies odą.

Dar kelios nuostabios pramogos, įtrauktos į ekskursijas laivu, – tai maudymasis ir nardymas vienoje iš labiausiai apsaugotų mažų Tenerifės įlankų, pavyzdžiui, Masca įlankoje arba El Puertito. Nardymo įranga paprastai jau yra laive (jei norite sužinoti, ar ji įskaičiuota į kainą, patikrinkite laivo aprašymą).

Jei esate lauko entuziastas, nedvejodami ištirkite keletą Tenerifės žygių maršrutų. Geriausi iš jų – žygis Maskos kanjonu arba pakilimas į Teidę. Kai kurie žygių maršrutai yra tikrai sudėtingi, o kai kuriems tereikia patogių batų ir meilės gamtai.

Tiems, kurie nori susipažinti su Tenerife neįprastu būdu, rekomenduojame pasivažinėti keturračiais motociklais iš Kosta Adechės su viena iš mūsų „Quad Safari“ veiklų. Galite ištyrinėti tikrai įspūdingas Tenerifės vietoves, pavyzdžiui, Los Gigantes ir Teidės nacionalinį parką. Važiuosite daugiausia bekele, todėl turėsite galimybę pažvelgti į Tenerifės gamtą kitu kampu.

Džipų safaris – tai dar viena galimybė atrasti Tenerifę bekelėje.

Jei norite daugiau privatumo ir individualumo
Jums patinka kelionės laivu idėja, bet norėtumėte, kad ji būtų visiškai privati?Sprendimas – išsinuomoti jachtą su kapitonu ir užsisakyti privatų laivo užsakymą Kosta Adechėje. Į standartinę ekskursiją laivu galite įtraukti privatų banginių stebėjimo turą ir kitas pramogas arba susikurti savo kelionę.

Sėskite į vieną iš siūlomų laivų ar jachtų ir plaukite toli nuo minios ir šurmulio, kad galėtumėte mėgautis tyla ir ramybe intymioje aplinkoje.

Jei ketinate švęsti kokį nors ypatingą įvykį

Beje, privati jachtų frachtavimo sutartis yra puikus būdas švęsti bet kokį ypatingą įvykį, pavyzdžiui, gimtadienį, vestuvių pasiūlymą, mergvakarį ar bernvakarį. Tačiau ypatinga priežastis nebūtina – tiesiog padarykite tai su draugais ar šeima ir ši fantastiška diena taps vienu šilčiausių prisiminimų apie jūsų atostogas Tenerifėje.

Saulėlydžio valties užsakymas pasiūlymui

Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra saulėlydžio valties nuoma Kosta Adechėje. Kas gali būti romantiškiau nei stebėti spalvingą saulėlydį su mylimuoju, geriant putojančio vyno taurę? Tai galėtų būti puiki akimirka pasiūlyti susituokti arba švęsti vestuvių metines.

Jei mėgstate žvejybą arba tiesiog norėtumėte ją išbandyti atostogų Kosta Adechėje metu, rekomenduojame Happy Hooker bendrus žvejybos turus arba privačius žvejybos turus. Kapitonas yra patyręs ir žino visas geriausias žūklės vietas, todėl tikimybė pagauti žuvį yra gana didelė.

Kosta Adechėje taip pat galite nardyti arba nardyti su vamzdeliu.

Jei dar niekada nardėte, rekomenduojame išbandyti nardymą. Tai puiki galimybė saugiai atrasti Tenerifės povandeninį pasaulį, vadovaujant kvalifikuotam instruktoriui. Mūsų „Try Dive“ nardymo programa skirta specialiai nepatyrusiems narams. Arba užsisakykite nardymo su akvalangu kursus Kosta Adechėje ir atraskite neįtikėtiną povandeninį pasaulį. Atostogų metu gaukite oficialų PADI nardymo sertifikatą, dalyvaudami viename iš mūsų PADI kursų. Nesijaudinkite, jei neturite nardymo patirties.

Labai paprastas būdas užsiimti nardymu su vamzdeliu – vykti su viena iš mūsų ekskursijų, į kurių maršrutą tai įtraukta. Geras pasirinkimas būtų „Abrazo“ katamaranas arba privataus laivo užsakomoji kelionė. Paprastai į laivą jau būna įtrauktos kaukės ir vamzdeliai, kuriais galima naudotis nemokamai.

