Jednodenní výlety v Costa Adeje

Jednodenní výlety v Costa Adeje

Zde najdete nejlepší jednodenní výlety a exkurze, které můžete podniknout z Costa Adeje. Nabízíme velký a variabilní výběr, abyste si mohli vybrat tu nejlepší možnost pro svou dovolenou na Costa Adeje a zažít úžasné chvíle během svého pobytu. Čtěte dál a zjistěte, které neopomenutelné výlety a fantastická místa na vás čekají!

Toto místo je pravděpodobně první, které vás napadne, když mluvíme o místech, která musíte na Tenerife vidět. Můžete si vybrat ze dvou výletů na horu Teide z Costa Adeje.

V rámci půldenního výletu na Teide můžete mít také možnost vyjet na vrchol lanovkou.

Další možností je celodenní výlet Teide-Masca. Tento autobusový výlet vám umožní navštívit i další skvělá místa, jako je Icod de los Vinos, Garachico a vesnice Masca.

Dalším monumentálním místem, které můžete z Costa Adeje navštívit, jsou útesy Los Gigantes. Abyste ocenili jejich velikost, doporučujeme vám výlet lodí, který vám zabere přibližně půl dne (4,5 hodiny). Loď vyplouvá z Puerto Colon, které se nachází v Costa Adeje.

Pokud chcete poznat kulturní stránku Tenerife, můžete se vydat na celodenní výlet do dvou hlavních kulturních a historických center: La Laguna a Santa Cruz de Tenerife, kde uvidíte kanárskou architekturu a dozvíte se něco o historii Tenerife.

Z Costa Adeje je také možné podniknout jednodenní výlet na další kanárský ostrov – La Gomeru, kterou jste pravděpodobně viděli z pláže. Tento výlet vás obohatí o kanárskou kulturu a tradice – budete sledovat autentický jazyk píšťalek.

Kromě návštěvy nejvýznamnějších míst Tenerife si s našimi jednodenními výlety a exkurzemi můžete udělat jen skvělou aktivitu, například Výlet lodí v Costa Adeje za pozorováním velryb a delfínů, který je možné podniknout během celého roku.

Nebo můžete navštívit Siam Park & Loro Park, pokud máte dostatek času.

Milovníci adrenalinu ocení naše Safari na vodních skútrech nebo paragliding.

Jen nezapomeňte, že nabízíme velký výběr nejoblíbenějších a nejlepších aktivit na Costa Adeje. Mnoho námi nabízených jednodenních výletů a výletů lodí zahrnuje také vyzvednutí z vašeho hotelu ZDARMA. A samozřejmě také návrat do vašeho hotelu. Pokud jste tedy v Costa Adeje již objevili vše, co jste objevili, a chcete vidět trochu více z Tenerife, pak bychom vám opravdu doporučili absolvovat některý z našich výletů a exkurzí na ostrov, které rovněž začínají v Costa Adeje.

Níže se podívejte na úplný seznam všech jednodenních výletů, které z Costa Adeje nabízíme. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si, které jednodenní výlety, exkurze a aktivity chcete podniknout, a zaslat nám žádost o rezervaci.

A v neposlední řadě. Zde je několik faktů o Costa Adeje, které pro vás pravděpodobně budou zajímavé a užitečné.

FACTS

Costa Adeje se nachází na jihu ostrova Tenerife a je známé svými luxusními 4 a 5hvězdičkovými hotely, jako jsou Bahia del Duque, Jardines del Teide, Gran Tacande nebo Costa Adeje Gran Hotel.

Počasí je zde obvykle teplé a slunečné, až na několik málo deštivých dnů v zimě, které můžete spočítat na prstech. Takže se rozhodujete správně, Costa Adeje je skvělá prázdninová destinace pro vaši budoucí dovolenou!

Nejen díky skvělému počasí je Costa Adeje tak atraktivní pro více než milion rekreantů ročně. Najdete zde vše, co byste mohli potřebovat, abyste se během své dovolené skvěle bavili. Čeká tu na vás spousta možností zábavy, jako je karaoke, bary, show, kluby, restaurace a další.

Na své si zde přijdou i milovníci nakupování: V obchodním centru Siam Mall, na náměstí Plaza del Duque, v obchodech Duke a na mnoha dalších místech na vás čeká spousta zábavy.

Doporučené aktivity na Costa Adeje

Pozorování velryb na Costa Adeje

Prohlídky ostrovů na Costa Adeje

Rybářské výlety na Costa Adeje

Safari na čtyřkolkách na Costa Adeje

Tematické parky na Costa Adeje

Treking na Costa Adeje

Vodní sporty na Costa Adeje

Výlety lodí na Costa Adeje

Související články:

Pozorování velryb v Costa Adeje na Tenerife je pravděpodobně nejoblíbenější...
Přijíždíte na dovolenou na Tenerife a ubytováváte se v Costa Adeje? Pak vás jistě...
V této sekci najdete naše safari na čtyřkolkách, které nabízíme s vyzvednutím a...
Výlety lodí v Costa Adeje jsou jednou z nejoblíbenějších a nejdoporučovanějších...
Vítejte na stránkách Bananapalmbay.com, v této sekci najdete 14 lodí k pronájmu v...
Chystáte se strávit dovolenou v Costa Adeje a hledáte, co dělat? Pak jste na...