Kosta Adeje vaļu un delfīnu vērošanas ekskursijas

Kosta Adeje vaļu un delfīnu vērošanas ekskursijas

Vaļu vērošana Kosta Adeje, Tenerifē, iespējams, ir vispopulārākā aktivitāte, ar ko nodarbojas visu veidu atpūtnieki. Mūsu vairāk nekā piecu gadu pieredze tirgū pierāda, ka jebkura vecuma un gaumes cilvēki lieliski pavada laiku, veicot šo apbrīnojamo un relaksējošo aktivitāti. Tāpēc turpiniet lasīt, lai uzzinātu 5 galvenos iemeslus, kāpēc vaļu vērošanai vajadzētu būt jūsu “darāmo” sarakstā brīvdienās Kosta Adeje.

Vai esat dzirdējuši, ka Tenerife ir viena no labākajām vietām, kur vērot vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē? Tas ir tāpēc, ka tie pastāvīgi dzīvo ūdeņos starp Tenerifi un La Gomeru, un tos var novērot jebkurā gada mēnesī. Tāpēc vaļu vērošanas ekskursijas ir iespējamas visu gadu, pat tad, kad mūsu Vulkāns Teide ir apsnidzis.

Vērot šos simpātiskos, jaukos un graciozos vaļveidīgos, kas vienkārši rotaļājas netālu no laivas, ir piedzīvojums, ko ikdienā tik viegli nevarēsiet gūt. Tad kāpēc gan ne? Izmantojiet iespēju tos vērot un apbrīnot savu atvaļinājumu laikā Kosta Adeje! Visbiežāk sastopamie dzīvnieki šajā apvidū ir delfīni un loču vaļi. Un ir garantēts, ka kādu no tiem jūs satiksiet vaļu vērošanas brauciena laikā. Ja vēlaties doties izbraucienā ar katamarānu ar nelielu dalībnieku skaitu, apskatiet šo 3 stundu ekskursiju ar katamarānu!

Neviens nevar noliegt, ka uzturēšanās okeāna tuvumā vai pie okeāna sniedz cilvēkam labumu veselībai. Svaigs gaiss, saule, viļņu šalkoņa un okeāna vējš rada vislabāko antistresa un relaksējošo efektu. Dodoties vaļu vērošanas braucienā ar laivu, jūs noteikti atslēgsieties no visām raizēm un pavadīsiet svētlaimīgu un patīkamu laiku brīvdienās Kosta Adeje.

Papildus vaļu vērošanai izbrauciens ar laivu ir lielisks veids, kā apmeklēt jauku, klusu līci ar tīru un caurspīdīgu ūdeni, kur var peldēties un snorkelēt. Lielākā daļa vaļu vērošanas ekskursiju no Kosta Adjejas noenkurojas Maskas līcī vai El Puertito līcī.

 

Jūs droši vien sev jautājāt, kura aktivitāte noteikti būs piemērota visiem jūsu ģimenes locekļiem vai draugu grupai? Aktivitāte, kas vienlīdz patiks gan bērnam, gan pusaudzim, gan pieaugušajam. Tā tas arī ir – vaļu vērošanas ekskursija. Vienkārši izvēlieties to, un jums būs daudz prieka pilnu atmiņu par brīvdienām Kosta Adeje.

Ja vēlaties doties izbraucienā ar delfīnu laivu no Kosta Adjejas, iepazīstieties ar visām mūsu piedāvātajām iespējām un izvēlieties sev piemērotāko. Mums ir daudz dažādu ekskursiju, kas pamatā atšķiras pēc ilguma un laivas tipa.

Visas delfīnu un vaļu vērošanas ekskursijas sākas no Puerto Colon, ostas, kas atrodas Costa Adeje.

Jūs varat izbaudīt 3 stundu izbraucienu ar laivu, snorkelēšanu, vaļu vērošanu un uzkodām un dzērieniem uz kuģa ar samazinātu pasažieru skaitu.

Laba izvēle būs Abrazo katamarāns, kas nodrošinās jums ērtu braucienu un lielisku atpūtu. Vai arī jūs varat doties 4,5 stundu braucienā ar laivu Freebird vai Royale Delfin un papildus vaļu vērošanai apmeklēt Los Gigantes klintis. Tas varētu būt viens no labākajiem veidiem, kā apskatīt Los Gigantes, jo no okeāna puses jūs varēsiet labāk novērtēt šo iespaidīgo klinšu lielumu un lielumu.

Vai neesat tik drošs uz ūdens vai jums trūkst laika, bet tomēr vēlaties redzēt vaļus un delfīnus? Neuztraucieties, jūs varat to darīt arī nedaudz īsākā laikā! Izvēlieties tikai 2 stundu vaļu vērošanu ar Eden katamarānu.

Mums ir laivas ar samazinātu dalībnieku skaitu, lielas laivas un privāti čarteri, burtiski laivu brauciens ikvienam. Vienkārši atrodiet sev piemērotāko un aizpildiet mūsu rezervācijas pieprasījuma veidlapu, lai saņemtu biļetes! Ja jums ir kādas īpašas vēlmes attiecībā uz vaļu vērošanas ekskursiju, vienkārši sazinieties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu!

Un noslēgumā mēs sagatavojām dažus faktus un informāciju par Kosta Adeje, kas varētu būt jums interesanti un noderīgi, ja plānojat doties brīvdienās uz šo slaveno kūrortu Tenerifes dienvidu piekrastē.

  • Lai nokļūtu Kosta Adēje no dienvidu lidostas, jums būs nepieciešamas aptuveni 45 minūtes ar sabiedrisko autobusu vai 25-30 minūtes ar taksometru.
  • Costa Adeje atrodas uzreiz aiz Playa de Las Americas, tāpēc slavenā Las Americas naktsdzīve un izklaides vietas jums būs viegli pieejamas, ja jūs.
  • Tas ir arī jaunākais Tenerifes kūrorts, un tajā ir visvairāk luksusa viesnīcu, elegantu restorānu un iepirkšanās centru.
  • Klimats Kosta Adeje ir ļoti maigs, tāpēc laikapstākļi janvārī būs gandrīz tādi paši kā jūnijā.
  • Pludmales Kosta Adēje ir pārsteidzošas, skaistas un aprīkotas ar visām nepieciešamajām ērtībām, lai jūsu uzturēšanās tajās būtu ērta un patīkama. Populārākās pludmales Kosta Adē ir šādas: Playa Fañabe, Playa Troya, Playa el Duque.

Iepazīstieties arī ar mūsu rakstu, lai uzzinātu, ko darīt Kostadē, izņemot vaļu vērošanas ekskursijas ar laivu.

Vaļu vērošana vietnē Costa Adeje

Šeit jūs atradīsiet populārākos dienas ceļojumus un ekskursijas, ko varat veikt no...
Dodaties brīvdienās uz Tenerifi un apmetaties Costa Adeje? Tad jūs noteikti vēlaties...
Šajā sadaļā jūs varat atrast mūsu kvadraciklu safari, ko mēs piedāvājam ar...
Izbraucieni ar laivu Kosta adjejā ir viena no populārākajām un ieteicamākajām...
Laipni lūgti vietnē Bananapalmbay.com, šajā sadaļā jūs atradīsiet 14 laivas īre...
Jūs plānojat doties brīvdienās uz Costa Adeje un meklējat, ko darīt? Tad esat...