Paplūdimiai

Ir, žinoma, nepamirškite to, dėl ko vyriškai atvykote į Kosta Adechę, – nuostabių paplūdimių. Išsitieskite ant šilto smėlio ir pasidžiaukite tobulu saulės bučiniu Playa Fañabe, Playa Troya, Playa del Bobo arba Playa del Duque. Jei norite nardyti su vamzdeliu, apsvarstykite galimybę apsilankyti gražioje apsaugotoje įlankoje – El Puertito de Adeje (Vėžlių įlanka).

Ką svarbu žinoti apie Kosta Adechę?

Kur Tenerifėje yra Kosta Adechė?

Kosta Adechė yra pietinėje Tenerifės pakrantėje. Šį nuostabų atostogų kurortą rasite vos už 25 minučių kelio automobiliu nuo pietinio Reinos Sofijos oro uosto.

Dėl šilto oro, daugybės pramogų, veiklos, nuostabių paplūdimių visiems paplūdimių mėgėjams ir tyro Atlanto vandenyno vandens Kosta Adechė jau daugelį metų užima tvirtą vietą geidžiamiausių atostogų vietų Tenerifėje sąraše.

Kur apsistoti Kosta Adechėje?

Kosta Adechė siūlo gerą apgyvendinimo pasirinkimą. Čia rasite daug prabangių viešbučių, pavyzdžiui, viešbutį „Bahia del Duque“, kuris ne kartą buvo įtrauktas į auksinį „geriausių Ispanijos kurortų“ sąrašą, arba garsųjį viešbutį „Hard Rock Hotel Tenerife“. Tačiau čia taip pat yra ir nebrangių viešbučių bei apartamentų, kuriuose teikiamos geros paslaugos.

Ką veikti Kosta Adechėje?

Jei ieškote idėjų ir ką veikti viešnagės Kosta Adechėje metu, pasakysime, kad Tenerifėje yra daugybė lankytinų vietų ir užsiėmimų, tinkančių įvairiems skoniams ir pageidavimams – nuo draugiškų šeimai iki adrenalino kupinų. Dėl floros ir faunos turtingumo Tenerifė taip pat yra įdomi vieta gamtos entuziastams.

Tenerifė yra didžiausia iš septynių Kanarų salų, sudarančių šį salyną. Ji taip pat yra didžiausia visos Makaronezijos sala ir labiausiai apgyvendinta.

Kokių oro sąlygų tikėtis?

Daugumą dalykų, kuriuos siūlome nuveikti, galite daryti ištisus metus. Nesvarbu, ar keliaujate vasarą, ar žiemą, Tenerifė dėl švelnaus klimato visada džiugins šiluma, todėl Tenerifė pelnė „Amžinojo pavasario salos“ vardą.

Nors klimatas Tenerifės pietuose ir šiaurėje gali skirtis, dėl šiltų Sacharos vėjų Tenerifės pietuose visada šilta ir saulėta. Taigi, jei apsistosite Kosta Adechėje, jums nereikės labai nerimauti dėl lietaus ir blogo oro.

Banginių stebėjimas į Costa Adeje

Ekskursijos po salas į Costa Adeje

Kelionės laivu į Costa Adeje

Keturračių motociklų safaris į Costa Adeje

Nardymas į Costa Adeje

Rekomenduojami dalykai į Costa Adeje

Teminiai parkai į Costa Adeje

Trekingas į Costa Adeje

Valčių nuoma į Costa Adeje

Vandens sportas į Costa Adeje

Veiklos paketai į Costa Adeje

Žvejybos chartijos į Costa Adeje

Žvejybos kelionės į Costa Adeje

Susiję straipsniai:

Banginių stebėjimas Kosta Adechėje, Tenerifėje, yra bene populiariausias...
Sveiki atvykę į Bananapalmbay.com, šiame skyriuje rasite 14 valčių nuomai Kosta...
Išvykos laivu Kosta Adechėje yra viena populiariausių ir labiausiai rekomenduojamų...
Šiame skyriuje rasite mūsų siūlomus safarius keturračiais motociklais su paėmimu ir...
Atvykstate atostogauti į Tenerifę ir apsistojate Kosta Adechėje? Tuomet tikrai norite...
Čia rasite geriausius dienos maršrutus ir ekskursijas, kurias galite atlikti iš Kosta...