První publikace: 17 března, 2024 | Poslední aktualizace: 29 dubna, 2024 | Autor: Jan Daniel

Costa Adeje Půjčovny vodních skútrů a vodních kol

Vydejte se na adrenalinové dobrodružství s naším dokonalým průvodcem jízdami na vodních skútrech v Costa Adeje. Odhalte to nejdůležitější a zajistěte si své místo přímo zde. Naše webové stránky jdou nad rámec jízdy na vodních skútrech a nabízejí výlety lodí z Costa Adeje vzrušující eskapády po stezkách a okouzlujících vrcholech. Chcete-li si rezervovat svůj nezapomenutelný zážitek, spojte se s námi na WhatsApp, kde je náš specializovaný tým připraven vám pomoci. Hledáte prvotřídní prázdninové aktivity v Costa Adeje? Už nehledejte dál – máme pro vás vše, co potřebujete. Maximalizujte své zážitky na Tenerife díky nezapomenutelným jízdám na vodních skútrech a dalším zážitkům.

Výhody pronájmu vodních skútrů v Costa Adeje

Půjčovna vodních skútrů v Costa Adeje

Chcete-li zažít jedinečné vodní vzrušení v Costa Adeje, naskočte na naše fantastické vodní skútry. Ponořte se do světa dobrodružství a zábavy ve vodách Atlantiku.

Během pobytu v Costa Adeje si vychutnejte jeho neuvěřitelné pláže, vydejte se na výlet lodí, prozkoumejte zábavní parky nebo si vyzkoušejte paragliding. Kromě těchto vzrušujících možností, pokud je vaší vášní rychlost, naše fantastické vodní skútry musíte vyzkoušet.

Safari na vodních skútrech k úchvatným útesům Los Gigantes v Costa Adeje

Safari na vodních skútrech na útesy Los Gigantes, odjezd z Puerto Colon v Costa Adeje

Vydejte se na jízdu na vodních lyžích podél pobřeží majestátních útesů Los Gigantes. Staňte se svědky nesmírné krásy těchto vysokých skal, které se tyčí do výšky přes 600 metrů. Rozšiřte si své dobrodružství tím, že si u nás objednáte výlet lodí, abyste se mohli plavit po zátoce, obdivovat Útesy Gigantů a osvěžit se v moři. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na WhatsApp.

kombinace vodních sportů a lyžování na Costa Adeje

Paraskijöring v Costa Adeje

Zpestřete si zábavu kombinací pronájmu vodních skútrů s dalšími vodními sporty. Zažijte vzrušující parascending a Flyfish a zažijte adrenalin na vodě.

Parascending je úchvatná aktivita, při níž jste připevněni k padáku, který stoupá nad mořské vody a nabízí panoramatický výhled na záliv. Flyfish je podobný Banana Boat, ale umožňuje vám vznášet se ve vzduchu – to je absolutní povinnost vyzkoušet.

Dobrodružství na lyžích na Costa Adeje – vyberte si ideální dobu trvání

Vodní sporty s balíčky vodních skútrů v Costa Adeje

Vyberte si z naší nabídky safari s vodními skútry v Costa Adeje a snadno si je rezervujte prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Jak si rezervovat vodní skútry v Costa Adeje

kontaktujte nás

Pronájem vodních skútrů v Costa Adeje je prostřednictvím našich webových stránek hračkou. Rádi vám pomůžeme, takže zjistěte si všechny potřebné podrobnosti a proveďte rezervaci na WhatsApp. Prozkoumejte seznam aktivit, které jsou k dispozici pro jízdu na vodních skútrech, na konci textu. Případně můžete provést rezervaci vyplněním kontaktního formuláře připojeného ke každé aktivitě. Ponořte se do fantastické nabídky aktivit na Tenerife – využijte příležitosti k nezapomenutelným zážitkům během své dovolené.

Místa odjezdu:

Vyberte si výchozí bod pro vzrušující dobrodružství na vodních skútrech a skútrech v Costa Adeje. Vyjíždějte z malebných pláží, jako jsou Playa Troya, El Duque a Playa Fañabe, nebo z rušného přístavu Puerto Colón na 20, 40, 60 a 2hodinové výlety. Vyberte si 2,5hodinové safari, které se koná výhradně z přístavu Puerto Colón. Připravte se na nezapomenutelnou jízdu z místa, které vyhovuje vašemu dobrodružství!“

Prozkoumejte další místa na Costa Adeje! Podívejte se na tyto vzrušující aktivity a výlety:

Quad Safari Costa Adeje

    1. Výlety lodí: Plavba podél pobřeží a vod Costa Adeje na katamaránu
    2. Soukromý pronájem lodí: Prožijte námořní dobrodružství s našimi exkluzivními soukromými pronájmy lodí a čluny s vlastním řízením v Costa Adeje
    3. Výlety po ostrovech: Ponořte se do bohaté kultury a dechberoucí scenérie Costa Adeje s výlety po ostrovech s průvodcem.
    4. Různé aktivity: Od vzrušujících vodních sportů až po malebné turistické stezky – na Costa Adeje najdete rozmanité možnosti vzrušujících a dynamických zážitků a nápadů.
    5. Pozorování velryb a delfínů: Vydejte se na výlet za pozorováním kytovců v Costa Adeje a pozorujte tyto majestátní tvory v jejich přirozeném prostředí, obklopené křišťálově čistými vodami Costa Adeje.

Odhalte poklady Costa Adeje a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky podél nádherného pobřeží Tenerife!

Rezervujte přes WhatsApp

Vodní skútr na Costa Adeje

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: