Ką veikti Callao Salvaje

Ką veikti Callao Salvaje

Guide

Šiame puslapyje rasite geriausius ir labiausiai rekomenduojamus dalykus, kuriuos verta nuveikti Callao Salvaje. Callao Salvaje yra ramus kurortas, įsikūręs Tenerifės pietuose, Kosta Adechės pakrantėje. Netoli Callao Salvaje rasite nepakartojamų vietų, kurias verta aplankyti per atostogas Tenerifės pietuose. Miestelyje siūlomos visos turistams skirtos paslaugos, pavyzdžiui, viešbučiai, restoranai ir kaimai su draugiškais žmonėmis.

Šiame vadove rasite išsamų geriausių pramogų Callao Salvaje sąrašą. Tačiau prieš tęsdami norėtume jums rekomenduoti veiklas, kurias turistai įvertino geriausiai:

 • Burių nuoma ir plaukiojimas Atlanto vandenynu.
 • Ypatingų renginių šventimas katamaranu
 • Ekskursijos, skirtos Tenerifei pažinti
 • Vandens sportas Callao Salvaje

Callao Salvaje

Callao Salvaje – miestelis Tenerifės pietuose, konkrečiai Adechės savivaldybėje. Šiame miestelyje rasite turizmo kompleksą su visomis paslaugomis, kurių reikia norint praleisti nuostabias atostogas Tenerifėje.

Šis miestelis gerai žinomas dėl savo paplūdimių, tarp kurių išsiskiria Playa Paraíso ir Torviscas. Čia galėsite ramiai ir atsipalaidavę maudytis krištolo skaidrumo vandenyje, skalaujančiame pakrantę.

Pakrantės promenadoje yra apie šimtas įstaigų, kuriose galima apsipirkti, pavalgyti ir užsiimti kitomis pramogomis bei laisvalaikiu. Galite mėgautis įvairiomis vandens pramogomis, pavyzdžiui, vandens motociklais, nardymu ir daugeliu kitų, apie kurias plačiau papasakosime vėliau. Mėgaukitės Callao Salvaje – idealia vieta ramioms atostogoms geru oru.

Pietų Tenerifės oro uostas

Artimiausias oro uostas prie Callao Salvaje yra Reina Sofia arba Tenerifės pietų oro uostas TFS. Iš jo vykdomi įvairūs nacionaliniai ir tarptautiniai skrydžiai. Jame daugėja keleivių, skrendančių į salą ir iš jos. Kasmet jis sulaukia daugiau kaip 15 mln. keleivių, todėl yra svarbiausias Tenerifės oro uostas. Čia rasite įvairių transporto galimybių, kurios visos yra lengvai pasiekiamos. Galite naudotis trimis autobusų maršrutais į oro uostą ir iš jo, taksi paslaugomis, išsinuomoti automobilius arba užsisakyti pervežimus į viešbučius ir turistines vietoves.

Banginių ir delfinų stebėjimas

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Į savo pramogų Callao Salvaje sąrašą įtraukite banginių ir delfinų stebėjimą. Tai privaloma pramoga viešnagės Tenerifės pietuose metu. To negalite praleisti todėl, kad esate Kosta Adechėje, vienoje geriausių salos vietų banginiams stebėti.

Šio teksto pabaigoje rasite banginių stebėjimui Tenerifės pietuose skirtų veiklų ir valčių nuomos sąrašą. Turime valčių su povandeniniais vaizdais, kad galėtumėte stebėti po valtimi praplaukiančius jūros gyvūnus. Be to, kitų laivų, pavyzdžiui, katamaranų, prabangių jachtų ir motorinių valčių. Mėgaukitės išskirtine diena jūroje, kur galėsite nardyti ir dalytis su Tenerifės pakrantės fauna ir flora.

Peržiūrėkite toliau pateiktą sąrašą su geriausiomis banginių stebėjimo ekskursijomis Tenerifėje:

 • Ekskursija laivu į Los Gigantes Tenerifėje su „Freebird
 • Ekskursija laivu į Los Gigantes su „Shogun
 • Motorinės jachtos nuoma Tenerifėje su Fairline 42

Burinių jachtų nuoma Tenerifėje į pietus

Siūlome jums įvairias jachtas su kapitonu ir škiperiu Tenerifės pietuose, kad galėtumėte mėgautis atostogomis plaukiodami Atlanto vandenyse. Turime įvairių aukštos kokybės burlaivių, kurie išplaukia iš Puerto Colon arba Puerto de los Cristianos.

Išsinuomoję burlaivį Tenerifės pietuose, galėsite su draugais ir šeima mėgautis išskirtine atmosfera. Jachtos kapitonas yra patyręs žmogus, turintis ilgametę buriavimo patirtį.

Laivo kapitonas nuveš jus į patraukliausius jūros kampelius. Visada draugiškai pasidalins patirtimi ir anekdotais iš buriuotojo gyvenimo. Rinkitės mūsų erdvius burlaivius, kad galėtumėte dalytis gėrimais ir švęsti ypatingas šventes. Pasikvieskite savo komandą į verslo susitikimą arba atšvęskite profesinius pasiekimus.

Kviečiame įplaukti į šias burinių jachtų parinktis Callao Salvaje ir pasimėgauti Tenerifės pakrantės jūra ir saule.

 • Nedidelių burlaivių nuoma Tenerifės pietuose
 • Burinių jachtų nuoma Tenerifėje su Kosamui

Prabangių jachtų nuoma Callao Salvaje

Jei ieškote prabangos ir komforto, rekomenduojame mūsų privačias jachtas. Galite pasiimti savo šeimą ar kolegas ir pasimėgauti diena jūroje. Mėgaukitės patogia ir komfortiška patirtimi mūsų jachtose. Gėrimai ir maistas įskaičiuoti į kainą, o jachtoje yra įvairi įranga vandens pramogoms.

Jau daugelį metų džiuginame savo klientus ir tiksliai žinome, ko jums reikia. Išsinuomokite vieną iš mūsų prabangių jachtų su kapitonu ir kapitonu mergvakariui, gimtadieniui, vestuvių metinėms ir daugeliui kitų progų.

Jei pageidaujate išsinuomoti kurią nors iš mūsų valčių, nedvejodami parašykite mums „WhatsApp“, galime išklausyti pasiūlymus ir pakoreguoti maršrutą pagal jūsų pageidavimus.

 • Prabangių jachtų nuoma Tenerifėje Astondoa 40
 • Prabangių motorinių jachtų nuoma Azimut 60

Katamaranų nuoma Callao Salvaje

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Patirkite maksimalų jaudulį plaukdami mūsų katamaranais. Tai erdvūs ir talpūs laivai, skirti grupėms. Mūsų kelionės katamaranais Tenerifėje yra labai populiarios tarp mūsų klientų, kurie renkasi specialioms šventėms ir vakarėliams.

Pakvieskite draugus švęsti ant jūros kranto, degintis ir atsipalaiduoti priešais nuostabius Tenerifės vaizdus. Į ekskursiją katamaranu įeina apsilankymas Los Gigantes uolose, banginių stebėjimas ir sustojimas išsimaudyti vandenyje.

Pasiruoškite nardyti su šniūrais ir dalytis įspūdžiais su jūros vėžliais ir spalvingomis žuvimis, gyvenančiomis prie Tenerifės krantų. Turime skirtingos trukmės ekskursijų. Jei norite pasikonsultuoti dėl maršruto ar padaryti kokių nors pakeitimų, kviečiame parašyti mums, mielai padėsime.

 • Didelės apimties katamarano nuoma pietinėje Tenerifės dalyje iki 11 žmonių.
 • Privati katamaranų nuoma Tenerifėje
 • Katamaranų nuoma Tenerifėje grupėms iki 45 žmonių

Ekskursijos Tenerifėje

Jei atostogaujate Tenerifėje, negalite išvykti neapžiūrėję jos gatvių ir nepasidaliję su jos gyventojais. Amžinojo pavasario sala taip pat garsėja savo gastronomija ir puikiais vynais. Taigi į savo atostogų darbų sąrašą turėtumėte įtraukti ekskursiją į Tenerifę.

Turime patyrusių gidų, kurie padės jums atrasti Tenerifės turtus, jos skonius ir nuostabius kraštovaizdžius.

Šio įrašo pabaigoje dalijamės visomis mūsų siūlomomis veiklomis Callao Salvaje. Taip pat galite spustelėti šias nuorodas ir leistis į ekskursiją su gidu po Tenerifės kaimelius. Taip pat nepamirškite, kad Teidė yra pagrindinis salos herojus, todėl mes taip pat siūlome ekskursijas, kurių metu galėsite atrasti jos takus ir pasigrožėti labiausiai apšviestu naktiniu salos dangumi.

Mėgaukitės šiomis ekskursijomis Tenerifėje, kad pažintumėte kiekvieną salos kampelį ir jos paslaptis:

 • Vienos dienos ekskursija Tenerifėje į Santa Krusą, La Laguną ir Tagananą
 • Teidė – Maska, autentiškos Kanarų salos
 • Ekskursija su gidu po Tenerifės pietuose esančias plantacijas ir vyno rūsius

Vandens sportas Callao Salvaje

Parascending in Tenerife South

Callao Salvaje kiekvienas ras ką nors sau. Siūlome įvairias vandens pramogas Tenerifėje, kad patirtumėte ekstremalių pojūčių. Savo svetainėje siūlome įvairias vandens sporto rūšis, pvz:

 • bananų valtis
 • Skraidančios žuvys
 • Nardymas
 • Flyboard
 • Skraidymas parasparniu
 • Vandens motociklai

Jei norite užsisakyti bet kurią iš šių pramogų Callao Salvaje, tiesiog parašykite mums. Nepamirškite, kad turime transportą į daugumą Callao Salvaje apgyvendinimo įstaigų.

Kopimas į Teidę

Turime fantastišką ekskursiją, kurios metu pakilsite į Teidės viršūnę. Pėsčiųjų žygis nuo Tenerifės Teidės viršūnės Šviesa – tai galimybė užsiimti aktyviuoju turizmu ir pažinti Tenerifę visais pojūčiais.

