Playa de Bollullo Pludmale

Playa de Bollullo Pludmale

Tā ir skaista Tenerifes pludmale, kas daudziem tūristiem joprojām nav zināma, tāpēc tā joprojām ir maģiska un ekskluzīva vieta tikai dažiem laimīgajiem. Tā atrodas klints malā, kas to nošķir no pilsētas ainavas.

Ja neesat to zinājuši, aicinām jūs to apmeklēt, tā ir brīnišķīga pludmale ar burvīgām ainavām. Tā ir ar gardu jūras smaržu, skaņām un dabas skatiem, kas palīdz mums atpūsties un rast mieru.

Vasaras mēnešos tā uzņem vislielāko apmeklētāju skaitu, tāpēc, ja vēlaties to apmeklēt no maija līdz oktobrim, jums vajadzētu piesardzīgi atrast vietu.

Atrašanās vieta

Pašvaldība: La Orotava

Tā atrodas blakus Los Patos pludmalei un Alkonas pludmalei, kas ir vienīgās trīs pludmales pašvaldībā. Neraugoties uz tās nomaļo atrašanās vietu, tā nekad nezaudē apmeklētāju plūsmu.

Savvaļas pludmale

Atšķirībā no pilsētas pludmalēm Bollullo pludmalē jūs jutīsieties tā, it kā būtu aizbēguši no pilsētas un nokļuvuši paradīzē, kuru jums negribēsies pamest. Tā ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas aizbēgt no pilsētas trokšņa un mūsdienu pasaules stresa.

Tā ir kā savvaļas pludmale, ko nav skāris laiks, un blakus tai atrodas skaists līcis, kas ir tikpat burvīgs.

Vējš no salas ziemeļiem iepūš ūdeņos, radot dažus viļņus, kas nav bīstami peldēšanai. Tas padara šo pludmali par vienu no iecienītākajām Tenerifes sērfotāju pludmalēm.

Arī bērni ir laipni gaidīti, viņiem patīk spēlēties krastā un pastaigāties pa smiltīm, tāpēc visa ģimene var doties turp pilnīgi mierīgi.

Šeit ir vulkāniskas izcelsmes smalkas melnas smiltis, kas piešķir tai unikālu skaistumu. Apmeklētājiem patīk gulēt uz smiltīm, lai sauļotos un atpūstos. Viss, kas jums jādara, ir paņemt līdzi savu dvieli un ļauties jūras rāmajam noskaņojumam.

Pludmalē var iznomāt sauļošanās krēslus, saulessargus un pludmales bārus.

Autostāvvieta

Tuvējā apkārtnē atradīsiet dažas autostāvvietas ar uzraudzību un apsardzi. Tās ir maksas autostāvvietas par pieņemamām cenām, kur varat atstāt savu automašīnu no rīta līdz vakaram. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs vietas ir nelielas, tāpēc sezonas laikā jums vajadzētu ierasties agri.

Restorāni

Pa ceļam uz pludmali jūs atradīsiet dažus restorānus un kafejnīcas, kur varat apstāties, lai kaut ko paēstu.

Nonākuši pludmalē, jūs atradīsiet dažas nelielas iestādes, kas piedāvā ēdienus un dzērienus ar pludmales atmosfēru.

Drošība uz ūdens

Pievērsiet uzmanību karodziņiem, kas norāda ūdens kvalitāti. Lai uzzinātu, kādas krāsas tie ir un ko tie nozīmē, sekojiet tālāk sniegtajai rokasgrāmatai:

  • Sarkana: peldēties aizliegts
  • dzeltens: peldēties atļauts, bet jāievēro piesardzība.
  • Zaļa: pludmale piemērota peldēšanai

Kā tur nokļūt

Ja jūs dosieties uz Bollullo restorānu, kas atrodas netālu no pludmales, varat doties pa taku starp klintīm, un jūs tur nokļūsiet dažu minūšu laikā.

No Puerto de la Cruz uz turieni var nokļūt arī kājām, tādā gadījumā pastaiga ilgst 45 minūtes.

Tur var nokļūt arī ar autobusu, izvēloties 376. maršruta autobusu, taču garajam pastaigas laikam vajadzētu valkāt ērtus apavus. Ja dodaties ar automašīnu, brauciet pa automaģistrāli Puerto de la Cruz virzienā, tur novietojiet automašīnu vietā, ko sauc El Rincón, un turpiniet ceļu kājām, pludmale atrodas tikai dažu minūšu brauciena attālumā pēc nogreiderēta reljefa.

Paplūdimiai Tenerife

Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Puerto Santjago krastmalā un promenādē. To...
Tā ir pilsētas pludmale, kas Tenerifes reģionā ir ļoti populāra, un to apmeklē...
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Kosta Adeje un piedāvā visu, kas nepieciešams...
Tā ir pazīstama arī kā Playa los Guios, un tā ir skaista pludmale, ko svētījusi...
Playa Fañabé ir brīnišķīga gaišu smilšu pludmale ar lieliskām atpūtas...
Playa de las Vistas, pazīstama arī kā Las Vistas pludmale, ir ļoti pievilcīga...
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...