Prvá publikácia: 17 marca, 2024 | Posledná aktualizácia: 29 apríla, 2024 | Autor: Jan Daniel

Prenájom vodných skútrov a vodných bicyklov na pobreží Costa Adeje

Vydajte sa na adrenalínové dobrodružstvo s naším dokonalým sprievodcom jazdami na vodných skútroch v Costa Adeje. Odhaľte to najdôležitejšie a zabezpečte si miesto priamo tu. Naša webová stránka presahuje rámec vodných skútrov a ponúka výlety loďou z Costa Adeje vzrušujúce eskapády po chodníkoch a očarujúcich vrcholoch. Ak si chcete rezervovať svoj nezabudnuteľný zážitok, spojte sa s nami na WhatsApp, kde je náš špecializovaný tím pripravený vám pomôcť. Hľadáte špičkové dovolenkové aktivity v Costa Adeje? Už nehľadajte ďalej – máme pre vás všetko. Maximalizujte svoje zážitky na Tenerife s nezabudnuteľnými jazdami na vodných skútroch a ďalšími atrakciami.

Výhody prenájmu vodných skútrov v Costa Adeje

Prenájom vodných skútrov v Costa Adeje

Ak chcete zažiť jedinečné vodné vzrušenie v Costa Adeje, naskočte na naše fantastické vodné skútre. Ponorte sa do sveta dobrodružstva a zábavy vo vodách Atlantiku.

Počas pobytu v Costa Adeje si vychutnajte jeho neuveriteľné pláže, vydajte sa na výlet loďou, preskúmajte zábavné parky alebo dokonca vyskúšajte paragliding. Okrem týchto vzrušujúcich možností, ak je vašou vášňou rýchlosť, naše fantastické vodné skútre musíte vyskúšať.

Safari na vodných skútroch k úchvatným útesom Los Gigantes v Costa Adeje

Safari na vodných skútroch na Los Gigantes, odchod z Puerto Colon v Costa Adeje

Vydajte sa na jazdu na vodných skútroch pozdĺž pobrežia majestátnych útesov Los Gigantes. Staňte sa svedkami nesmiernosti týchto vysokých skál, ktoré sa týčia do výšky viac ako 600 metrov. Rozšírte si dobrodružstvo tým, že si u nás objednáte výlet loďou, aby ste sa mohli plaviť po zálive, obdivovať útesy Gigantov a osviežiť sa v mori. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na WhatsApp.

Kombinácia vodných športov a lyžovania v Costa Adeje

Parascending v Costa Adeje

Spestrite si zábavu kombináciou prenájmu vodných skútrov s inými vodnými športmi. Zažite vzrušenie pri parascendingu a Flyfish a zažite adrenalín na vode.

Parascending je nádherná aktivita, pri ktorej ste pripútaní k padáku, ktorý stúpa nad morské vody a ponúka panoramatický výhľad na záliv. Flyfish je podobný Banana Boat, ale umožňuje vám vznášať sa vo vzduchu – absolútne to musíte vyskúšať.

Jet ski dobrodružstvo v Costa Adeje – vyberte si ideálne trvanie

Vodné športy s balíčkami vodných skútrov v Costa Adeje

Vyberte si z našej ponuky safari s vodnými skútrami v Costa Adeje a jednoducho si ich rezervujte cez WhatsApp.

Ako si rezervovať vodné skútre v Costa Adeje

kontaktujte nás

Prenájom vodných skútrov v Costa Adeje je prostredníctvom našej webovej stránky hračkou. Radi vám pomôžeme, takže vyhľadajte nás na WhatsApp, aby ste získali všetky potrebné informácie a urobili rezerváciu. Preskúmajte zoznam aktivít, ktoré sú k dispozícii pre jazdu na vodných skútroch, na konci textu. Prípadne môžete vykonať rezerváciu vyplnením kontaktného formulára pripojeného ku každej aktivite. Ponorte sa do fantastickej ponuky aktivít na Tenerife – využite príležitosť na nezabudnuteľné zážitky počas vašej dovolenky.

Miesto odchodu:

Vyberte si východiskový bod pre vzrušujúce dobrodružstvá na vodných skútroch a vodných bicykloch v Costa Adeje. Vyrážajte z malebných pláží, ako sú Playa Troya, El Duque a Playa Fañabe, alebo z pulzujúceho prístavu Puerto Colón na 20, 40, 60-minútové a 2-hodinové výlety. Vyberte si 2,5-hodinové safari s odchodom výlučne z prístavu v Puerto Colón. Pripravte sa na nezabudnuteľnú jazdu z miesta, ktoré vyhovuje vášmu dobrodružstvu!“

Preskúmajte viac v Costa Adeje! Pozrite si tieto vzrušujúce aktivity a výlety:

Quad Safari Costa Adeje

  1. Výlety loďou: Plavba pozdĺž pobrežia a vôd Costa Adeje na katamaráne.
  2. Súkromný prenájom lodí: Podniknite námorné dobrodružstvo s našimi exkluzívnymi súkromnými prenájmami lodí a člnov s vlastným pohonom v Costa Adeje.
  3. Ostrovné výlety: Ponorte sa do bohatej kultúry a úchvatnej scenérie Costa Adeje s výletmi na ostrov so sprievodcom.
  4. Rôzne aktivity: Od vzrušujúcich vodných športov až po malebné turistické chodníky, nájdite rozmanité možnosti pre vzrušujúce a dynamické zážitky a nápady v Costa Adeje.
  5. Pozorovanie veľrýb a delfínov: Vydajte sa na výlet za pozorovaním veľrýb v Costa Adeje a sledujte tieto majestátne tvory v ich prirodzenom prostredí, obklopené krištáľovo čistými vodami Costa Adeje.

Odhaľte poklady Costa Adeje a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky pozdĺž úžasného pobrežia Tenerife!

Rezervujte cez WhatsApp

Vodný skúter na Costa Adeje

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: