Costa Adeje Ūdenssports

Costa Adeje Ūdenssports

Guide

Vai esat devies atvaļinājumā uz Tenerifi un uzturaties Costa Adeje? Jūs noteikti vēlaties uzzināt, kādi ūdens sporta veidi ir pieejami Kosta Adēje. Ja plānojat savu atvaļinājumu, šis ceļvedis palīdzēs jums noteikt, ar kādām aktivitātēm nodarboties, un veikt rezervācijas. Atcerieties, ka Tenerife ir ļoti populārs galamērķis Eiropā un vietas tiek ātri izpārdotas.

Pirms mēs sniedzam jums detalizētu pārskatu par mūsu piedāvātajām aktivitātēm, piedāvājam īsu kopsavilkumu par dažādām ūdens aktivitāšu iespējām Kosta Adējes pilsētā.

  • Piedzīvojums un jautrība ar banānu laivu
  • Adrenalīna pieplūdums lidojošās zivīs
  • Izbaudiet kopā ar draugiem kajaku safari Tenerifes dienvidos
  • Apbrauciens pa Tenerifes līci ar fantastisku ūdens motociklu
  • Pacelieties dažus metrus gaisā, lidojot ar paraplanierismu
  • Izpētiet jūras dibenu, izmantojot mūsu niršanas ar akvalangu aktivitātes Tenerifes dienvidos.
  • Izbaudiet ekstrēmas sajūtas, braucot ar FlyBoard
  • Sajūtiet vēju sejā un izbaudiet līča skatu, lidojot ar paraplānu.

Gandrīz visās mūsu aktivitātēs ir iekļauts transports ar savākšanu no viesnīcām netālu no Costa Adeje. Rakstiet mums uz WhatsApp, lai uzzinātu par transporta pieejamību līdz jūsu atrašanās vietai.

Kosta Adeje pieejamie ūdens sporta veidi

Kosta Adjeja ir daudzu atpūtnieku sapņu galamērķis. Ja jums ir paveicies mūs apmeklēt, izmantojiet mūsu piedāvāto ūdens sporta veidu piedāvājumu. Izbaudiet ekstrēmus piedzīvojumus un paceliet savu adrenalīnu līdz maksimumam. Šajā ceļvedī mēs vēlamies parādīt jums to ūdens aktivitāšu sarakstu, ar kurām varat nodarboties, uzturoties Tenerifes dienvidu piekrastē.

Kosta Adeje jūs atradīsiet visdažādākos ūdens sporta veidus, kas pieejami tieši no pludmales un galvenās ostas Puerto Colon.

Ūdensmotoslēpošana

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Brauciet ar ūdens motocikliem gar Costa Adeje piekrasti un izbaudiet adrenalīnu, dabu un Atlantijas okeāna svaigumu.

Starp ūdens aktivitātēm Tenerifes dienvidos ūdens motocikli ir vispopulārākie. Tie ir fantastiski piemēroti adrenalīna un jautrības pilnai vasarai. Sajūtas, ko tie izraisa, ir unikālas. Izbaudiet lielu ātrumu uz viļņiem un izbaudiet brīvības un laimes sajūtu.

Mūsu ūdensmotocikli ir viegli vadāmi un nodrošina lielu drošību pasažieriem. Brauciet vienatnē vai kopā ar savu mīļāko cilvēku. Mēs aicinām jūs iepazīt piekrasti un atklāt tās burvību. Brauciet līdzās delfīniem un izbaudiet izbrauciena prieku Atlantijas okeānā.

Ūdens aktivitātes bērniem Kosta Adeje

Organizējot brīvdienas, mums ir jādomā par dažādām aktivitātēm, lai izklaidētu bērnus. Viņiem jāmeklē adrenalīna pilnas aktivitātes, kas ļauj viņiem kustēties, lēkt un kliegt no aizrautības.

Ja uzturēsieties Tenerifes dienvidu piekrastē, jūs atradīsiet dažādas ūdens aktivitātes, ko darīt kopā ar bērniem. Bērniem mēs iesakām banānu laivu vai mušu zveju.

Banānu laiva

banana boat tenerife

Banānu laiva piedāvā pārsteidzošu pieredzi jūrā. Mēs jums garantējam labu, smieklu un adrenalīna pilnu laiku. Šīs aktivitātes mērķis ir cieši turēties laivā, lai neizkristu no tās. Taču esiet uzmanīgi, jo, banānam sasniedzot lielu ātrumu, ir ļoti grūti uz tā noturēties. Sacentieties ar draugiem, lai noskaidrotu, kurš uz banāna ir pēdējais. Cilvēki, kas atbild par šo aktivitāti, ir pieredzējuši profesionāļi un draudzīgi cilvēki, kas tevi lieliski apkalpos. Botal banāns ir droša pieredze visai ģimenei.

Fly Fish

Fly Fish ride in Tenerife

Fly Fish ir vēl viena lieliska aktivitāte, ko baudīt kopā ar bērniem un visu ģimeni. Šajā aktivitātē piedzīvojums ir ekstrēms atšķirībā no banānu laivas, kas ir mierīgāka. Ar Fly Fish jūs pacelsieties gaisā. Jums ir stingri jāturas, lai inerce un gravitācija nevilktu jūs tieši ūdenī.

Izbaudiet lidojumu ar Fly Fish. Dalieties ar draugiem un ģimeni šajā ekstrēmajā piedzīvojumā, kas pilns adrenalīna un daudz smieklu. Nodarbība ir pilnīgi droša, un to visu laiku uzrauga pieredzējis personāls.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Mūsu aktivitātē paraskendingā paveras iespaidīgi skati uz Kosta Adeje dienvidu piekrasti. Šis sporta veids ir īpaši ieteicams pāriem un ģimenēm.

Pacelieties vairākus metrus virs ūdens un izbaudiet lidojumu. Pacelieties līdz pat 250 metru augstumam, no kurienes paveras iespaidīgi skati uz salu. Tā ir jautra un droša aktivitāte visām vecuma grupām.

Flyboard

Flyboard in Tenerife South

Flyboarding ir neticama pieredze adrenalīna atkarīgajiem. Tas ir ideāls sporta veids tiem, kam patīk ūdens un ekstrēmas emocijas.

Šī aktivitāte radās kā veids, kā ūdensmotosportam piešķirt lielāku intensitāti un uztraukumu. Tas ir dēlis, kas līdzinās snovbordam un ir piestiprināts pie ūdens izplūdes atveres ūdens motociklam. Aktivitātes mērķis ir noturēt līdzsvaru uz dēļa. Tas ir izaicinājums iesācējiem, bet, kad iemācāties līdzsvarot dēli, pieredze kļūst vēl jautrāka.

Mēs aicinām jūs izbaudīt FlyBoarding, lai lidotu gaisā. Veiciet dažādus pirueti un parādiet draugiem savu perfekto kontroli uz dēļa. Taču jūs varat ne tikai lidot, jūs varat arī nirt, lai peldētu ar haizivs ātrumu.

Tas ir aizraujošs sporta veids, jo piedāvā daudz iespēju. Tāpēc savas uzturēšanās laikā Kosta Adēžē jūs to noteikti nedrīkstat palaist garām.

Ūdens sporta paketes Costa Adeje

Ja jums iepatikušās mūsu piedāvātās aktivitātes un vēlaties brīvdienās Kosta Adēžē nodarboties ar vairākām no tām, mēs piedāvājam dažādas aktivitāšu paketes, lai apmierinātu visas jūsu vēlmes.

Izvēlieties ūdensmotociklu, paraplanierisma un makšķerēšanas paketes. Ar to jūs varēsiet peldēt okeāna ūdeņos, pacelties gaisā un makšķerēt Atlantijas okeānā. Mums ir arī paketes, kas ietver ūdensmotociklu braukšanu ar ūdens motocikliem un paraslēpošanu. Katrai aktivitātei ir atšķirīgs ilgums. Lai noskaidrotu visas neskaidrības, sazinieties ar mums pa WhatsApp, un mēs palīdzēsim jums izvēlēties plānu, kas jums vislabāk atbilst.

Kā rezervēt ūdens aktivitātes Kosta Adeje

Šajā ceļvedī mēs iepazīstinām jūs ar jums pieejamajām ūdens aktivitātēm Kosta Adēžē. Izbaudiet sapņu brīvdienas Tenerifes dienvidos. Mūsu uzņēmumā mēs specializējamies, lai iepriecinātu savus klientus un sniegtu viņiem lielisku pieredzi atvaļinājuma laikā. Mēs piedāvājam izbraucienus ar laivu, ekskursijas pa salu un daudzas citas aktivitātes. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties nolīgt mūsu pakalpojumus, aicinām jūs sazināties ar mums, izmantojot mūsu WhatsApp vai e-pastu.

Zemāk atradīsiet sarakstu ar ūdens aktivitātēm, ko darīt Costa Adeje, noklikšķiniet uz tās, ar kuru vēlaties konsultēties, lai izlasītu tās aprakstu un aizpildītu kontaktformu, lai iznomātu aktivitāti.

 

Ūdens sporta veidi vietnē Costa Adeje

Jūs plānojat doties brīvdienās uz Costa Adeje un meklējat, ko darīt? Tad esat...
Šeit jūs atradīsiet populārākos dienas ceļojumus un ekskursijas, ko varat veikt no...
Vaļu vērošana Kosta Adeje, Tenerifē, iespējams, ir vispopulārākā aktivitāte, ar...
Šajā sadaļā jūs varat atrast mūsu kvadraciklu safari, ko mēs piedāvājam ar...
Izbraucieni ar laivu Kosta adjejā ir viena no populārākajām un ieteicamākajām...
Laipni lūgti Bananapalmbay.com, šajā sadaļā jūs atradīsiet 14 laivas īre Costa...
Playa Fañabé ir brīnišķīga gaišu smilšu pludmale ar lieliskām atpūtas...
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Kosta Adeje un piedāvā visu, kas nepieciešams...