Laivu noma Costa Adeje Tenerife

Laivu noma Costa Adeje Tenerife

Guide

Laipni lūgti Bananapalmbay.com, šajā sadaļā jūs atradīsiet 14 laivas īre Costa Adeje. Mēs piedāvājam plašu laivu klāstu, lai jūs varētu izbaudīt jūru savu brīvdienu laikā Tenerifes dienvidos. Izvēlieties no mazām laivām, kuras varat vadīt paši, katamarāniem, buru laivām un lielām luksusa jahtām. Mēs piedāvājam dažādas iespējas pāriem, 4-5 cilvēku grupām un laivām, kas var uzņemt lielas grupas no 24 līdz 200 pasažieriem.

Šeit ir īss kopsavilkums par laivu un pakalpojumu veidiem, ko varat iznomāt pie mums Kosta Adeje:

 • Laivas bez kapteiņa
 • Buru laivas
 • Laivas bez licences
 • Katamarāni
 • Luksusa jahtas
 • Motorlaivas
 • Ātrgaitas laivas
 • Laivas ar vai bez kapteiņa
 • Svinību laivas
 • Laivas īpašiem pasākumiem
 • Laivas laulības piedāvājumiem

Alquilar un barco en Costa Adeje para observar ballenas y delfines

Izbraukšana no Puerto Colon Costa Adeje

Lielākā daļa no čartera laivām iziet tieši no tuvākās ostas Costa Adeje: No Puertoriko Kolonas ostas.

Uz Puerto Colon ostu ir viegli nokļūt, ja esat apmetušies Costa Adeje vai kādā no tuvējiem kūrortiem, piemēram, Los Cristianos, Playa de las Americas vai El Duque. Pat tad, ja esat apmetušies attālākos apvidos, mēs piedāvājam dažādas laivu iespējas ar iekļautu transportu.

Ko darīt uz kuģa Costa Adeje pilsētā

Kosta Adeje ir lieliska vieta patīkamai brīvdienu pavadīšanai Tenerifē. Apbrīnojamie laikapstākļi uz salas ļauj iznomāt laivu Kosta Adēje jebkurā gada mēnesī.

Privātās laivas nomas laikā jūs varat vērot vaļus un delfīnus, apmeklēt apbrīnojamās Los Gigantes klintis, peldēties un snorkelēt vai vienkārši gulēt uz kāda no sauļošanās krēsliem uz kuģa. Izbaudiet pārsteidzošu dienu Atlantijas okeānā.

Noīrējot laivu Costa Adeje, jūs varat atpūsties no ikdienas stresa, atpūsties un atklāt jūras skaistumu un tās noslēpumus.

Kosta Adeje pieejamas čartera laivas

Izvēlēties īsto laivu fraktēšanai Kosta Adēžē var būt grūts uzdevums. Jums ir jāņem vērā dažādi faktori, piemēram, cena, laivas veids, ietilpība, brauciena ilgums, ēdiens, dzērieni, pieejamība un daudzi citi.

Lai palīdzētu jums izdarīt izvēli un ātrāk izlemt, mēs nosūtīsim jums piemērotākos variantus. Viss, kas jums jādara, ir uzrakstīt mums uz WhatsApp vai aizpildīt kontaktformu. Uzdevuši jums dažus jautājumus, mēs varēsim noteikt, kāda veida laiva jums ir nepieciešama un kāds maršruts jums ir jāievēro.

Īpašu pasākumu svinēšana

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Mēs specializējamies arī īpašu notikumu svinēšanā, piemēram, kāzu gadadienas, laulības piedāvājumus, vecmeitu un vecmeitu ballītes un korporatīvos pasākumus. Iznomājiet kādu no mūsu privātajām laivām ar kapteini, lai svinētu svinības jūrā, kā tas tiek darīts Tenerifē. Ja vēlaties konsultēties par pieejamajām laivām atbilstoši jūsu draugu grupas lielumam, rakstiet mums, un mēs labprāt jums palīdzēsim.

Luksusa jahtu čarteris

Izbaudiet mūsu ērtas un plašas luksusa jahtas. Tās ir izstrādātas visu viesu ērtībām. Mūsu luksusa jahtas ir ideāli piemērotas tiem, kas novērtē savu atpūtu un meklē labāko. Izbaudiet greznību un komfortu Tenerifē. Dāvājiet savam partnerim iespēju aizbēgt uz jūru un ļaujiet viņam sajust, ka viņš jums ir īpašs. Jahtas sniedz jums iespēju svinēt kopā ar partneri vai darba kolektīvu, lai atzīmētu kādu profesionālu vai darba sasniegumu.

Maršrutā iekļauta pietura līcī, lai atvēsinātos tirkīza okeāna ūdeņos un nirtu ar šņorkeli. Gatavojieties pārsteidzošam laika pavadīšanai uz mūsu jahtas klāja. Vairumā mūsu jahtu cenā ir iekļauts ēdiens un dzērieni.

Buru jahtu čarteris Kosta Adeje

tenerife sailing Boat Charter Kosamui

Mūsu buru jahtas ir grezni un ērti kuģi. Buru jahtu noma Kosta Adeje ir ideāli piemērota, lai to izmantotu kopā ar saviem mīļajiem. Izmantojiet iespēju svinēt savas ballītes un īpašus notikumus uz jahtas klāja.

Atzīmējiet dzimšanas dienas, vecpuišu ballītes, izlaidumus un daudz ko citu. Uzaiciniet savus partnerus izbaudīt jūru, lai mazinātu spriedzi un pieņemtu labākus lēmumus.

Trīs stundu maršruts ietver vaļu un delfīnu vērošanu. Jūs varat arī iznomāt buru laivu Kosta Adeje uz 8 stundām, lai izbaudītu ar pietiekami daudz laika. Dzērieni un maltītes ir iekļautas cenā.

Laivu noma pasākumiem

boat charter los Cristianos Tenerife for groups (2)

Laivu noma Kosta Adēžē sniedz jums iespēju svinēt īpašus notikumus kopā ar ģimeni un draugiem. Uzaiciniet savus tuviniekus nosvinēt dzimšanas dienu un izbaudiet citu dienu jūrā. Jūs varat svinēt arī citus īpašus notikumus, piemēram, kāzu gadadienas, izlaidumus, vecpuišu ballītes un citus.

Laivas nomā ir iekļauta apkalpe, tāpēc jums par neko nav jāuztraucas. Dalieties ar saviem mīļajiem ekskluzīvā privātā kuģī, lai svinētu savus notikumus bez svešu cilvēku klātbūtnes.

Ja meklējat vislabāko veidu, kā piedāvāt savai draudzenei, iesakām doties ar viņu nesteidzīgā okeāna kruīzā. Izmantojiet iespēju izteikt viņai piedāvājumu un parādiet, cik ļoti jūs viņu mīlat.

Laivu noma bez kapteiņa un bez licences

Mēs piedāvājam jums nelielas laivas, kuras jūs varat vadīt pats. Nelielas, viegli vadāmas laivas var iznomāt bez kapteiņa vai licences. Ja vēlaties iznomāt laivu, kuras vadīšanai nepieciešama vadītāja apliecība, jums tā ir jāsaņem iepriekš, lai varētu iznomāt šo aktivitāti. Laivas bez kapteiņa ir lieliski piemērotas, lai jūs varētu vadīt pats un pierādīt savas spējas vadīt laivu.

Iznomājiet laivu ar kapteini Kosta Adeje pilsētā

Neptuno Tenerife Private Boat Charter

Mēs iesakām jums iznomāt laivu ar kapteini, lai jums nebūtu jāuztraucas par brauciena detaļām. Kapteinis ir pieredzējis cilvēks, kurš pārzina katru Tenerifes piekrastes stūrīti un interesantākos līča nostūrus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par mūsu laivām ar kapteini, aicinām jūs rakstīt mums, izmantojot WhatsApp vai kontaktformu, lai palīdzētu jums novērst jūsu šaubas.

Sazinieties ar mums

Lielākajā daļā laivu braucienu Costa Adeje ir iekļauts transfērs no viesnīcas, kurā esat apmetušies. Mums ir iespēja jūs uzņemt arī citās attālākās vietās, tikai rakstiet mums, lai novērtētu transfēra iespēju līdz vietai, kur esat apmetušies.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu laivu nomas pakalpojumiem Kosta Adeje, lūdzu, sazinieties ar mums. Vienkārši noklikšķiniet uz WhatsApp ikonas un nosūtiet mums savus jautājumus. Mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast ideālo laivu.

Ātruma laivu noma vietnē Costa Adeje

Buru laivu noma vietnē Costa Adeje

Katamarānu noma vietnē Costa Adeje

Laivu noma bez kapteiņa vietnē Costa Adeje

Laivu noma bez laivas licences vietnē Costa Adeje

Luksusa jahtu noma vietnē Costa Adeje

Jūs plānojat doties brīvdienās uz Costa Adeje un meklējat, ko darīt? Tad esat...
Šeit jūs atradīsiet populārākos dienas ceļojumus un ekskursijas, ko varat veikt no...
Vaļu vērošana Kosta Adeje, Tenerifē, iespējams, ir vispopulārākā aktivitāte, ar...
Vai esat devies atvaļinājumā uz Tenerifi un uzturaties Costa Adeje? Jūs noteikti...
Šajā sadaļā jūs varat atrast mūsu kvadraciklu safari, ko mēs piedāvājam ar...
Izbraucieni ar laivu Kosta adjejā ir viena no populārākajām un ieteicamākajām...
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...
Playa Fañabé ir brīnišķīga gaišu smilšu pludmale ar lieliskām atpūtas...
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Kosta Adeje un piedāvā visu, kas nepieciešams...
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...