Costa Adeje Pozorovanie veľrýb a delfínov

Costa Adeje Pozorovanie veľrýb a delfínov

Pozorovanie veľrýb v Costa Adeje na Tenerife je pravdepodobne najobľúbenejšou aktivitou pre všetkých dovolenkárov. Naše viac ako päťročné skúsenosti na trhu dokazujú, že ľudia všetkých vekových kategórií a chutí sa pri tejto obdivuhodnej a relaxačnej aktivite výborne zabavia. Čítajte ďalej a dozviete sa 5 hlavných dôvodov, prečo by pozorovanie veľrýb malo byť na vašom zozname aktivít počas dovolenky na Costa Adeje.

Počuli ste, že Tenerife je jedným z najlepších miest na pozorovanie veľrýb a delfínov v ich prirodzenom prostredí? Je to preto, že trvalo žijú vo vodách medzi ostrovmi Tenerife a La Gomera a môžete ich pozorovať každý mesiac v roku. Takže výlety za pozorovaním veľrýb je možné absolvovať počas celého roka, dokonca aj vtedy, keď má náš Vulcano Teide sneh.

Pozorovať tieto roztomilé, milé a pôvabné veľryby, ktoré sa len tak hrajú v blízkosti lode, je zážitok, ktorý sa vám v každodennom živote len tak ľahko nenaskytne. Tak prečo nie? Využite príležitosť pozorovať a obdivovať ich počas dovolenky na Costa Adeje! Najčastejšími živočíchmi v tejto oblasti sú delfíny skákavé a veľryby pilotné. A je zaručené, že počas výletu loďou na pozorovanie veľrýb niektorú z nich stretnete. Ak máte radi výlet na katamaráne s malým počtom účastníkov, pozrite si tento 3-hodinový výlet na katamaráne!

Nikto nemôže poprieť všetky zdravotné výhody, ktoré človek získava pobytom v blízkosti oceánu alebo na jeho brehu. Čerstvý vzduch, slnko, šumenie vĺn a oceánsky vánok vytvárajú najlepší antistresový a relaxačný účinok. Pri výlete loďou na pozorovanie veľrýb sa určite odpojíte od všetkých starostí a počas dovolenky v Costa Adeje zažijete blažené a príjemné chvíle.

Okrem pozorovania veľrýb je výlet loďou skvelým spôsobom, ako navštíviť peknú pokojnú zátoku s čistou a priezračnou vodou, kde si môžete zaplávať a šnorchlovať. Väčšina výletov za pozorovaním veľrýb z Costa Adeje kotví v zátoke Masca alebo v zátoke El Puertito.

 

Pravdepodobne ste si kládli otázku, ktorá aktivita bude určite vhodná pre všetkých členov vašej rodiny alebo skupinu priateľov? Aktivita, ktorú rovnako ocení dieťa, tínedžer alebo dospelý. Tak to je ono – výlet za pozorovaním veľrýb. Stačí ho absolvovať a budete mať veľa radostných spomienok na svoju dovolenku v Costa Adeje.

Ak máte záujem absolvovať výlet loďou za delfínmi z Costa Adeje, pozrite si všetky možnosti, ktoré ponúkame, a vyberte si tú, ktorá je pre vás najlepšia. Máme veľa rôznych výletov, ktoré sa v zásade líšia dĺžkou trvania a typom lode.

Všetky výlety na pozorovanie delfínov a veľrýb začínajú v prístave Puerto Colon, ktorý sa nachádza v Costa Adeje.

Môžete sa tešiť na 3-hodinový výlet loďou so šnorchlovaním, pozorovaním veľrýb a občerstvením a nápojmi na palube lode s menším počtom cestujúcich.

Dobrou voľbou bude katamarán Abrazo, takže vás čaká pohodlný výlet a skvelý zážitok z relaxu. Alebo si môžete urobiť 4,5-hodinový výlet loďou Freebird alebo Royale Delfin a okrem pozorovania veľrýb navštíviť aj útesy Los Gigantes. Mohol by to byť jeden z najlepších spôsobov, ako vidieť Los Gigantes, pretože môžete lepšie oceniť veľkosť a veľkosť týchto veľkolepých útesov zo strany oceánu.

Nie ste takí istí na vode alebo máte málo času, ale napriek tomu by ste chceli vidieť veľryby a delfíny? Nebojte sa, môžete to urobiť aj o niečo kratšie! Stačí si vybrať 2 hodiny pozorovania veľrýb s katamaránom Eden.

Máme lode so zníženým počtom účastníkov, veľké lode a súkromné člny, doslova výlet pre každého. Stačí si nájsť tú správnu pre vás a vyplniť náš rezervačný formulár, aby ste získali lístky! Ak máte nejaké špeciálne želania týkajúce sa výletu na pozorovanie veľrýb, stačí nás kontaktovať a my nájdeme to najlepšie riešenie!

A na záver sme pre vás pripravili niekoľko faktov a informácií o Costa Adeje, ktoré by mohli byť pre vás zaujímavé a užitočné, ak sa chystáte na dovolenku do tohto známeho letoviska na južnom pobreží Tenerife.

  • Z južného letiska sa na Costa Adeje dostanete za 45 minút verejným autobusom alebo za 25-30 minút taxíkom.
  • Costa Adeje sa nachádza hneď za Playa de Las Americas, takže slávny nočný život a zábava v Las Americas budú pre vás ľahko dostupné, ak.
  • Je to tiež najnovšie letovisko na Tenerife, ktoré sa pýši najluxusnejšími hotelmi, elegantnými reštauráciami a nákupnými centrami.
  • Podnebie v Costa Adeje je veľmi mierne, takže počasie v januári bude takmer rovnaké ako v júni.
  • Pláže v Costa Adeje sú úžasné, krásne a majú všetky potrebné zariadenia, aby bol váš pobyt na nich pohodlný a príjemný. Najobľúbenejšie pláže v Costa Adeje sú: Playa Fañabe, Playa Troya, Playa el Duque.

Pozrite si tiež náš článok, v ktorom sa dozviete, čo robiť v Costa Adeje okrem výletov loďou za pozorovaním veľrýb.

Pozorovanie veľrýb na Costa Adeje

Súvisiace články:

Tu nájdete najlepšie jednodňové výlety a exkurzie, ktoré môžete podniknúť z...
Chystáte sa na dovolenku na Tenerife a ste ubytovaní v Costa Adeje? Potom vás určite...
V tejto časti nájdete naše safari na štvorkolkách, ktoré ponúkame s vyzdvihnutím...
Výlety loďou na Costa Adeje sú jednou z najobľúbenejších a najodporúčanejších...
Vitajte na stránke Bananapalmbay.com, v tejto časti nájdete 14 lodí na prenájom v...
Chystáte sa stráviť dovolenku v Costa Adeje a hľadáte, čo robiť? Potom ste na...