Dienos išvykos į Kosta Adechę

Dienos išvykos į Kosta Adechę

Čia rasite geriausius dienos maršrutus ir ekskursijas, kurias galite atlikti iš Kosta Adechės. Siūlome didelį ir įvairų pasirinkimą, kad galėtumėte rasti geriausią variantą savo atostogoms Kosta Adechėje ir patirti nuostabių akimirkų viešnagės metu. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokios nepakartojamos ekskursijos ir fantastiškos vietos jūsų laukia!

Ši vieta tikriausiai yra pirmoji, kuri ateina į galvą, kai kalbame apie privalomas pamatyti vietas Tenerifėje. Galite rinktis iš 2 Teidės kalno išvykų iš Kosta Adechės.

Per pusės dienos ekskursiją į Teidės kalną galėsite pakilti į viršūnę keltuvu.

Kita galimybė – Teidės-Maskos visos dienos kelionė. Šios ekskursijos autobusu metu taip pat galėsite aplankyti kitas puikias vietas, pavyzdžiui, Icod de los Vinos, Garachico ir Masca kaimą.

Dar viena monumentali vieta, kurią galite aplankyti iš Kosta Adechės, yra Los Gigantes uolos. Norėdami įvertinti jų dydį, rekomenduojame leistis į kelionę laivu, kuri užtruks maždaug pusę dienos (4,5 val.). Laivas išplaukia iš Puerto Colon, esančio Kosta Adechėje.

Jei norite pajusti šiek tiek kultūrinės Tenerifės pusės, galite leistis į vienos dienos kelionę į du pagrindinius kultūrinius ir istorinius centrus: La Laguna ir Santa Cruz de Tenerifė, kur pamatysite kanarietišką architektūrą ir sužinosite šiek tiek apie Tenerifės istoriją.

Iš Kosta Adechės taip pat galima leistis į vienos dienos išvyką į kitą Kanarų salą – La Gomerą, kurią tikriausiai matėte iš paplūdimio. Ši ekskursija praturtins Jus kanarų kultūra ir tradicijomis – stebėsite autentišką švilpukų kalbą.

Be svarbiausių Tenerifės vietų lankymo su mūsų dienos kelionėmis ir ekskursijomis, galite ne tik aplankyti svarbiausias Tenerifės vietas, bet ir tiesiog užsiimti puikia veikla, pavyzdžiui, Kosta Adechėje plaukti laivu stebėti banginių ir delfinų, o tai galima daryti ištisus metus.

Arba, jei turite pakankamai laiko, galite aplankyti Siamo parką ir Loro parką.

Adrenalino mėgėjai įvertins mūsų vandens motociklų safarį arba skrydį parasparniu.

Tik nepamirškite, kad siūlome didelį populiariausių ir geriausių dalykų, kuriuos galite nuveikti Kosta Adechėje, pasirinkimą. Į daugelį mūsų siūlomų dienos kelionių ir išvykų laivu taip pat įeina NEMOKAMAS pasiėmimas iš viešbučio. Ir, žinoma, grįžimas į viešbutį. Taigi, jei jau viską atradote Kosta Adechėje ir norite pamatyti šiek tiek daugiau Tenerifės, tuomet tikrai rekomenduojame vykti į vieną iš mūsų siūlomų ekskursijų po salas, kurios taip pat prasideda Kosta Adechėje.

Toliau pateikiame išsamų visų mūsų siūlomų dienos ekskursijų iš Kosta Adechės sąrašą. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai pasirinkti, į kokias dienos išvykas, ekskursijas ir užsiėmimus norite vykti, ir atsiųsti mums užsakymo užklausą.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas. Pateikiame keletą faktų apie Kosta Adechę, kurie tikriausiai jums bus įdomūs ir naudingi.

FAKTAI

Kosta Adechė yra Tenerifės pietuose, gerai žinoma dėl prabangių 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių, tokių kaip Bahia del Duque, Jardines del Teide, Gran Tacande ar Costa Adeje Gran Hotel.

Orai čia paprastai šilti ir saulėti, išskyrus kelias lietaus dienas žiemą, kurias galima suskaičiuoti ant rankų pirštų. Taigi jūs teisingai pasirinkote, Kosta Adechė yra puiki atostogų vieta jūsų būsimoms atostogoms!

Ne tik dėl puikių orų Kosta Adechė kasmet traukia daugiau nei milijoną poilsiautojų. Čia rasite viską, ko gali prireikti, kad puikiai praleistumėte atostogas. Jūsų laukia daugybė pramogų, tokių kaip karaokė, barai, šou, klubai, restoranai ir kt.

Apsipirkimo mėgėjai čia taip pat turės ką atrasti: Siam Mall, Plaza del Duque, Duke Shops ir daug kitų vietų.

Banginių stebėjimas į Costa Adeje

Ekskursijos po salas į Costa Adeje

Kelionės laivu į Costa Adeje

Keturračių motociklų safaris į Costa Adeje

Rekomenduojami dalykai į Costa Adeje

Teminiai parkai į Costa Adeje

Trekingas į Costa Adeje

Vandens sportas į Costa Adeje

Žvejybos kelionės į Costa Adeje

Susiję straipsniai:

Banginių stebėjimas Kosta Adechėje, Tenerifėje, yra bene populiariausias...
Sveiki atvykę į Bananapalmbay.com, šiame skyriuje rasite 14 valčių nuomai Kosta...
Išvykos laivu Kosta Adechėje yra viena populiariausių ir labiausiai rekomenduojamų...
Šiame skyriuje rasite mūsų siūlomus safarius keturračiais motociklais su paėmimu ir...
Atvykstate atostogauti į Tenerifę ir apsistojate Kosta Adechėje? Tuomet tikrai norite...
Ketinate atostogauti Kosta Adechėje ir ieškote, ką veikti? Tuomet atsidūrėte...