Saloje nėra kitos vietos, iš kurios atsivertų tokie nuostabūs vaizdai, kokie atsiveria nuo Teidės viršūnės.

Šios ekskursijos metu keltuvu pakilsite į viršūnę. Nusileidimo metu keliausite į stebuklingas Teidės nacionalinio parko vietas. Pasivaikščiosite uolėtais takais. Ekskursiją ves gidas ekspertas, kuris ves Jus saugiais takais ir papasakos apie Tenerifę, jos augaliją ir gyvūniją.

Teminiai parkai Callao Salvaje

Jei atostogaujate Tenerifėje su vaikais, į Callao Salvaje lankytinų pramogų parkų sąrašą turėtumėte įtraukti apsilankymą juose. Tai privalomas užsiėmimas, leidžiantis pabendrauti su gyvūnais ir pasimėgauti dienos bendravimu su gamta. Tenerifės zoologijos soduose lankytojų džiaugsmui yra įvairių rūšių gyvūnų. Leiskite sau pasigrožėti neįprastais beždžionių, plėšriųjų paukščių gebėjimais ir dar daugiau.

Kviečiame apsilankyti:

 • Kviečiame apsilankyti beždžionių parke Tenerifėje
 • Kupranugarių parkas Tenerifėje

Vandens parkai

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Tenerifė yra geriausia vieta mėgautis baseinais ir vandens kalneliais. Pietinėje salos dalyje yra puikūs vandens parkai su nuostabiais atrakcionais. Jei norite pasilinksminti, turite skirti dieną vienam iš Tenerifės vandens parkų. Be baseinų ir deginimosi zonų, čia rasite įvairių žaidimų aikštelių vaikams. Tenerifės vandens parkuose viskas teikia džiaugsmo ir linksmybių. Parašykite mums dabar, kad gautumėte bilietą ir rezervuotumėte dieną, kurią galėsite švęsti su visa šeima.

Mėgaukitės saule ir baseinais:

 • Siam Park, vandens parke Tenerifės pietuose.
 • Įėjimas su transportu į „Loro Parque“ Tenerifėje
 • SPA centrą Tenerifės pietinėje dalyje

Žygiai pėsčiomis Tenerifėje

Esate Callao Salvaje ir nežinote, kokia veikla Tenerifėje gali padėti jums sportuoti. Šiame skyrelyje norime papasakoti, kaip nuostabu Tenerifėje leistis į žygius pėsčiomis, vaikščioti jos takais ir kvėpuoti grynu oru.

Pakvieskite savo geriausią draugą vienai dienai pasiklysti gamtoje. Susipakuokite savo įrangą ir būtinai pasiimkite vandens.

Tenerifėje prieš skirtingus maršrutus, pasižyminčius keliais sudėtingumo lygiais. Jūsų laukia įvairūs kraštovaizdžiai – nuo ugnikalnių, formuojančių La Isla salos orografiją, iki gaivos ir spalvų kupinų atogrąžų miškų.

Geriausiai žinomi ir populiariausi saloje yra Teidės takai. Toliau pateikiame skirtingus variantus, kad pagal sudėtingumo lygį ir trukmę galėtumėte išsirinkti tinkamiausią.

 • Tenerifė Žygiai pėsčiomis Cañón de Masca kanjonas
 • Žygiai pėsčiomis Tenerifėje Kopimas į Teidę
 • Žygiai pėsčiomis nuo Tenerifės Teidės viršūnės

Transportas

Daugeliui čia išvardytų veiklų siūlomas transportas iš Callao Salvaje, kad jums būtų kuo patogiau. Spustelėkite ant kiekvienos iš jų paveikslėlio, kad gautumėte išsamesnį aprašymą, nuotraukas ir kainas. Taip pat žr. netoliese esančias veiklas, išvykstančias iš Kosta Adechės apskritai.

Tiems, kuriems nereikia transporto, nes jie turi išsinuomoję automobilį, pažvelkite į mūsų skyrių „Ką veikti Tenerifėje“.

Susisiekite

Tuo baigiame mūsų gidą apie tai, ką veikti Callao Salvaje. Tikimės, kad kiekviena iš šių veiklų jums patiks iki soties. Jei norite atlikti rezervaciją arba užduoti klausimų, paprasčiausias būdas – susisiekti su mumis per „WhatsApp“.

 

 

Banginių stebėjimas į Callao Salvaje

Buriavimas Valčių frachtavimo į Callao Salvaje

Ekskursijos po salas į Callao Salvaje

Katamaranų frachtavimas į Callao Salvaje

Keturračių motociklų safaris į Callao Salvaje

Motorinių valčių frachtavimas į Callao Salvaje

Prabangių jachtų frachtavimas į Callao Salvaje

Rekomenduojami dalykai į Callao Salvaje

Teminiai parkai į Callao Salvaje

Trekingas į Callao Salvaje

Vandens motociklai į Callao Salvaje

Vandens sportas į Callao Salvaje

Veiklos paketai į Callao Salvaje

Žvejybos chartijos į Callao Salvaje