Wynajem łodzi w Costa Adeje Teneryfa

Wynajem łodzi w Costa Adeje Teneryfa

Witamy na Bananapalmbay.com,

w tej sekcji znajdziesz 14 łodzi do wynajęcia w Costa Adeje. Większość łodzi, które są dostępne do wynajęcia, odpływają bezpośrednio z najbliższego portu w Costa Adeje: Port Puerto Colon.

Costa Adeje jest idealnym miejscem na miłe wakacje na Teneryfie. Niesamowite warunki pogodowe, pozwalają na wynajęcie łodzi w Costa Adeje w każdym miesiącu roku.

Wynajem łodzi w Costa Adeje do obserwacji wielorybów i delfinów

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości. Od małych łodzi z własnym napędem do dużych luksusowych jachtów. Od opcji dla par, grup od 4 do 5 osób, do łodzi, które są w stanie przyjąć duże grupy od 24 do 200 pasażerów.

Krótkie podsumowanie tego, jakie łodzie i usługi można u nas wynająć w Costa Adeje:

 • Łodzie z napędem własnym (Self Drive Boats)
 • Łodzie żaglowe
 • Łodzie bez licencji
 • Katamaran
 • Luksusowe jachty
 • Łodzie motorowe
 • Szybkie łodzie motorowe
 • Łodzie z kapitanem lub bez kapitana
 • Łodzie imprezowe
 • Łodzie dla kury i jelenia do
 • Łodzie do świętowania wydarzeń specjalnych
 • Łodzie dla Mariage Propozycje

Podczas prywatnej wypożyczenia / czarteru łodzi można oglądać wieloryby lub delfiny, zwiedzać niesamowite klify Los Gigantes, pływać i snorkel lub po prostu położyć się na jednym z leżaków na pokładzie i mieć niesamowity dzień na Oceanie Atlantyckim.

Co jest pewne, że wynajęcie łodzi w Costa Adeje pozwoli ci zrelaksować się od codziennego stresu, rozłączyć się i odkryć piękno morza i jego natury.

Wynajem łodzi w Costa Adeje, aby zobaczyć Los Gigantes Cliffs.

Wybór odpowiedniej łodzi do wynajęcia w Costa Adeje może być przytłaczającym zadaniem. Musisz wziąć pod uwagę takie czynniki jak cena, rodzaj łodzi, pojemność, czas trwania, jedzenie, napoje, dostępność i wiele innych ważnych czynników.

Dlatego szybszy kontakt z nami poprzez WhatsApp może być naprawdę oszczędzający czas, więc zadamy Ci kilka pytań i wyślemy najbardziej odpowiednie opcje do rozważenia.

Specjalizujemy się również w obchodzeniu specjalnych wydarzeń, takich jak obchody rocznic ślubów, propozycje małżeństw, uroczystości Hen & Stag do Celebration oraz imprezy Cooperate.

To, co jest na pewno to, że na naszych jachtach będziesz się świetnie bawić. Większość z nich zawiera również jedzenie i napoje w cenie.  Aby dostać się do opuszczającego port Puerto Colon łatwo jest zatrzymać się na Costa Adeje lub w jednym z pobliskich kurortów jak Los Cristianos, Playa de las Americas lub El Duque. Ale nawet jeśli zatrzymasz się w okolicy, która jest nieco bardziej odległa, mamy opcje łodzi, które oferują również transport.

Również w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszego serwisu wynajmu łodzi w Costa Adeje wystarczy kliknąć ikonę whatsapp i skontaktować się z nami. Chętnie pomożemy Ci znaleźć Twoją idealną łódź!

 

Wynajem katamaranów w Kostaryka Adeje

Wynajem łodzi bez kapitana w Kostaryka Adeje

Wynajem łodzi bez licencji łodzi w Kostaryka Adeje

Wynajem łodzi luksusowych w Kostaryka Adeje

Wynajem łodzi szybkobieżnych w Kostaryka Adeje

Wynajem łodzi żaglowych w Kostaryka Adeje

Powiązane artykuły:

Zamierzasz zaliczyć swoje wakacje w Costa Adeje i szukasz rzeczy do zrobienia? Potem...