Čo robiť v Callao Salvaje

Čo robiť v Callao Salvaje

Guide

Na tejto stránke nájdete najlepšie a najodporúčanejšie veci, ktoré môžete robiť v Callao Salvaje. Callao Salvaje je pokojné letovisko nachádzajúce sa na juhu Tenerife, na pobreží Costa Adeje. V blízkosti Callao Salvaje nájdete neprehliadnuteľné miesta, ktoré môžete navštíviť počas dovolenky na juhu Tenerife. Mesto ponúka všetky služby pre turistov, ako sú hotely, reštaurácie a dedinky s priateľskými ľuďmi.

V tomto sprievodcovi nájdete podrobný zoznam toho najlepšieho, čo môžete v Callao Salvaje robiť. Ale skôr ako budeme pokračovať, radi by sme vám odporučili aktivity s najvyšším hodnotením turistov:

 • Prenájom plachetnice na plavbu po Atlantickom oceáne.
 • Oslava špeciálnych udalostí na katamaráne
 • Výlety za poznaním Tenerife
 • Vodné športy v Callao Salvaje

Callao Salvaje

Callao Salvaje je mesto na juhu Tenerife, konkrétne v obci Adeje. V tomto mestečku nájdete turistický komplex so všetkými službami, ktoré potrebujete na strávenie nádhernej dovolenky na Tenerife.

Toto mesto je známe svojimi plážami, medzi ktorými vyniká Playa Paraíso a Torviscas. Tu sa môžete pokojne a relaxačne ponoriť do krištáľovo čistej vody, ktorá obmýva jeho pobrežie.

Na pobrežnej promenáde sa nachádza približne sto prevádzok, v ktorých sa dá nakupovať, stravovať a venovať sa ďalším zábavným a voľnočasovým aktivitám. Môžete sa tu venovať rôznym vodným aktivitám, ako je napríklad jazda na vodných skútroch, potápanie a mnohé ďalšie, o ktorých vám povieme viac neskôr. Užite si Callao Salvaje, ideálnu destináciu na oddychovú dovolenku s dobrým počasím.

Letisko Tenerife Juh

Najbližšie letisko k Callao Salvaje je letisko Reina Sofia alebo Tenerife South Airport TFS. Ponúka širokú škálu vnútroštátnych a medzinárodných letov. Zaznamenáva rastúci počet cestujúcich, ktorí prilietajú na ostrov a odlietajú z neho. Ročne ho navštívi viac ako 15 miliónov cestujúcich, čo z neho robí najdôležitejšie letisko na Tenerife. Nájdete tu rôzne možnosti dopravy, všetky ľahko dostupné. Môžete využiť tri autobusové linky na letisko a z letiska, taxislužby, prenajať si autá alebo si objednať transfery do hotelov a turistických oblastí.

Pozorovanie veľrýb a delfínov

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Na zoznam aktivít v Callao Salvaje zaraďte aj pozorovanie veľrýb a delfínov. Je to aktivita, ktorú musíte počas svojho pobytu na južnom Tenerife absolvovať. Dôvodom, prečo ju nemôžete vynechať, je skutočnosť, že sa nachádzate v Costa Adeje, jednom z najlepších miest na ostrove na pozorovanie veľrýb.

Na konci tohto textu nájdete zoznam aktivít a prenájmov lodí na pozorovanie veľrýb v južnej časti Tenerife. Máme lode s výhľadom pod vodou, takže môžete sledovať morské živočíchy prechádzajúce pod loďou. Okrem toho aj iné lode, ako sú katamarány, luxusné jachty a motorové člny. Užite si výnimočný deň na mori, kde môžete šnorchlovať a zdieľať s faunou a flórou pobrežia Tenerife.

Pozrite si nasledujúci zoznam s našimi najlepšími výletmi na pozorovanie veľrýb na Tenerife:

 • Výlet loďou do Los Gigantes na Tenerife s Freebird
 • Výlet loďou do Los Gigantes so spoločnosťou Shogun
 • Prenájom motorovej jachty na Tenerife s Fairline 42

Prenájom plachetníc na juhu Tenerife

Ponúkame vám rôzne lode so skipperom a kapitánom na juhu Tenerife, aby ste si mohli užiť dovolenku plavbou po vodách Atlantiku. Máme rôzne vysokokvalitné plachetnice, ktoré odchádzajú z Puerto Colon alebo Puerto de los Cristianos.

Prenájmom plachetnice v južnej časti Tenerife sa budete môcť podeliť so svojimi priateľmi a rodinou v exkluzívnej atmosfére. Kapitánom lode je skúsený človek s dlhoročnými skúsenosťami s plachtením.

Kapitán lode vás zavedie do najatraktívnejších zákutí mora. Vždy s priateľským prístupom sa podelí o zážitky a anekdoty zo života námorníka. Vyberte si naše priestranné plachetnice na spoločné pitie a oslavu výnimočných udalostí. Vezmite svoj tím na obchodné stretnutie alebo na oslavu profesionálneho úspechu.

Pozývame vás, aby ste vstúpili do nasledujúcich možností plachetníc v Callao Salvaje a vychutnali si more a slnko na pobreží Tenerife.

 • Prenájom malých plachetníc v Tenerife Juh
 • Prenájom plachetníc na Tenerife s Kosamui

Prenájom luxusných jácht v Callao Salvaje

Ak hľadáte luxus a pohodlie, odporúčame vám naše súkromné jachty. Môžete na ne vziať svoju rodinu alebo kolegov a užiť si deň na mori. Užite si pohodlný a komfortný zážitok na palube našich jácht. Nápoje a jedlo sú v cene a jachta je vybavená rôznym vybavením na vodné aktivity.

Už mnoho rokov robíme radosť našim klientom a presne vieme, čo potrebujete. Prenajmite si jednu z našich luxusných jácht s kapitánom a kapitánkou na oslavu rozlúčky so slobodou, narodenín, výročia svadby a mnoho ďalších.

Ak si chcete prenajať niektorú z našich lodí, neváhajte nám napísať na WhatsApp, môžeme si vypočuť návrhy na úpravu trasy podľa vašich preferencií.

 • Prenájom luxusných jácht v Tenerife Astondoa 40
 • Prenájom luxusnej motorovej jachty Azimut 60

Prenájom katamaránov v Callao Salvaje

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Zažite maximálne vzrušenie na palube našich katamaránov. Sú to priestranné a priestranné lode pre zábavu skupín. Naše výlety katamaránom na Tenerife sú medzi našimi klientmi veľmi obľúbené na špeciálne podujatia a oslavy.

Pozvite svojich priateľov na oslavu na mori, opaľujte sa a relaxujte pred nádherným výhľadom na Tenerife. Výlet katamaránom zahŕňa návštevu útesov Los Gigantes, pozorovanie veľrýb a zastávku na kúpanie vo vode.

Pripravte sa na šnorchlovanie a zdieľanie s morskými korytnačkami a farebnými rybami, ktoré žijú pri pobreží Tenerife. Máme výlety s rôznou dĺžkou trvania. Ak si želáte konzultovať itinerár alebo urobiť akúkoľvek úpravu, pozývame vás, aby ste nám napísali, radi vám pomôžeme.

 • Rozsiahly prenájom katamaránu na juhu Tenerife až pre 11 osôb.
 • Súkromný prenájom katamaránu na Tenerife
 • Prenájom katamaránu na Tenerife pre skupiny do 45 osôb

Výlety na Tenerife

Ak ste na dovolenke na Tenerife, nemôžete odísť bez toho, aby ste navštívili jeho ulice a podelili sa s jeho obyvateľmi. Ostrov večnej jari je známy aj svojou gastronómiou a vynikajúcimi vínami. Preto by ste do svojho zoznamu vecí, ktoré by ste mali na dovolenke podniknúť, mali zaradiť aj výlet na Tenerife.

Máme pre vás odborných sprievodcov, ktorí vás prevedú bohatstvom Tenerife, jeho chuťami a nádhernou krajinou.

Na konci tohto príspevku sa s vami podelíme o všetky aktivity, ktoré máme k dispozícii v Callao Salvaje. Kliknutím na nasledujúce odkazy môžete absolvovať aj exkurziu so sprievodcom do dediniek na Tenerife. Nezabudnite tiež, že Teide je protagonistom ostrova a máme pre vás aj výlety, počas ktorých môžete objavovať jeho chodníky a vychutnávať si najviac osvetlenú nočnú oblohu ostrova.

Vychutnajte si nasledujúce výlety na Tenerife a spoznajte každý kút ostrova a jeho tajomstvá:

 • Jednodňový výlet na Tenerife do Santa Cruz, La Laguna a Taganana
 • Teide – Masca, autentické Kanárske ostrovy
 • Prehliadka plantáží a vínnych pivníc na juhu Tenerife so sprievodcom

Vodné športy v Callao Salvaje

Parascending in Tenerife South

Callao Salvaje ponúka niečo pre každého. Ponúkame rôzne vodné aktivity na Tenerife, pri ktorých zažijete extrémne pocity. Na našej webovej stránke ponúkame rôzne vodné športy, ako napr:

 • Banánový čln
 • Lietajúce ryby
 • Potápanie
 • Flyboard
 • Paragliding
 • Vodný skúter

Ak si chcete rezervovať niektorú z týchto aktivít v Callao Salvaje, napíšte nám. Nezabudnite, že máme dopravu do väčšiny ubytovacích zariadení v Callao Salvaje.

Lezenie na Teide

Máme pre vás fantastický výlet, ktorý vás zavedie na vrchol Teide. Výstup z vrcholu Tenerife Teide Light je príležitosťou na aktívnu turistiku a spoznávanie Tenerife všetkými zmyslami.

Na ostrove nie je žiadne iné miesto, odkiaľ by sa vám naskytol taký nádherný výhľad ako z Teide.

Počas tejto túry vystúpite na vrchol pomocou lanovky. Zostup vás zavedie na čarovné miesta v Národnom parku Teide. Prejdete sa po skalnatých chodníkoch. Túru povedie odborný sprievodca, ktorý vás prevedie bezpečnými cestami a tiež vám porozpráva o Tenerife, jeho flóre a faune.

Tematické parky v Callao Salvaje

Ak ste na dovolenke na Tenerife s deťmi, mali by ste medzi aktivity v Callao Salvaje zaradiť návštevu zábavných parkov. Je to povinná aktivita, pri ktorej sa môžete podeliť so zvieratami a užiť si deň v kontakte s prírodou. V zoologických záhradách na Tenerife sa nachádzajú rôzne druhy zvierat pre potešenie návštevníkov. Nechajte sa ohromiť nezvyčajnými schopnosťami opíc, dravých vtákov a mnohých ďalších.

Pozývame vás na návštevu:

 • Pozývame vás na návštevu opičieho parku na Tenerife
 • Ťaví park na Tenerife

Vodné parky

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Tenerife je najlepším miestom, kde si môžete vychutnať bazény a tobogány. Na južnej strane ostrova sa nachádzajú vynikajúce vodné parky s úžasnými atrakciami. Ak sa chcete zabaviť, musíte si urobiť deň v jednom z vodných parkov na Tenerife. Okrem bazénov a plôch na opaľovanie tu nájdete aj rôzne detské ihriská. V aquaparkoch na Tenerife je všetko radosť a zábava. Napíšte nám teraz, aby ste si zaobstarali lístok a rezervovali si deň na oslavu s celou rodinou.

Užite si deň plný slnka a bazénov v:

 • Siam Park, vodný park na juhu Tenerife.
 • Vstup s dopravou do Loro Parque na Tenerife
 • Kúpele v meste Tenerife South: Aqua Club Termal

Turistika na Tenerife

Ste v Callao Salvaje a neviete, aké aktivity na Tenerife vám môžu pomôcť pri cvičení. V tejto časti vám chceme povedať, aká úžasná je turistika na Tenerife, prechádzka po jej trase a dýchanie čerstvého vzduchu.

Pozvite svojho najlepšieho priateľa, aby ste sa na jeden deň stratili v prírode. Zbaľte si výstroj a nezabudnite na hydratáciu.

Na Tenerife proti rôznym trasám s viacerými úrovňami náročnosti. Krajiny, ktoré tu nájdete, siahajú od sopiek, ktoré formujú orografiu ostrova La Isla, až po dažďové pralesy plné sviežosti a farieb.

Trasy na Teide sú najznámejšie a najobľúbenejšie na ostrove. Nižšie uvádzame rôzne možnosti, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje podľa náročnosti a dĺžky trvania.

 • Tenerife Turistika Kaňon Cañón de Masca
 • Turistika na Tenerife Výstup na Teide
 • Turistika z vrcholu Tenerife Teide Light

Doprava

Mnohé z tu uvedených aktivít ponúkajú pre vaše maximálne pohodlie dopravu z Callao Salvaje. Stačí kliknúť na obrázok každej z nich, aby ste získali podrobnejší opis, pozreli si fotografie a ceny. Pozrite si aj aktivity v okolí s odchodom z Costa Adeje vo všeobecnosti.

Pre tých, ktorí nepotrebujú dopravu, pretože majú prenajaté auto, si pozrite našu sekciu Aktivity na Tenerife.

Kontakt

Týmto končí náš sprievodca aktivitami v Callao Salvaje. Dúfame, že si každú z týchto aktivít užijete naplno. V prípade, že si chcete urobiť rezerváciu alebo položiť akékoľvek otázky, najjednoduchším spôsobom je kontaktovať nás cez WhatsApp.

 

Balíky aktivít na Callao Salvaje
Odporúčané aktivity na Callao Salvaje
Pozorovanie veľrýb na Callao Salvaje
Prehliadky ostrovov na Callao Salvaje
Prenájom katamaránov na Callao Salvaje
Prenájom luxusných jácht na Callao Salvaje
Prenájom motorových člnov na Callao Salvaje
Prenájom plachetníc na Callao Salvaje
Rybárske člny na Callao Salvaje
Safari na štvorkolkách na Callao Salvaje
Tematické parky na Callao Salvaje
Treking na Callao Salvaje
Vodné športy na Callao Salvaje
Vodný skúter na Callao Salvaje
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: