Ko darīt no Playa Paraiso

Ko darīt no Playa Paraiso

Guide

Playa Paraíso ir skaista vieta Tenerifes dienvidos. Pašlaik tas ir viens no aktīvākajiem salas rajoniem, pateicoties lieliskajam viesnīcu un pakalpojumu klāstam tūristiem.

Šajā rakstā mēs iepazīstinām ar to, ko darīt Playa Paraíso, lai jūs varētu izbaudīt savas dzīves labākās brīvdienas. Pirms sākam, iesakām iepazīties ar mūsu ieteikumu apkopojumu par brīvdienu organizēšanu Tenerifē.

 • Buru laivas čartera brauciens, lai redzētu delfīnus un vaļus
 • Luksusa jahtas čarteris, lai izbrauktu Atlantijas okeānu
 • Ekskursijas, lai iepazītu Tenerifi, tās ielas, garšas un smaržas.
 • Lidojums ar paraplānu virs Tenerifes debesīm

Paradīzes pludmale

Laipni lūgti Playa Paraíso, ideālā atpūtas kūrortā ar labu klimatu un kristāldzidru ūdeni. Tā atrodas Adeje pašvaldības piekrastē un tiek uzskatīta par vienu no nozīmīgākajām tūrisma vietām visā salā. Playa las Américas ir centusies attīstīties kā tūrisma kūrorts, tāpēc tā atpūtniekiem piedāvā visus nepieciešamos pakalpojumus. Šajā apvidū ir lielisks viesnīcu piedāvājums ar 4 un 5 zvaigžņu viesnīcām.

Šeit atradīsiet daudz veikalu, bāru, restorānu un izklaides vietu. Tā ir lieliska vieta apmeklētājiem un cilvēkiem, kas vēlas šeit dzīvot.

Lidosta

Playa Paraiso tuvākā lidosta ir Reinas Sofijas lidosta. Tā ir liela starptautiska lidosta, kas uzņem apmeklētājus no vairāk nekā 150 valstīm. Visa gada garumā ir liels pasažieru skaits. Visintensīvākais darbs ir nedēļas nogalēs un ziemas sezonā, tāpēc lidosta ir pārveidota, lai pielāgotos lielajam pieprasījumam. Pie lidostas ir pieejami autobusi, taksometri un nomas automašīnas.

Vaļu un delfīnu vērošana

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Tenerifes piekraste ir viena no labākajām vietām vaļu un delfīnu vērošanai visa gada garumā. Mēs aicinām jūs rezervēt vaļu un delfīnu vērošanas braucienu ar laivu Tenerifē. Šī ir viena no populārākajām aktivitātēm Playa Paraíso tūristu vidū.

Visbiežāk sastopamā suga šajos ūdeņos ir delfīni, kas parasti peld nelielā attālumā no krasta, tāpēc tos ir visvieglāk pamanīt. Citi delfīni, kas arī dzīvo šajos ūdeņos, ir Atlantijas plankumainais delfīns, raibzobainais delfīns un parastais delfīns, taču tie ir sezonālāki un retāk sastopami, tāpēc tos būs grūtāk pamanīt atkarībā no gadalaika, kad jūs apmeklēsiet šos ūdeņus. Jūs varat redzēt arī loču vaļus, kuru garums var sasniegt 5 metrus. Tos dēvē arī par loču vaļiem, un tos ir vieglāk pamanīt.

Privāti izbraucieni ar laivu

Privāti izbraucieni ar laivu Tenerifē ļauj jums un jūsu draugiem un ģimenei izbaudīt citādu dienu okeānā. Jūs varēsiet baudīt jūru un sauli ekskluzīvā atmosfērā.

Zvaniet mums, lai precizētu dalībnieku skaitu un noskaidrotu dažas neskaidrības. Jūs varat svinēt īpašus notikumus uz kuģa un ballēties Tenerifes stilā. Ekskursijā iekļauts klinšu apmeklējums, dzērieni, ēdieni un iespēja iegremdēties ūdenī.

Izbaudiet mūsu privāto ekskursiju ar laivu Tenerifē (līdz 22 dalībniekiem). Mēs specializējamies savu klientu iepriecināšanā un precīzi zinām, kas jums nepieciešams, lai pavadītu vislabākās brīvdienas uz salas.

Niršana Playa Paraiso

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Nāc un izbaudi peldēšanas prieku kopā ar jūras iemītniekiem Tenerifes piekrastē. Niršana ar akvalangu ir viena no populārākajām un pieprasītākajām aktivitātēm La Kaletā. Klinšu sniegtā aizsardzība rada drošu vidi jūras dzīvniekiem. Šajā apgabalā mīt daudz dažādu sugu, kas šeit atrod drošu patvērumu.

Nirēji labprāt nirst Tenerifes līcī, lai izpētītu un atklātu dabas burvību. Peldieties kopā ar bruņurupučiem un tropiskajām zivīm. Šī ir viena no lietām, ko darīt Playa Paraiso, kurai vajadzētu būt jūsu darāmo lietu sarakstā. Ja nekad iepriekš neesat niris, neuztraucieties, mēs esam sagatavojuši plānus iesācējiem pieredzējuša gida pavadībā.

Iepazīstieties ar mūsu niršanas piedāvājumiem Tenerifes dienvidos:

 • Pirmo reizi niršana Tenerifē
 • Niršanas paketes Tenerifē
 • PADI Suba Diver niršanas kursi Tenerifē

Buru laivu noma Playa Paraiso

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Mūsu kapitāllaivas piedāvā mierīgu un drošu izbraucienu Atlantijas okeāna ūdeņos. Izbaudiet kopā ar saviem viesiem, neuztraucoties par sīkāku informāciju par laivu un pārbraucienu.

Mūsu luksusa jahtas ir aprīkotas tā, lai nodrošinātu jums maksimālu komfortu. Izbaudiet izcilas funkcijas un lielisku dizainu, kas apmierinās visizsmalcinātāko gaumi.

Luksusa jahtu noma ir ideāli piemērota īpašu notikumu svinēšanai. Mēs aicinām jūs svinēt savu dzimšanas dienu vai kāzu jubileju. Vēl viena lieta, ko jūs varat darīt paradīzes pludmalē, ir aizvest savu partneri romantiskā atpūtā jūrā. Izbaudiet romantisku dienu kopā ar savu partneri un ļaujieties viļņu šalkoņai. Ekskursijas laikā varat sauļoties, atpūsties un baudīt skatu. Ēdiens un dzērieni ir iekļauti cenā. Ja jums ir kādi jautājumi, varat rakstīt mums uz WhatsApp, lai noskaidrotu neskaidrības un palīdzētu jums izvēlēties jūsu vajadzībām vispiemērotāko laivu.

Ekskursijas Playa Paraiso

Ekskursija pa salu ir vēl viena no lietām, ko darīt Playa Paraiso brīvdienu laikā Tenerifē. Lai padziļināti iepazītu Tenerifi, jums vajadzētu izstaigāt tās ielas un izbaudīt tās autentiskās garšas.

Mūsu privātās ekskursijas organizē šīs nozares profesionāļi. Mēs koncentrējamies uz to, lai saviem klientiem sniegtu vislabāko pieredzi. Privātā ekskursija ļauj jums iepazīt salu savā privātajā lokā.

Tenerifē ir daudz ciematu ar iespaidīgu apskates objektu, ko apmeklēt un izbaudīt. Mēs piedāvājam arī ekskursijas uz Teide, Tenerifes kumeļu karali, no kura sākas dažādas takas. Uzkāpšana uz Teide ir viena no paradīzes pludmales aktivitātēm, ko nedrīkst palaist garām. Nonākuši virsotnē, jūs iegūsiet priviliģētu skatu uz salu, kādu nevarēsiet redzēt nekur citur. Zemāk apskatiet mūsu ekskursijas, lai iepazītu Tenerifi no iekšpuses:

 • Ekskursija uz Teide, Tenerife
 • Teide – Masca, autentiskās Kanāriju salas
 • Dienas ekskursija Tenerifē uz Santa Krusu, La Lagunu un Tagananu

Ūdens sporta veidi Playa Paraiso

Motor Boat Charter in Gran Canaria Pasito Blanco (1)

Ūdens sports ir vēl viena no obligātajām brīvdienu aktivitātēm Tenerifē. Tiem, kas vēlas izbaudīt ekstrēmas sajūtas un sprādzienbīstamu adrenalīnu, mēs iesakām Playa Paraiso ūdens sporta veidus.

Bet, ja vēlaties uz ūdens braukt ātrāk, iesakām iznomāt ūdens motociklus. Izbrauciet ar savu partneri vai draugu, lai aizbrauktu ar vislielāko ātrumu un izpētītu Tenerifes piekrastes slepenos nostūrus.

Visbeidzot, mēs iesakām veikt lidojumu ar paraplānu virs Tenerifes. Pēc vairāku dienu niršanas un peldēšanās kristāldzidrajos Atlantijas okeāna ūdeņos ir pienācis laiks pacelties debesīs. Apskatiet salas skatu kā putns un izbaudiet šo paraplanierisma piedzīvojumu ar pasakainu satraukumu un sajūtām.

Pārgājieni Tenerifē

Tenerife piedāvā dažādas takas fantastiskiem piedzīvojumiem saskarsmē ar dabu. Aicinām jūs nodarboties ar aktīvo tūrismu Tenerifē, izmantojot dažādus pārgājienu maršrutus uz salas. Sajūtieties dzīvi, esiet aktīvi un piepildiet sevi ar dabas enerģiju. Svaigais gaiss atjauno spēkus, un salas ainavu skaistums liek mums justies pilnvērtīgiem un aizrautīgiem.

Mums ir dažādi maršruti ar dažādām prasībām. Visgrūtākie maršruti ir tie, kas ved kalnos. Tās ir ieteicamas tikai pieredzējušiem cilvēkiem, kuri labi pārvalda vertigo. Šāda veida apvidū ir daudz akmeņu un slidenas vietas.

Cilvēkiem, kuri vēlas būt kopā ar dabu un elpot svaigu gaisu bez sarežģījumiem, mums ir skaistas takas Laurisilvas mežos. Tā ir lieliska iespēja izbaudīt dabu un tās burvību.

Tematiskie parki

camel park in tenerife south

Tenerife piedāvā plašu tematisko parku un atrakciju klāstu visām vecuma grupām. Šeit jūs varēsiet izbaudīt iespaidīgus zooloģiskos dārzus ar dažādām dzīvnieku sugām.  Apmeklējiet katru no Tenerifes tematiskajiem parkiem, lai pārliecinātos par to kvalitāti un atpūtas iespējām.

 • Pērtiķu parks Tenerifē: Tas ir parks Tenerifē, kur pērtiķi dzīvo brīvībā. Jūs varat ar tām dalīties, pabarot tās un nofotografēties. Šajā teritorijā mīt arī daži putni un bruņurupuči, kurus varat izbaudīt un nofotografēt.
 • Kamieļu parks Tenerifē: Šis parks vairāk atgādina fermu. Šeit jūs atradīsiet apburošus kamieļus, uz kuriem jūs varat doties nesteidzīgā izbraucienā uz viņu mugurām. Šeit ir arī dažas vistas un citi dzīvnieki, ar kuriem var dalīties un fotografēties.
 • Džungļu parks Tenerifes dienvidos: Tas ir fantastisks parks, kas liks jums justies kā džungļos. Jūs pastaigāsieties pa dabas takām, un jums nāksies šķērsot dažus tiltiņus blakus ūdenskritumiem. Džungļu parks ir pievilcīgs parks ar dažādiem dzīvniekiem un atrakcijām visai ģimenei.
 • Spa Tenerifes dienvidos: Tas ir vairāk nekā tikai ūdens atrakciju parks, bet arī vieta, kur atpūsties un atbrīvoties no spriedzes. Šajā Spa jūs atradīsiet dažādas aktivitātes, lai atpūstos. Izvēlieties termālos baseinus, skaistumkopšanas zonu, fitnesa zonu un daudz ko citu.
 • Siam Park, Tenerifes dienvidu daļas ūdens atrakciju parks: tas ir pazīstams kā viens no labākajiem parkiem Tenerifē. Tas ir milzīgs parks ar desmitiem atrakciju visām gaumēm. Jūs varat izvēlēties ekstrēmas atrakcijas enerģiskākiem un maigākas atrakcijas bērniem.
 • Ieeja ar transportu uz Loro Parque Tenerifē: Izbaudiet dienu šajā fantastiskajā parkā, kur papagaiļi ir karaļi. Izbaudiet arī citus dzīvniekus un delfīnu šovu par prieku visiem.

Sazinieties ar mums

Lūdzu, informējiet mūs par savu uzturēšanās vietu, lai novērtētu transporta pieejamību šeit minētajām aktivitātēm. Mēs cenšamies nodrošināt jums komfortu un atvieglot jums darbu. Ieejas beigās jūs atradīsiet vairākas aktivitātes, ko darīt. Ja jums ir kādi jautājumi, varat rakstīt mums uz WhatsApp, lai mēs palīdzētu tos noskaidrot.

Braucieni ar laivu vietnē Playa Paraiso

Ekskursijas pa salām vietnē Playa Paraiso

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Playa Paraiso

Kvadraciklu safari vietnē Playa Paraiso

Laivu čarteri vietnē Playa Paraiso

Niršana vietnē Playa Paraiso

Tematiskie parki vietnē Playa Paraiso

Trekings vietnē Playa Paraiso

Ūdens sporta veidi vietnē Playa Paraiso

Vaļu vērošana vietnē Playa Paraiso

Veiklos paketai vietnē Playa Paraiso

Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...